[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Výrobcovia a značky

Výrobcovia a značky

Ahorn

Ahorn

Statické, polohovateľné a motorové rošty, ktoré sú vyrábané z najkvalitnejších a starostlivo vyberaných odolných materiálov s dlhou životnosťou
Zistiť viac
Amara Beds

Amara Beds

Predstavujeme vám Amara Beds, kde sa v oblasti drevených postelí stretáva remeselné spracovanie s pohodlím. Značka sa zameriava na poskytovanie skutočne výnimočného zážitku zo spánku, pretože sú vyrobené s ohľadom na pohodlie. Odborne navrhnuté rámy postelí poskytujú optimálnu oporu pre matrac a zaisťujú pokojný spánok.

Zistiť viac
Comforteo

Comforteo

Sedačky typu Sofa-bed. Disponuje mechanizmom, ktorý z bežnej pohovky vytvorí plnohodnotnú posteľ na príležitostné aj každodenné spanie   
Zistiť viac
Enzio

Enzio

Kvalitné pružinové a penové matrace s hotelovým komfortom, kontinentálne a rámové postele s možnosťou variability podľa prianí zákazníkov a prikrývky a vankúše z kvalitného husacieho peria.
Zistiť viac
Joma

Joma

Značka Joma vyrába nábytok už od roku 2017. Vďaka vyškolenému personálu a modernému strojovému vybaveniu sú schopní vyhovieť aj tým najnáročnejším zákazníkom. Špecializujú sa na výrobu nábytku a posteľových roštov. 
Zistiť viac
Klinmam

Klinmam

Kvalitná výroba prikrývok a vankúšov pre každé ročné obdobie – letné, stredne až vysoko hrejivé, vyvárateľné a detské lôžkoviny a exkluzívne obliečky.
Zistiť viac
Klinmam Home

Klinmam Home

Privátna kolekcia doplnkov či už pre spánok alebo zdravý životný štýl pre všetkých, ktorí si potrpia na kvalitu a di‑zajn.
Zistiť viac
La-Z-boy

La-Z-boy

Inovatívne americké polohovateľné kreslá s tradíciou od roku 1927 s nápaditým dizajnom vhodné pre každodennú relaxáciu.
Zistiť viac
Mr. Sandman

Mr. Sandman

Prestieradlá najvyššej kvality vyrábané v Rakúsku v mnohých farebných prevedeniach a veľkostiach a výrobou šetrnou k životnému prostrediu.
Zistiť viac
Perdormire

Perdormire

Talianske matrace z pamäťovej, či studenej peny alebo gélu pre váš kvalitný odpočinok a zdravý spánok.
Zistiť viac
Stearns & Foster

Stearns & Foster

Ikonické a nadčasové matrace a postele Stearns & Foster využívajú iba najkvalitnejšie materiály a zakladajú si na precíznych detailoch tých najstarostlivejších remeselníkov.
Zistiť viac
TEMPUR®

Tempur

Bezkonkurenčné rozloženie tlaku matracov a vankúšov zaisťujú inovatívne materiály, znalosti zo zdravotníctva a viac ako 30 rokov skúseností na trhu..
Zistiť viac
Tropico

Tropico

Matrace z pamäťovej, studenej peny alebo pružín vrátane vankúšov, roštov a doplnkov českej výroby.
Zistiť viac
Wood Service

Wood Service

Kvalitné drevené postele z laminátovej drevotriesky s vysokou stabilitou, pevnosťou a nadštandardnou zárukou 6 rokov.
Zistiť viac