[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
×
Produktový filter

Ortopedické vankúše

Ortopedické vankúše sa radia medzi vankúše anatomické. Tie sa od klasických vankúšov líšia svojím tvarom, ktorý je vždy vytvorený tak, aby poskytoval dokonalú oporu krku a hlave. Správnym výberom ortopedického vankúša sa môžete vyhnúť problémom s krčnou chrbticou. A pokiaľ už na bolesti chrbtice trpíte, pomôže vám uvoľniť svalstvo a tým zmierni bolesť. Vyberte si vankúš podľa polohy pri spánku. V prípade, že chcete zlepšiť svoj spánok a kúpiť si kvalitné vankúše, ale potrebujete poradiť, napíšte nám do chatu, alebo kontaktujte náš zákaznícky servis.

Zobraziť viac
Produktový filter
Najobľúbenejšie
Zoradiť
Najobľúbenejšie
7 produktov
Vankúš z pamäťovej peny Memory Moore, 42x72 cm
Vynikajúci vankúš s pamäťovým efektom schopný dokonalého prispôsobenia sa krivkách vášho krku, ktorý je teraz pre vaše pohodlie dostupný v troch výškach (9, 12 cm).
Skladom
od 104,00 €
Prírodný vankúš s dvojakou tuhosťou Bio Double, 42x72 cm
Vankúš Bio Double sa vďaka pamäťovej pene dokáže dokonale prispôsobiť váhe a tlaku pre vynikajúcu oporu a komfort.
Skladom
119,00 €
Univerzálny vankúš s masážnou profiláciou Dual Clima, 42x72 cm
Vankúš Dual Clima využíva inovatínu technológiu, ktorá kombinuje dva rôzne materiály a vytvára tak novú úroveň komfortu.
Skladom
109,00 €
Anatomický vankúš poskytujúci jedinečnú oporu pri spánku na boku TEMPUR® Original, 31x50 cm
Vankúš TEMPUR® Original bol vyvíjaný spoločne s fyzioterapeutmi s cieľom zaistiť, aby sa formoval podľa tvaru vašej krčnej chrbtice a hlavy a poskytoval šijovým ramenným svalom dokonalú oporu a uvoľnenie.
Skladom
od 149,00 €
Anatomický vankúš poskytujúci jedinečnú oporu pri spánku na boku TEMPUR® Millennium, 32x54 cm
Ohyb okraja vankúša smerom dopradu poskytuje ideálnu oporu hornej časti krčnej chrbtice. Vankúš Millenium má zakrivený ohyb, ktorý je uprostred nižší a vyšší po stranách, aby zaistil správnu polohu krku, či už spíte na chrbte alebo na boku.
Skladom
od 164,00 €
Prírodný vankúš ideálny pre spánok na chrbte Bio Wave, 42x72 cm
Vankúš Bio Wave sa vďaka tvarovanému jadru z bio pamäťovej peny dokáže dokonale prispôsobiť váhe a tlaku hlavy a ponúka vynikajúcu oporu pri spaní na chrbte.
Skladom
119,00 €
Vankúš z pamäťovej peny s vysokým podielom prírodných olejov Soya, 42x72 cm
Inovatívny vankúš založený na ideálnom spojení medzi prírodou a technológiou.
Skladom
144,00 €

Ortopedické vankúše od PreSpánku 

Vyberte si ortopedické vankúše značky Tempur alebo Perdormire. Obe tieto mená sú stelesnením kvality. Pokiaľ hľadáte vankúš, ktorý vám pomôže zlepšiť spánok a uvoľniť stuhnutú krčnú chrbticu, môžete si u nás v PreSpánku vybrať hneď niekoľko ortopedických vankúšov z pamäťovej peny
 

Pamäťová pena v ortopedických vankúšoch

Pamäťová pena v našich vankúšoch nevytvára tlakové body na krčnú chrbticu, preto prináša okamžitú úľavu od bolestí chrbta a hlavy. Tento druh peny prináša nielen pohodlie, ale je aj prospešný pre zdravý spánok. 


Vankúše podľa polohy pri spánku

Ako si vybrať ten pravý vankúš? Vyberte si podľa polohy, v ktorej v noci najčastejšie spíte. Vankúše sa budú líšiť svojím tvarom, ktorý je navrhnutý priamo pre danú spánkovú polohu. Najznámejší z nich asi poznáte, a tým je vankúš v tvare vlny pre spanie na boku. 
 
V našom sortimente nájdete vankúše pre spanie na boku, chrbte aj bruchu. Existujú aj univerzálne ortopedické vankúše, ktoré sú vhodné pre viacero spánkových polôh, pokiaľ v noci polohy striedate. 


A ortopedický vankúš medzi kolená máte?

U nás taký ortopedický vankúš bohužiaľ nenájdete. Ortopedický vankúš medzi nohy je spánková zdravotnícka pomôcka, ktorú používajú ľudia po operácií bedier alebo v tehotenstve, aby uvoľnili napätie v kolenných kĺboch a okolitých svaloch.

 
Zobraziť viac