[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.

Ergonomické vankúše

Ergonomické vankúše sú správnou voľbou pri problémoch s krčnou chrbticou, ale aj pri prevencii týchto problémov. Zaistí správnu oporu krčnej chrbtice, hlavy a šije. Sú tak vhodné pre každého, komu záleží na zdravom spánku. Vyrába sa z pamäťovej peny citlivej na teplotu a tlak, čo znamená, že pri ľahnutí vankúš zmäkne a vytvaruje sa presne podľa tvaru krku a hlavy. Poskytuje tak šijovým a ramenným svalom dokonalé uvoľnenie. Ergonomické vankúše sú rôzne tvarované. Jednotlivé tvary sú určené spánkovým polohám. Niektoré sú vhodné na spánok na boku a na chrbte, iné zase na spánok na boku alebo na bruchu a vyrábajú sa aj univerzálne, pričom si zachovávajú svoju funkciu. Vankúše majú samozrejme z hygienických dôvodov snímateľný a prateľný poťah.
Napíšte nám na chatu, alebo kontaktujte náš zákaznícky servis. A aby ste sa nemuseli báť, že vyberiete zle, nezabudnite, že ponúkame možnosť vrátenia do 45 dní.

Zobraziť viac
Produktový filter
Najobľúbenejšie
Zoradiť
Najobľúbenejšie
7 produktov
Anatomický vankúš poskytujúci jedinečnú oporu pri spánku na boku TEMPUR® Original, 31x50 cm
Vankúš TEMPUR® Original bol vyvíjaný spoločne s fyzioterapeutmi s cieľom zaistiť, aby sa formoval podľa tvaru vašej krčnej chrbtice a hlavy a poskytoval šijovým ramenným svalom dokonalú oporu a uvoľnenie.
Skladom
od 149,00 €
Anatomický vankúš poskytujúci jedinečnú oporu pri spánku na boku TEMPUR® Millennium, 32x54 cm
Ohyb okraja vankúša smerom dopradu poskytuje ideálnu oporu hornej časti krčnej chrbtice. Vankúš Millenium má zakrivený ohyb, ktorý je uprostred nižší a vyšší po stranách, aby zaistil správnu polohu krku, či už spíte na chrbte alebo na boku.
Skladom
od 164,00 €
Prírodný vankúš ideálny pre spánok na chrbte Bio Wave, 42x72 cm
Vankúš Bio Wave sa vďaka tvarovanému jadru z bio pamäťovej peny dokáže dokonale prispôsobiť váhe a tlaku hlavy a ponúka vynikajúcu oporu pri spaní na chrbte.
Skladom
119,00 €
Anatomický vankúš vhodný pre všetky polohy počas spánku TEMPUR® One Support
Vankúš TEMPUR® One Support poskytuje dokonalú vyváženosť medzi komfortom a potrebnou oporou hlavy.
Skladom
od 154,00 €
Vankúš poskytujúce jedinečnú oporu pri spánku na bruchu TEMPUR® Ombracio SmartCool, 50x60 cm
Vankúš Ombracio SmartCool sa vám prispôsobí v každej pozícií spánku.
Skladom
314,00 €
Vankúš pre spánok v akejkoľvek polohe Butterfly, 56x48 cm
Vankúš Butterfly v tvare motýlích krídiel je vhodný pre spánok v akejkoľvek polohe. Špeciálny tvar navyše zjednoduší dýchanie a zmierni tlak aj pri spánku na bruchu, čím nedochádza k nesprávnej polohe krčnej chrbtice.
Skladom
93,00 €

Výber toho pravého vankúša znamená zvýšenie kvality Vášho spánku a zaistenie správnej opory pre krk i hlavu. Vaše telo tak odpočíva v pohodlnej a najlepšej možnej polohe. Výber správneho vankúša môže znamenať úľavu od bolestí a kŕčov svalov, koniec nespavosti alebo odstránenie chrápania. Výber vankúša teda určite nepodceňujte.

Pre najvyššiu možnú hygienu a sviežosť počas spánku sú poťahy všetkých ergonomických vankúšov TEMPUR antimikrobiálne ošetrené. Sú tak vhodné pre alergikov a certifikácia splnenia noriem Oeko-Tex ® 100 garantuje, že neobsahujú žiadne bežne známe alergény ani škodlivé látky. Poťahy všetkých vankúšov TEMPUR je možné odzispovať a vyprať.

KOMFORT ERGONOMICKY TVAROVANÝCH VANKÚŠOV TEMPUR

„Ergonomické vankúše sú navrhnuté veľkosťou a tvarom pre jednotlivé polohy spánku pre čo najlepšiu ortopedickú oporu...“

TEMPUR ponúka široký sortiment ergonomických vankúšov, ktoré sú svojím tvarom navrhnuté pre jednotlivé polohy spánku. Pokiaľ chcete najlepšiu možnú ortopedickú oporu krku a hlavy počas spánku, vankúš vyberajte vždy podľa toho, či najčastejšie spíte na boku, na chrbte alebo na bruchu.

Pri výbere veľkosti vankúša sa zamerajte na šírku ramienRozhodujúca je vzdialenosť krku a ramena od matrace, je ale nutné zohľadniť tiež ako veľmi sa zaboríte do Vášho matraca. Správny vankúš spolu s matracom udržiava Vašu chrbticu vo vodorovnej polohe.

Vankúše sú vyrobené s vnútorným vakom, ktorý zvyšuje životnosť špeciálne tvarovaného jadra vankúšov TEMPUR.

Zobraziť viac