[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.

Rošty

Na roštoch záleží! Prečo? Rošty do postele sa až tretinou podieľajú na kvalite vášho spánku. Často sa na ne ale pri zariaďovaní spálne zabúda, pretože sú považované za nedôležité. Pokiaľ investujete do matraca, nezabudnite investovať aj do roštu, ten totiž môže podporiť vlastnosti vášho matraca. U nás si môžete vybrať z lamelových alebo segmentových roštov. A pokiaľ je posteľ vaším miestom pre aktívny odpočinok s knihou alebo sa vám horšie vstáva, zvážte rošt polohovací.
Zobraziť viac
Produktový filter
Najobľúbenejšie
Zoradiť
Najobľúbenejšie
49 produktov
Nepolohovateľný rošt Primaflex II, 90x200 cm
Celková výška roštu iba 5 cm zaistí vhodnosť roštu aj pre lôžka, kde by mohol zvolený matrac príliš vyčnievať nad horný okraj hrany postele.
Skladom
94,00 €
84,60 €
Lamelový rošt Basic
Doprajte si dokonalú kombináciu pohodlia a odolnosti s naším bezrámovým brezovým roštom Basic.
Skladom
od 27,00 €
Lamelový rošt Classic
Predstavujeme vám náš nový špeciálne vyvinutý lamelový rošt s nízkym 2 cm rámom.
Skladom
od 59,00 €
Základný rošt Solid Wood Slat
Odolný latový rošt zo smrekových lát, ktoré sú k sebe pripevnené textilným popruhom zaisťujú skvelú cirkuláciu vzduchu, vetranie matraca a odvod vlhkosti.
Skladom
od 69,00 €
Základný rošt Solid Wood Slat - Frame
Posteľový rošt Klinmam Solid Wood Slat – Frame je vyrobený z odolných smrekových lát, ktoré sú k rámu pripevnené pomocou spôn.
Skladom
od 84,00 €
Polohovateľný rošt Duo Comfort HN
Posteľový rošt Klinmam Duo Comfort H je možné napolohovať v oblasti hlavy, čo oceníte napr. pri večernom čítaní vašej obľúbenej knihy.
Skladom
od 189,00 €
Praktický rošt Duo Comfort
Praktický rošt Klinmam Duo Comfort vyniká nielen vďaka svojmu modernému designu. Pružné lamely uložené vo dvojiciach v kaučukových puzdrách sú rozložené do 5 anatomických zón.
Skladom
od 119,00 €
Praktický rošt Elite
Pohodlný a vysoko odolný rošt s puzdrami uloženými nad bočnicou poskytuje nielen vysokú úroveň komfortu, ale aj opory pri spánku.
Skladom
od 174,00 €
Praktický rošt Lux
Luxusný posteľový rošt Klinmam Lux ocenia aj tí najnáročnejší zákazníci. Rošt sa vďaka vysokému počtu lamiel dokáže skvele prispôsobiť akejkoľvek spánkovej polohe a zároveň rozložiť tlak rovnomerne po celom povrchu lôžka.
Skladom
od 264,00 €
Rošt s ručným polohovaním a vyklápaním nožnej časti Duo Comfort HN P
Praktický rošt s možnosťou výklopu v nožnej aj hlavovej časti vám umožní prístup aj do úložného priestoru postele, ktorý funguje na kvalitný piestový mechanizmus.
Skladom
od 269,00 €
Rošt s ručným polohovaním a vyklápaním nožnej časti Elite HN P
Posteľový rošt Klinmam Elite HN je odolný voči náhlej a vysokej záťaži. Vďaka možnosti polohovania v hlavovej a nožnej časti poskytuje vysokú úroveň komfortu napr. pri večernom čítaní vašej obľúbenej knihy.
Skladom
od 334,00 €
Výklopný rošt Duo Comfort P
Rošt s výklopom v nožnej časti pomocou piestového mechanizmu vám umožní prístup do celého úložného priestoru vašej postele.
Skladom
od 219,00 €
Výklopný rošt Elite P
Vysoko odolný posteľový rošt Klinmam Elite P s puzdrami uloženými nad bočnicou poskytuje vysokú úroveň komfortu pri spánku.
Skladom
od 279,00 €
Základný rošt Base
Kvalitný lamelový rošt za dobrú cenu s pružnými lamelami uloženými vo dvojiciach v kaučukových puzdrách a rozložených do 3 anatomických zón.
Skladom
od 89,00 €
Základný rošt Portoflex II
Pevný rošt so 7 anatomickými zónami podporuje správne rozloženie váhy tela na matraci.
Skladom
209,00 €
Lamelový rošt, ktorý sa dokonale prispôsobí Trioflex II, 90x200 cm
Pevný rošt so 7 anatomickými zónami a 42 lamelami.
Skladom
334,00 €
Ručne polohovateľný rošt Duostar II HN
Celková výška roštu iba 5 cm zaistí vhodnosť roštu aj pre lôžka, kde by mohol zvolený matrac príliš vyčnievať nad horný okraj hrany postele.
Skladom
204,00 €
Motorový rošt pre bežný spánok Duostar II Motor
Motorový rošt s 5 anatomickými zónami a 28 lamelami vhodný pre príjemnejšiu relaxáciu a lepšiu oporu bedier.
Skladom
od 474,00 €
Posteľový rošt s ručným polohovaním a vyklápaním nožnej časti Portoflex II HN P, 90x200 cm
Ručne polohovateľný rošt s mechanickým zdvihom a vyklápaním nožnej časti pomocou piestu.
Skladom
339,00 €
Rošt s vyklápaním nožnej časti Duostar II HN P, 90x200 cm
Rošt s ručným polohovaním s 5 anatomickými zónami a 28 lamelami v kaučukových puzdrách.
Skladom
269,00 €
Výklopný rošt Portoflex II P, 90x200 cm
Pohodlný a odolný posteľový rošt. Rošt s dobrým odpružením pomocou puzdier umiestnených nad bočnicou.
Skladom
294,00 €
264,60 €
Praktický rošt pre bežný spánok Duostar II P, 80x200 cm
Praktický a pohodlný posteľový rošt na bežné spanie.
Skladom
224,00 €
201,60 €
Segmentový rošt s perfektným prispôsobovaním TEMPUR® Premium Flex 500
TEMPUR® Premium Flex 500 je statický rošt, ktorý je dokonalou základňou pre váš matrac.
Skladom
od 704,00 €
Výklopný rošt Portoflex II Kombi P
Výklopný rošt s 5 anatomickými zónami a 28 lamelami v kaučukových puzdrách.
Skladom
309,00 €
1 3

Ako vybrať rošt do postele? 

Aby ste si mohli správne vybrať rošt, je dôležité vedieť, jeho výhody a nevýhody a aký je medzi nimi rozdiel. Posteľových roštov je totiž hneď niekoľko. Môžeme ich rozdeliť podľa materiálu, z ktorých sú vyrobené, alebo podľa rozmeru. Najčastejším materiálom je drevo alebo kombinácia dreva a plastu. Obľúbené sú rošty do postele 90x200 cm

Drevené rošty 

Drevené rošty sú buď latkové alebo lamelové. Latkové rošty sú na trhu výrazné svojou skvelou cenou. Sú vhodné pre tých, ktorí majú kvalitný mäkký matrac, ale chcú si ho mierne spevniť. Lamelové rošty sú oproti tým latkovým pružné a vďaka tomu predlžujú životnosť matracov. Pružnejší rošt sa totiž prispôsobuje pohybu matraca a dochádza tak k menšiemu opotrebovaniu. Drahšie rošty tohto druhu ponúkajú nastaviteľnú tuhosť v rôznych oblastiach (podľa modelu, ktorý si vyberiete). Cenové rozdiely medzi lamelovými roštmi na posteľ môžu reflektovať aj uloženie samotných lamiel. Lamely môžu byť uložené v ráme roštu alebo nad rámom. Usadenie lamiel nad rám roštu predlžuje nielen životnosť roštu, ale aj matraca, ktorý je na ňom položený.  

Rošty s kombináciou plastu a dreva 

Segmentové rošty kombinujú plast a drevo. Oproti dreveným roštom do postele, tieto reprezentujú najnovšie technológie. Rošt je rozdelený do jednotlivých segmentov, ktoré sa bodovo prispôsobujú telu. Segmenty vďaka svojmu dizajnu zaisťujú veľkú priedušnosť. Zároveň je celý rošt ultraľahký, a preto nepoškodzuje konštrukciu postele. Pri každom segmente roštu je možné upraviť jeho tuhosť, to v kombinácii s matracom vybraným na mieru znamená maximálny komfort a kvalitnejší spánok. 

Polohovacie rošty  

Polohovací rošt do postele je možné zakúpiť nielen v lamelovej, ale aj segmentovej verzii. Ručné polohovanie zaručuje pohodlie tým, ktorí svoju posteľ nevyužívajú len na spánok. Zdvihnutie hlavovej časti roštu sa dá využiť pri sledovaní televízie, čítaní knihy alebo napríklad pri raňajkách v posteli. Polohovanie nožnej časti využijú predovšetkým tí, ktorí mávajú bolesti chrbtice či nôh a potrebujú ich zdvihnúť. Užitočné to môže byť aj v prípade, že človek má nízky tlak.  

Pre koho je vhodný motorový rošt?      

Motorové rošty môžu byť rovnako tak, ako je to pri polohovacích roštoch, segmentové aj lamelové. Líšia sa medzi sebou typom motora alebo napríklad aj tým, či je ovládač na diaľkové ovládanie alebo je k roštu pripojený káblom.  

Motorový rošt využijú predovšetkým tí, ktorým sa horšie z postele vstáva alebo dlhodobo chorí ľudia. Ale nemusí to byť pravidlom, pokiaľ chcete motorový polohovací rošt, nepotrebujete spadať do týchto dvoch kategórií. Takáto investícia zaistí luxusný komfort a spríjemní chvíľky strávené v posteli.

Zobraziť viac