[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.

Klasické vankúše

Vyberajte s našej širokej ponuky vankúšov najrôznejších materiálov a vyhotovení. Kvalitný vankúš je synonymom pre kvalitný a energizujúci spánok. Využite náš produktový filter a prispôsobte ponuku priamo pre vaše potreby. Napíšte nám na chatu, alebo kontaktujte náš zákaznícky servis. A aby ste sa nemuseli báť, že vyberiete zle, nezabudnite, že ponúkame možnosť vrátenia do 45 dní.

Zobraziť viac
Produktový filter
Najobľúbenejšie
Zoradiť
Najobľúbenejšie
8 produktov
Klasický vankúš s perfektným odvodom prebytočného tepla Clima wellness
Vankúš obsahuje dvojitú obliečku, ktorá mnohonásobne zvyšuje životnosť vankúša a uľahčuje údržbu.
Skladom
od 54,00 €
Klasický vankúš Aloe Vera 2.0
Vankúš Aloe Vera 2.0 obsahuje výťažky z rastliny Aloe Vera, ktorá má blahodárne účinky na naše telo a pokožku – pomáha na rýchlejšie hojenie drobných rán a regeneráciu pokožky, tým tiež posilňuje prirodzenú vitalitu ľudského organizmu.
Skladom
od 26,00 €
Klasický vankúš Pure Wellness, 70x90 cm
Set lôžkovín Pure Wellness je navrhnutý pre maximálnu čistotu vo vašom lôžku. Prikrývku aj vankúš je možné celé prať až na 95 ° C, čím je zaistená maximálna možná hygiena.
Skladom
49,00 €
Klasický vankúš s bambusovými vláknami Micro Bamboo 2.0
Vankúš Micro Bamboo 2.0 má jedinečnú povrchovú tkaninu zloženú z kombinácie bambusových a dutých vlákien, ktoré majú antibakteriálne a antimykotické účinky, dobre sajú, odvádzajú pot a skvelo regulujú teplotu.
Skladom
od 27,00 €
Klasický vankúš s obsahom uhlíka Antistress 2.0
Vankúš Antistress 2.0 obsahuje uhlíkové vlákno , ktoré svojim pôsobením ruší negatívne vplyvy elektrostatického náboja, tzv. elektrosmogu, spôsobujúcim stres a napätie.
Skladom
od 26,00 €
Klasický vankúš s reguláciou teploty Outlast Wellness
Špirálové vlákno obsiahnuté vo vnútri vankúša sa výborne stará o ľahkosť a nadýchanosť.
Skladom
od 64,00 €
Páperový vankúš plnený husacím perím s oporou krčnej chrbtice Trio, 70x90 cm
Vankúš Trio je plnený husím perím najvyššej kvality.
Na objednávku
149,00 €

Výber správneho vankúše znamená zvýšenie kvality Vášho spánku. Odpovedajúce vankúš zabezpečuje správnu oporu krku a Vaše telo i hlava tak odpočíva v pohodlnej a najlepšej možnej polohe. Pre niekoho môže výber toho pravého vankúše znamenať úľavu od bolestí a kŕčov svalov, koniec nespavosti alebo chrápanie. Výber vankúše teda určite nepodceňujte.

Pre najvyššiu možnú hygienu a sviežosť počas spánku sú všetky vankuse TEMPUR antimikrobiálne ošetrené. Vďaka tomu sú vhodné pre alergikov, neobsahujú žiadne bežne známe alergény ani škodlivé látky (certifikát o splnení noriem Oeko-Tex® 100). Poťahy všetkých vankúšov TEMPUR je možné sňať a vyprať.

KLASICKÝ KOMFORT VANKÚŠOV TEMPUR

„Klasicky tvarované vankúše vhodné pre všetky polohy spánku s oporou ortopedického vankúša...“

TEMPUR ponúka široký sortiment klasických   vankúšov a vždy tak má vankúš, ktorý je pre Vás ten pravý, nech sú ich Vaša obľúbená poloha spánku alebo nároky na tuhosť vankúše akejkoľvek.

Pokiaľ chcete klasický tvar a zároveň pocit opory ergonomického vankúše počas Vášho odpočinku alebo spánku, vyberte si niektorý z klasicky tvarovaných vankúšov TEMPUR.

Vankúše sú vyrobené s vnútorným vakom, obsahujúcim malé mikro vankúšiky TEMPUR. Vybrať môžete navyše z radu prevedení poťahov a tuhosťou pre Vami preferovaný pocit.

Zobraziť viac