[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavrieť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
×
Produktový filter

Klasické vankúše

Vyberajte s našej širokej ponuky vankúšov najrôznejších materiálov a vyhotovení. Kvalitný vankúš je synonymom pre kvalitný a energizujúci spánok. Využite náš produktový filter a prispôsobte ponuku priamo pre vaše potreby. Využite nášho sprievodcu, napíšte nám na chatu, alebo kontaktujte náš zákaznícky servis. A aby ste sa nemuseli báť, že vyberiete zle, nezabudnite, že ponúkame možnosť vrátenia do 45 dní.

Produktový filter
Najobľúbenejšie
Zoradiť
Najobľúbenejšie
5 produktov
Vankúš Modal Wellness je skvelou voľbou pre tých z vás, ktorí majú radi aktívny životný štýl plný športu, ale aj pre tých , ktorí sa ráno budia nepríjemne spotení. Klasický vankúš s dokonalou priedušnosťou Modall Wellness
Vankúš Modal Wellness je skvelou voľbou pre tých z vás, ktorí majú radi aktívny životný štýl plný športu, ale aj pre tých , ktorí sa ráno budia nepríjemne spotení.
Skladom
od 49,00 €
Vankúš obsahuje dvojitú obliečku, ktorá mnohonásobne zvyšuje životnosť vankúša a uľahčuje údržbu.
Akcia -30 %
Klasický vankúš s perfektným odvodom prebytočného tepla Clima wellness
Vankúš obsahuje dvojitú obliečku, ktorá mnohonásobne zvyšuje životnosť vankúša a uľahčuje údržbu.
Skladom
od 49,00 €
od 34,00 €
Špirálové vlákno obsiahnuté vo vnútri vankúša sa výborne stará o ľahkosť a nadýchanosť.
Akcia -20 %
Klasický vankúš s reguláciou teploty Outlast Weellness
Špirálové vlákno obsiahnuté vo vnútri vankúša sa výborne stará o ľahkosť a nadýchanosť.
Skladom
od 59,00 €
od 47,00 €
Vysoký podiel prachového peria - páperia (70%) robí tento vankúš obzvlášť mäkkým a nadýchaným presne tak, aby sme splnili očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Páperový vankúš Nature Piuma Gold, 50x80 cm
Vysoký podiel prachového peria - páperia (70%) robí tento vankúš obzvlášť mäkkým a nadýchaným presne tak, aby sme splnili očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.
Skladom
154,00 €
Vankúš Trio je plnený husím perím najvyššej kvality. Páperový vankúš plnený husacím perím s oporou krčnej chrbtice Trio
Vankúš Trio je plnený husím perím najvyššej kvality.
Na objednávku
139,00 €

Výber správneho vankúše znamená zvýšenie kvality Vášho spánku. Odpovedajúce vankúš zabezpečuje správnu oporu krku a Vaše telo i hlava tak odpočíva v pohodlnej a najlepšej možnej polohe. Pre niekoho môže výber toho pravého vankúše znamenať úľavu od bolestí a kŕčov svalov, koniec nespavosti alebo chrápanie. Výber vankúše teda určite nepodceňujte.

Pre najvyššiu možnú hygienu a sviežosť počas spánku sú všetky vankuse TEMPUR antimikrobiálne ošetrené. Vďaka tomu sú vhodné pre alergikov, neobsahujú žiadne bežne známe alergény ani škodlivé látky (certifikát o splnení noriem Oeko-Tex® 100). Poťahy všetkých vankúšov TEMPUR je možné sňať a vyprať.

KLASICKÝ KOMFORT VANKÚŠOV TEMPUR

„Klasicky tvarované vankúše vhodné pre všetky polohy spánku s oporou ortopedického vankúša...“

TEMPUR ponúka široký sortiment klasických   vankúšov a vždy tak má vankúš, ktorý je pre Vás ten pravý, nech sú ich Vaša obľúbená poloha spánku alebo nároky na tuhosť vankúše akejkoľvek.

Pokiaľ chcete klasický tvar a zároveň pocit opory ergonomického vankúše počas Vášho odpočinku alebo spánku, vyberte si niektorý z klasicky tvarovaných vankúšov TEMPUR.

Vankúše sú vyrobené s vnútorným vakom, obsahujúcim malé mikro vankúšiky TEMPUR. Vybrať môžete navyše z radu prevedení poťahov a tuhosťou pre Vami preferovaný pocit.

Zobraziť viac