[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.

Všestranný vankúš Tom Mini, 44x25 cm

5/5
1 hodnotenie
Malý, ale šikovný. Pamäťový vankúš na každodenný odpočinok aj na cesty. Vankúš kompaktného tvaru s poddajnou pamäťovou penou a perforáciou, ktorý bráni nadbytočnému prehrievaniu. Zobraziť viac
Značka: Tropico
? Pomoc s výberom
Skladom - do troch dní u vás
Doprava od 0,00 € ?
69,00 €
Najlacnejšie za posledných 30 dní
Záruka 2 roky Záruka 2 roky Pre spánok v akejkoľvek polohe Pre spánok v akejkoľvek polohe Skvelý pomer ceny a kvality Skvelý pomer ceny a kvality Český výrobok Český výrobok

Pamäťový vankúš na každodenný odpočinok a cestovanie

Malý, ale praktický. Pamäťový vankúš na každodenný odpočinok a cestovanie. Kompaktný vankúš s poddajnou pamäťovou penou a perforáciou, ktorá zabraňuje nadmernému prehrievaniu. Veľkosť a tvar sú ideálne aj pre tých, ktorí si zatiaľ neboli istí kúpou pamäťového vankúša. Prateľný poťah obsahuje až 35 % prírodných vlákien a 65 % dutého vlákna, ktoré zabezpečujú priedušnosť a poddajnosť.

Všestranný vankúš Tom Mini

Hlavné výhody produktu


ČESKÝ VÝROBCA

Vankúš s českým pôvodom sa vyznačuje kvalitou a spoľahlivosťou.

NA SPANIE V AKEJKOĽVEK POLOHE

Vďaka svojmu univerzálnemu tvaru poskytne ideálnu oporu krčnej chrbtici a svalom krku a ramien pri spánku v akejkoľvek polohe.

Vankúš Tom Mini

POŤAH MOŽNO PRAŤ PRI 40 °C

Na zachovanie maximálnej hygieny je tento poťah ľahko snímateľný a prateľný pri 40 °C.

SKVELÝ POMER CENY A KVALITY

Vankúš ponúka skvelý pomer ceny a kvality, ktorý sa spája s cenovou dostupnosťou.

prospanek Vyberte si vankúš podľa preferovanej polohy na spanie a tvrdosti matraca.

Vankúš a vaša poloha počas spánku


Ak ležíte na boku, vankúš musí udržiavať krčnú chrbticu v jednej rovine. Hlava by nemala byť otočená na žiadnu stranu. Ak spíte na chrbte, krčná chrbtica by mala ležať na vankúši prirodzene a plocho. Ak ležíte na bruchu, odporúčame vám vybrať si vankúš, ktorý je čo najnižší a má špeciálny tvar.

polštáře z Prospánku
polštáře Prospánek
prospanek Vysoký vankúš ocenia najmä majitelia mäkších matracov, širokých ramien a ľudia s bočným spánkom, ktorým poskytne lepšiu oporu hlavy. Na druhej strane, nižší vankúš je vhodný na tvrdšie matrace a pri spaní na chrbte alebo na bruchu.

Zloženie vankúša


  • Jadro: pamäťová pena
  • Poťah: 35 % prírodné vlákno a 65 % duté vlákno
polštář

FAQ

prospanek Stále si nie ste istí? Obráťte sa na nás a my vám radi poradíme.

O spoločnosti Perdormire

Talianska značka predajní s viac ako 50 ročnou tradíciou, ktorú ocenili už milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Produkty značky Perdormire v sebe snúbia vysokú kvalitu a precízny taliansky dizajn, kde je kladený veľký dôraz na detail a spôsob výroby každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálov a spôsobu ich spracovania potvrdzujú certifikáty a osvedčenia, ktorými značka Perdormire disponuje. Taliansky výrobca má všetky dôležité európske a celosvetové certifikáty zaisťujúce kvalitu výroby (Oeko Test), tak aj kvalitu produktov (LGA certifikát) a skvelý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas venovaný spánku nám zaberie asi 1/3 života. Z tohto dôvodu nie je ponechaný náhode žiadny detail pri projektovaní, realizácii a výrobe matracov značky Perdormire. Každá voľba, každé vybrané riešenie, každý použitý materiál reprezentuje starostlivosť a kvalitu, ktorú môže zaručiť iba firma so zakorenenou zručnosťou vo svojej DNA. Pre vzrast, zlepšenie a schopnosť ponúknuť vždy to najlepšie je potreba objektívnosti, spolupráce a predovšetkým úcty. Úcta k vlastnej zemi, k vlastným tradíciám, úcta k vlastným klientom, dodávateľom, zamestnancom a spolupracovníkom a úcta k životnému prostrediu sú vždy v centre pozornosti našej spoločnosti, našej silnej základni značky Perdormire vybudovanej deň za dňom na základných ľudských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametre

Rozmer 44x25 cm
Materiál pamäťivá pena
Snímateľný poťah ? áno
Pre koho je vhodná pre alergikov, pre deti, pre dospelých
Šírka 25 cm
Dĺžka 44 cm
Výška 10 cm
Vhodnosť pre spánok na boku, na chrbte, na bruchu, univerzálny
Pranie 40°C
Anatomické nie
Záruka ? 2 roky
Atypy ? nie
5/5
na základe 1 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Overený nákup
Vankúš je vyskúšaný a vďaka svojej veľkosti je praktický na všestranné využitie doma aj na cestách.