[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Obchodná spolupráca a B2B

Obchodná spolupráca a B2B

Spoločnosť PreSpánok je špecialistom na trhu spánku už od roku 1991. Vďaka tomu vie poskytnúť kompletné poradenstvo a nájsť riešenie presne podľa Vašich požiadaviek vrátane dodania kvalitných produktov a následného servisu. Zariadime vaše hotelové izby lôžkovinami, matracmi alebo kompletnými posteľami.

Vďaka širokej sieti dodávateľov s dlhoročnými skúsenosťami s produktami vieme vždy nájsť vhodné riešenie pre drobné aj rozsiahle zákazky a to vždy za veľmi priaznivé ceny. Našim cieľom je poskytovať spoľahlivé produkty a služby za ceny, ktoré Vám budú vyhovov.

Rozumieme tomu, čo robíme

Postele v hotelových izbách a apartmánoch sú najčastejšie využívaným a teda aj opotrebovaným kusom nábytku. Nehovoriac o tom, že hostia sa k zariadeniu izieb nechovajú tak ako doma a podľa toho to tak vyzerá. Je preto potrebné postupom času niektoré kusy vymeniť.

Všetky tieto faktory máme pri zoastavovaní ponúk pre Vás na pamäti. V prípade lôžkovín, matracov a postelí pre hotely a penzióny zvažujeme životnosť produktov s ohľadom na vysokú frekvenciu striedania hostí a neustálu potrebu udržiavania čistoty a vysokého hygienického štandardu.

Odbornosť a osobný prístup

Váš dopyt rieši vždy konkrétny špecialista na produkty a zdravý spánok, ktorý je pripravený zodpovedať všetky Vaše otázky týkajúce sa ponuky a riešenia spánku. Ten pre vás zostaví ponuku podľa požiadaviek alebo pomôže s nájdením, riešenia podľa Vašich predstáv a potrieb. V prípade komplexných zákaziek za Vami radi prídeme a ušijeme ponuku na mieste presne na mieru podľa Vašich potrieb

Služby na kľúč

Máte skutočne individuálne požiadavky a zariadenie Vašich izieb? Chcete prikrývku alebo čelo postele s logom hotela? Ani to pre nás nie je problém! V spolupráci s našimi dodávateľmi Vám radi pomôžeme vyvzorovať a navrhnúť originálne modely priamo a jedine pre Vás. Sme schopní zabezpečiť tiež návrh, výrobu a montáž kompletných interiérov. Individuálny prístup a kalkulácia sú samozrejmosťou. 

Čo ďalej ponúkame

  • Konzultácia (prípadne návšteva) a poradenstvo odborníka v oblasti zdravého spania zákazníkov.
  • Odporučenie na výber materiálov s ohľadom na životnosť a jednoduchú údržbu produktov
  • Návrh riešenia a individuálne kalkulácie ponuky a na základe Vašich potrieb
  • Štandardné aj atypické rozmery od lôžkovín, cez matrace až po postele a kompletné spacie systémy
  • Asistencia po celú dobu riešenia zákazky
  • Preškolenie personálu a odporučenie  na údržbu a zachovanie kvality produktov
  • Záručný a pozáručný servis

Máte záujem o individuálnu ponuku?

Máte záujem o individuálnu ponuku pre Váš hotel alebo penzión alebo sa len chcete spýtať a poradiť sa? Neváhajte nás prosím kontaktovať emailom, telefonicky alebo cez náš chat, kde sa budeme radi venovať Vašej požiadavke.

Kontakt

Mgr. Ondřej Bacík
+420 724 224 787
[email protected]

Firmy, sa ktorými spolupracujeme

 

Logo Tempur

logo PerDormire

logo Bonami

Najdete nás i na MALL.SK