[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.

Matrace Tempur

TEMPUR je materiál pre najnáročnejších zákazníkov, ktorí chcú spať na tom najlepšom, čo súčasný matracový priemysel ponúka, a to bez kompromisov. Žiadny materiál na svete sa nedokáže prispôsobiť telu tak ako TEMPUR. Ak máte zdravotné problémy alebo ak je spánok kľúčovou súčasťou vášho života, potom je TEMPUR určený práve pre vás. Ortopedický matrac vyvinutý pre NASA vás obklopí, poskytne vám priestor tam, kde ho chcete, a podoprie vás tam, kde ho potrebujete. Chcete vedieť, aký matrac je pre vás najlepší? Použite nášho sprievodcu, chatujte s nami alebo kontaktujte náš tím služieb zákazníkom. Aby ste sa nemuseli obávať zlého výberu, ponúkame možnosť 100-dňovej výmeny špeciálne pre matrace TEMPUR.

Zobraziť viac
Produktový filter
Najobľúbenejšie
Zoradiť
Najobľúbenejšie
5 produktov
Luxusný matrac TEMPUR® SOFT
Kolekcia matracov TEMPUR® Soft je určená pre tých, ktorí uprednostňujú mäkší pocit z matraca a zároveň vyžadujú dostatočnú oporu.
Skladom
od 1 779,00 €
Matrac TEMPUR® ONE
Matrac TEMPUR® ONE zachováva výhody jedinečného materiálu s nižšou cenou.
Skladom
od 1 339,00 €

Matrace TEMPUR® sú vyrobené zo špeciálneho viscoelastického materiálu vyvinutého pôvodne pre NASA. Vďaka svojim vlastnostiam reaguje materiál TEMPUR® na teplotu, prispôsobuje sa presne tvaru tela a rozkladá tak tlak, umožňujú chrbtici a kĺbom odpočívať v ich prirodzenej polohe. Minimalizuje tlak v dôležitých partiách tela, znižuje námahu svalstva, krvného obehu a citlivosť nervových zakončení.

TEMPUR® matrace umožňujú nielen maximálne pohodlný spánok, ale tiež zaručujú pomoc pri zmierňovaní ťažkostí s chrbtom, krčnou chrbticou, boľavými kĺbmi a pri zmierňovaní obehových problémov. Vďaka svojej vlastnosti predchádzať vzniku preležanín sú tiež odporúčané dlhodobo ležiaci pacientom.

 

Zobraziť viac