[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.

Postele pre študentov

Vybrané filtre

Produktový filter
Najobľúbenejšie
Zoradiť
Najobľúbenejšie
6 produktov
Celomasívna posteľ Amelia
Viacgeneračná posteľ z tých najlepších možných materiálov bola precízne vyrobená. Ak hľadáte posteľ, ktorá vám vydrží desiatky rokov, tak je celomasívna posteľ Amelia to správne riešenie.
Na objednávku
679,00 €
419,00 €
Celomasívna posteľ Antony
Posteľ z bukového alebo dubového masívu
Na objednávku
579,00 €
339,00 €
Celomasívna posteľ Bety
Milujete vôňu dreva? Tak je táto celomasívna posteľ perfektnou voľbou pre vás, pretože je z najkvalitnejších drevín buku a dubu
Na objednávku
604,00 €
379,00 €
Celomasívna posteľ Emily
Posteľ Emily je veľmi obľúbené lôžko, ktoré sa bude hodiť do detskej izby aj spálne. Dokonalá vôňa dreva navodí v miestnosti úžasnú atmosféru, ktorá bude ideálna pre spánok.
Na objednávku
654,00 €
419,00 €
Celomasívna posteľ Stacy
Chcete vytvoriť perfektné domáce prostredie v škandinávskom štýle? Posteľ Stacey je pre to absolútne ideálna. Kvalitná česká výroba je vytvorená z návrhov škandinávskych dizajnérov.
Na objednávku
659,00 €
419,00 €
Celomasívna posteľ Wanda
Vyberáte posteľ, ktorá vám vydrží niekoľko desiatok rokov? S celomasívnou posteľou Wanda sa to dá.
Na objednávku
654,00 €
419,00 €

Keby posteľ mohla rozprávať, čo by ste chceli, aby povedala? Má rozprávať o nekonečnom prevaľovaní a bezsenných nociach? Alebo skôr o výdatnom spánku, vďaka ktorému žijete svoj život naplno? Nami ponúkané postele rozprávajú ten druhý príbeh.
Naše postele sú symbolom funkčnosti s modernou estetickou pôsobivosťou a dizajnom. V kombinácii s nočnými stolíkmi alebo komodami umožňujú vytvoriť ucelený a útulný interiér Vašej spálne.
Naše kvalitné čalúnené postele alebo postele z masívneho dreva sa stávajú príjemnou súčasťou aj estetickou dominantou každej spálne. Tvoria základ lôžka, ktoré spolu s vhodným matracom, roštom, prikrývkou a vankúšom predstavuje dlhodobé komplexné riešenie zdravého a pohodlného spania.
Postele, ktoré ponúkame, s vami zostarnú. Či už hľadáte detskú posteľ pre vašich najmenších alebo vašu prvú manželskú posteľ. Vyberte si z nekonečnej ponuky rozmerov postelí ten, ktorý najviac vyhovuje vášmu priestoru a možnostiam. Napríklad klasiku pre páry –⁠ posteľ 180×200 cm.
Na svoje si u nás prídu aj milovníci úložných priestorov. Ponúkame totiž dizajnové postele s úložným priestorom. A pokiaľ máte radi šikovné riešenie do detskej izby, pozrite sa na naše rozkladacie postele.

Seniori zase ocenia náš výber vyšších postelí, z ktorých sa im bude vstávať raz-dva. Tiež im v tom môže pomôcť polohovacia posteľ, ktorú si nastavia podľa svojich prianí a potrieb. Sledovanie televízie z postele už nebude zahŕňať tisíc vankúšov pod hlavou!  

Zobraziť viac