[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavrieť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
×
Produktový filter

Cena

Nosnosť na osobu

Výška

Záruka

Značka

Segmentové rošty

Prvotriedne segmentové rošty sú tvorené nezávislými segmenty, ktoré reagujú lepšie na zaťaženie a roznášanie tlak do viac bodov. Vďaka tomu poskytujú najlepšie odozvu a dotvarovanie matraca. Využite náš produktový filter a prispôsobte ponuku priamo pre vaše potreby. Chceli by ste poradiť, ako správne vybrať rošt? Využite nášho sprievodcu, napíšte nám na chatu, alebo kontaktujte náš zákaznícky servis. A aby ste sa nemuseli báť, že vyberiete zle, nezabudnite, že ponúkame možnosť vrátenia do 45 dní.

Produktový filter
Najobľúbenejšie
Zoradiť
Najobľúbenejšie
3 produkty
TEMPUR® Premium Flex 500 je statický rošt, ktorý je dokonalou základňou pre váš matrac. Segmentový rošt s perfektným prispôsobovaním TEMPUR® Premium Flex 500
TEMPUR® Premium Flex 500 je statický rošt, ktorý je dokonalou základňou pre váš matrac.
Skladom
od 674,00 €
TEMPUR® Premium Flex 2000 je motorový rošt, ktorý je dokonalou základňou pre váš matrac. Motorový polohovateľný rošt s moderným dizajnom TEMPUR® Premium Flex 2000
TEMPUR® Premium Flex 2000 je motorový rošt, ktorý je dokonalou základňou pre váš matrac.
Na objednávku
od 1 679,00 €
TEMPUR® Premium Flex 3000 je motorový rošt, ktorý je dokonalou základňou pre váš matrac. Motorový polohovateľný rošt s plochým motorom TEMPUR® Premium Flex 3000
TEMPUR® Premium Flex 3000 je motorový rošt, ktorý je dokonalou základňou pre váš matrac.
Na objednávku
od 1 879,00 €

Segmentové rošty sa skladajú z veľkého množstva segmentových prvkov, ktoré nie sú navzájom pevne spojené. Vďaka tomu sa tlak roznáša do viac bodov a rošt sa tak lepšie prispôsobuje zaťaženiu tela.

KONŠTRUKCIA SEGMENTOVÉHO ROŠTU

Kvalitná konštrukcia segmentového roštu má vysoký počet segmentových prvkov s  možnosťou nastavenia ich tuhosti a premenlivou tuhosťou prvkov po dĺžke roštu a to najmä zmäkčenou zónou pre ramená. Segmentový rošt je tak dostatočne pevný, aby sa na ňom matrac neprehýbal pričom zaručuje dokonale kopírovanie krivky tela.

Tuhosť jednotlivých segmentových prvkov možno počas užívania regulovať tak aby vyhovovala momentálnej potrebe (napr. pri zmene váhy v tehotenstve).

Otvorená štruktúra segmentu v podobe včelieho plástu zabezpečuje lepšiu ventiláciu a prúdenie vzduchu pod matrac a vytvára zdravšie prostredie pre spánok. Segmentové rošty sú vhodné pre latexové a kvalitné penové matrace.

ZÁKLADNÉ DELENIE SEGMENTOVÝCH ROŠTOV

Segmentové rošty môžeme rozdeliť do troch základných skupín:

  • nepolohovateľné (pevné)
  • manuálne polohovateľné
  • polohovateľné pomocou motoru (motorové)
Zobraziť viac