[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.

O nás

Spoločnosť PreSpánok s.r.o. začala v strednej Európe projekt rozvoja a budovania siete špecializovaných predajní so zdravým a komfortným spánkom a odborným poradenstvom.

Kto sme?

PreSpánok s.r.o. je na Slovenku trhu už od roku 2010 a nadväzuje na tradíciu úspešných spoločností ProSpánek a Centrum zdravého spánku a.s., ktorá má na českom trhu dlhú tradíciu, kde pôsobí od roku 1991. Naším dlhodobým cieľom je na základe týchto poznatkov a poznatkov o zdravom spánku a potrebách našich zákazníkov vybudovať siet predajní po celej strednej Európe, ktorá ponúkne zákazníkom možnosť vybrať si s pomocou špičkovo školených predajcov všetko, čo potrebuje k zdravému a pohodlnému spánku.

logo PreSpánok

Naše poslanie

Človek strávi spánkom priemerne tretinu svojho života. Kvalitný spánok našich zákazníkov preto chápeme ako svoje poslanie. Veríme, že im vďaka širokej ponuke kvalitných produktov dokážeme zlepšiť kvalitu života. Našou prioritou je, aby sa zákazník v našich predajniach cítili ako doma.

K tomu prispieva nielen príjemné a útulné prostredie našich predajní, ale aj ústretový a osobný prístup našich predajcov - špecialistov na zdravý spánok. Pretože si matrace a postele nekupujeme každý deň, sme si vedomí toho, že je na toto rozhodnutie potreba čas. Zákazník si preto môže všetky produkty v pohodlí predajne vyskúšať a pri výbere si navyše príjemne odpočinúť. Naše služby ale nekončia pri nákupe. Posteľ alebo matrac zákazníkovi dovezieme až domov, radi mu zabezpečíme aj montáž a poskytneme mu samozrejme aj ďalšie poradenstvo.

Kam smerujeme

Počas nasledujúcich 5 až 7 rokov chceme vybudovať sieť približne 250 predajní a stať sa stredoeurópskym lídrom v oblasti kvalitného a zdravého spania. V súčasnosti máme 70 predajní v Českej republike, Poľsku a Maďarsku a otvárame stále ďalšie. Vďaka početnej sieti našich predajní chceme dosiahnuť to, aby bola naša značka ľahko dostupná pre každého.