[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Vankúše a prikrývky Vankúše Vankúše z pamäťovej peny Vankúš pre spánok v akejkoľvek polohe Butterfly, 56x48 cm

Vankúš pre spánok v akejkoľvek polohe Butterfly, 56x48 cm

5/5
1 hodnotenie
Vankúš Butterfly v tvare motýlích krídiel je vhodný pre spánok v akejkoľvek polohe. Špeciálny tvar navyše zjednoduší dýchanie a zmierni tlak aj pri spánku na bruchu, čím nedochádza k nesprávnej polohe krčnej chrbtice. Zobraziť viac
Značka: Tropico
? Pomoc s výberom
Skladom - do troch dní u vás
Doprava od 0,00 € ?
93,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní bola 65,00 €
Záruka 2 roky Záruka 2 roky Skvelý pomer ceny a kvality Skvelý pomer ceny a kvality Český výrobok Český výrobok

Vankúš na spanie v akejkoľvek polohe

Vankúš Butterfly v tvare motýlích krídel je vhodný na spanie v akejkoľvek polohe. Špeciálny tvar navyše uľahčuje dýchanie a zmierňuje tlak aj pri spánku na bruchu bez toho, aby dochádzalo k nesprávnemu nastaveniu krčnej chrbtice. Jeho jadro z pamäťovej peny je perforované pre ešte lepšiu priedušnosť a odvod vlhkosti. Má skvelé anatomické vlastnosti a výbornú prispôsobivosť. Prateľný poťah obsahuje až 35 % prírodných vlákien a 65 % dutých vlákien, ktoré zabezpečujú priedušnosť a poddajnosť.

Vankúš pre spánok v akejkoľvek polohe Butterfly

Hlavné výhody produktu


ČESKÝ VÝROBCA

Vankúš s českým pôvodom sa vyznačuje kvalitou a spoľahlivosťou.

NA SPANIE V AKEJKOĽVEK POLOHE

Vďaka svojmu univerzálnemu tvaru poskytne ideálnu oporu krčnej chrbtici a svalom krku a ramien pri spánku v akejkoľvek polohe.

Vankúš Butterfly

POŤAH MOŽNO PRAŤ PRI 40 °C

Na zachovanie maximálnej hygieny je tento poťah ľahko snímateľný a prateľný pri 40 °C.

SKVELÝ POMER CENY A KVALITY

Vankúš ponúka skvelý pomer ceny a kvality, ktorý sa spája s cenovou dostupnosťou.

prospanek Vyberte si vankúš podľa preferovanej polohy na spanie a tvrdosti matraca.

Vankúš a vaša poloha počas spánku


Ak ležíte na boku, vankúš musí udržiavať krčnú chrbticu v jednej rovine. Hlava by nemala byť otočená na žiadnu stranu. Ak spíte na chrbte, krčná chrbtica by mala ležať na vankúši prirodzene a plocho. Ak ležíte na bruchu, odporúčame vám vybrať si vankúš, ktorý je čo najnižší a má špeciálny tvar.

polštáře z Prospánku
polštáře Prospánek
prospanek Vysoký vankúš ocenia najmä majitelia mäkších matracov, širokých ramien a ľudia s bočným spánkom, ktorým poskytne lepšiu oporu hlavy. Na druhej strane, nižší vankúš je vhodný na tvrdšie matrace a pri spaní na chrbte alebo na bruchu.

Zloženie vankúša


  • Jadro: pamäťová pena
  • Poťah: 35 % prírodné vlákno a 65 % duté vlákno
polštář

FAQ

prospanek Stále si nie ste istí? Obráťte sa na nás a my vám radi poradíme.

O spoločnosti Perdormire

Talianska značka predajní s viac ako 50 ročnou tradíciou, ktorú ocenili už milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Produkty značky Perdormire v sebe snúbia vysokú kvalitu a precízny taliansky dizajn, kde je kladený veľký dôraz na detail a spôsob výroby každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálov a spôsobu ich spracovania potvrdzujú certifikáty a osvedčenia, ktorými značka Perdormire disponuje. Taliansky výrobca má všetky dôležité európske a celosvetové certifikáty zaisťujúce kvalitu výroby (Oeko Test), tak aj kvalitu produktov (LGA certifikát) a skvelý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas venovaný spánku nám zaberie asi 1/3 života. Z tohto dôvodu nie je ponechaný náhode žiadny detail pri projektovaní, realizácii a výrobe matracov značky Perdormire. Každá voľba, každé vybrané riešenie, každý použitý materiál reprezentuje starostlivosť a kvalitu, ktorú môže zaručiť iba firma so zakorenenou zručnosťou vo svojej DNA. Pre vzrast, zlepšenie a schopnosť ponúknuť vždy to najlepšie je potreba objektívnosti, spolupráce a predovšetkým úcty. Úcta k vlastnej zemi, k vlastným tradíciám, úcta k vlastným klientom, dodávateľom, zamestnancom a spolupracovníkom a úcta k životnému prostrediu sú vždy v centre pozornosti našej spoločnosti, našej silnej základni značky Perdormire vybudovanej deň za dňom na základných ľudských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametre

Rozmer 56x48 cm
Snímateľný poťah ? áno
Pre koho je vhodná pre alergikov, pre deti, pre dospelých
Šírka 48 cm
Dĺžka 56 cm
Materiál pamäťivá pena
Vhodnosť pre spánok na boku, na chrbte, na bruchu, univerzálny
Pranie 40°C
Anatomické áno
Záruka ? 2 roky
Atypy ? nie
5/5
na základe 1 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Overený nákup