[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Vankúše a prikrývky Vankúše Vankúše z pamäťovej peny Pamäťový vankúš s výťažkami z uhlíku Tom Carbon, 60x40 cm

Pamäťový vankúš s výťažkami z uhlíku Tom Carbon, 60x40 cm

5/5
1 hodnotenie
Pamäťová pena s prímesou uhlíka, získaného z bambusového uhlia prináša antiseptické účinky a a vhodnosť použitia pre citlivé a alergické osoby.  Zobraziť viac
Značka: Tropico
? Pomoc s výberom
Skladom - pozajtra u vás
Doprava od 0,00 € ?
93,00 €

Pamäťový vankúš s uhlíkovými výťažkami

Pamäťová pena s prímesou uhlíka získaného z bambusového uhlia prináša antiseptické účinky a vhodnosť na použitie pre citlivé a alergické osoby. Vankúš je príjemne mäkký, vzdušný a vhodný pre menšie postavy. Samozrejmosťou je relaxácia - vďaka spomínanej pamäťovej pene, ktorá znižuje tlak na krčné svaly a prináša úľavu.

Pamäťový vankúš s výťažkami z uhlíku Tom Carbon

Hlavné výhody produktu


ČESKÝ VÝROBCA

Vankúš s českým pôvodom sa vyznačuje kvalitou a spoľahlivosťou.

NA SPANIE V AKEJKOĽVEK POLOHE

Vďaka svojmu univerzálnemu tvaru poskytne ideálnu oporu krčnej chrbtici a svalom krku a ramien pri spánku v akejkoľvek polohe.

Pamäťový vankúš s výťažkami z uhlíku Tom Carbon

POŤAH MOŽNO PRAŤ PRI 40 °C

Na zachovanie maximálnej hygieny je tento poťah ľahko snímateľný a prateľný pri 40 °C.

SKVELÝ POMER CENY A KVALITY

Vankúš ponúka skvelý pomer ceny a kvality, ktorý sa spája s cenovou dostupnosťou.

prospanek Vyberte si vankúš podľa preferovanej polohy na spanie a tvrdosti matraca.

Vankúš a vaša poloha počas spánku


Ak ležíte na boku, vankúš musí udržiavať krčnú chrbticu v jednej rovine. Hlava by nemala byť otočená na žiadnu stranu. Ak spíte na chrbte, krčná chrbtica by mala ležať na vankúši prirodzene a plocho. Ak ležíte na bruchu, odporúčame vám vybrať si vankúš, ktorý je čo najnižší a má špeciálny tvar.

polštáře z Prospánku
polštáře Prospánek
prospanek Vysoký vankúš ocenia najmä majitelia mäkších matracov, širokých ramien a ľudia s bočným spánkom, ktorým poskytne lepšiu oporu hlavy. Na druhej strane, nižší vankúš je vhodný na tvrdšie matrace a pri spaní na chrbte alebo na bruchu.

Zloženie vankúša


  • Jadro: pamäťová pena s uhlíkovou výplňou
polštář

FAQ

prospanek Stále si nie ste istí? Obráťte sa na nás a my vám radi poradíme.

O spoločnosti Perdormire

Talianska značka predajní s viac ako 50 ročnou tradíciou, ktorú ocenili už milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Produkty značky Perdormire v sebe snúbia vysokú kvalitu a precízny taliansky dizajn, kde je kladený veľký dôraz na detail a spôsob výroby každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálov a spôsobu ich spracovania potvrdzujú certifikáty a osvedčenia, ktorými značka Perdormire disponuje. Taliansky výrobca má všetky dôležité európske a celosvetové certifikáty zaisťujúce kvalitu výroby (Oeko Test), tak aj kvalitu produktov (LGA certifikát) a skvelý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas venovaný spánku nám zaberie asi 1/3 života. Z tohto dôvodu nie je ponechaný náhode žiadny detail pri projektovaní, realizácii a výrobe matracov značky Perdormire. Každá voľba, každé vybrané riešenie, každý použitý materiál reprezentuje starostlivosť a kvalitu, ktorú môže zaručiť iba firma so zakorenenou zručnosťou vo svojej DNA. Pre vzrast, zlepšenie a schopnosť ponúknuť vždy to najlepšie je potreba objektívnosti, spolupráce a predovšetkým úcty. Úcta k vlastnej zemi, k vlastným tradíciám, úcta k vlastným klientom, dodávateľom, zamestnancom a spolupracovníkom a úcta k životnému prostrediu sú vždy v centre pozornosti našej spoločnosti, našej silnej základni značky Perdormire vybudovanej deň za dňom na základných ľudských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametre

Materiál pamäťová pena
Rozmer 60x40 cm
Šírka 40 cm
Dĺžka 60 cm
Vhodnosť pre spánok na boku, na chrbte, na bruchu, univerzálny
Pranie 40°C
Výška 12 cm
Záruka ? 2 roky
Anatomické nie
Snímateľný poťah ? áno
Pre koho je vhodná pre alergikov, pre deti, pre dospelých
Atypy ? nie
5/5
na základe 1 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Overený nákup

Reakcia obchodu

29. 11. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme a těší nás, že jste byl spokojen s naším výběrem