[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.

Vankúš z pamäťovej peny Memory Moore, 42x72x9 cm

4.4/5
9 hodnotení
Vynikajúci vankúš s pamäťovým efektom schopný dokonalého prispôsobenia sa krivkách vášho krku, ktorý je teraz pre vaše pohodlie dostupný v troch výškach (9, 12 cm). Zobraziť viac
Značka: Perdormire
? Pomoc s výberom

Vlastnosť

Výška 12 cm Výška 9 cm
Skladom - Tovar doručíme v týždni od 06.02. do 10.02.
Doprava od 0,00 € ?
104,00 €
Jedinečná priedušnosť Jedinečná priedušnosť Pamäťová pena pre ideálnu oporu Pamäťová pena pre ideálnu oporu Antialergický poťah Antialergický poťah

Vankúš z pamäťovej peny

Vynikajúci vankúš s pamäťovým efektom schopný dokonalého prispôsobenia sa krivkách vášho krku, ktorý je teraz pre vaše pohodlie dostupný v troch výškach (9, 12 cm). Vankúš Memory Moore je vyrobený s visko-elastickej pamäťovej peny, ktorá reaguje na hmotnosť a teplotu tela a dokonale sa mu prispôsobuje aby nevytvárala nepríjemný protitlak. Vďaka tomu ponúka výnimočný komfort, oporu a zaisťuje veľmi príjemný pocit pre ležaní. Na vankúš je záruka 2 roky.

Poťah vankúša

Poťah vankúša Memory Moore má dve strany, z ktorých každá ponúka unikátne výhody. Prvá strana BeFresh® je tvorená inovatívnou, teplotu regulujúcou látkou, ktorá zaisťuje dlhotrvajúci pocit čerstvosti a novosti vankúša. Poťah je príjemný na dotyk, vstrebáva teplo a zabraňuje zahrievaniu a poteniu. Zníženie teploty pomocou minerálov obsiahnutých v látke BeFresh® bolo preukázané niekoľkými nezávislými štúdiami, rovnako ako excelentná priedušnosť, ktorá z týchto vankúšov robí ideálny produkt aj pre alergikov.

Druhá strana vankúša Probiotic System® je ošetrená tak, aby sa maximálne znížilo množstvo alergénov v látke úplne prirodzeným a prírodným spôsobom. Použitie aktívnych probiotík v látke znižuje množeniu plesní, škodlivých baktérií a roztočov. Táto patentovaná technológia je nielen prírodná, ale taktiež prírodne nezávadná a umožní vám načerpať energiu počas noci ako nikdy predtým.

Kľúčové vlastnosti

Vysoká priedušnosť pre odvod vlhkosti a tepla

Univerzálny tvar pre všetky polohy spánku

Voliteľná výška vankúša pre optimálne pohodlie a oporu

Zloženie vankúša

Jadro

pamäťová pena

Poťah

67% polyester 33% viskóza

Polštář Memory Moore
Pamäťová pena

Ekvivalentom pre túto penu býva často zmieňovaná lenivá alebo visco pena a ako už názov materiálu napovedá, jedná sa o materiál, ktorý sa vie dokonale prispôsobiť vášmu telu. Mení totižto svoju tvrdosť v závislosti na tlaku a teplote. Nemusíte riešiť, či je vankúš príliš mäkký alebo tuhý – rozloží tlak vášho tele a vy tak môžete celú noc nerušene spať.

O spoločnosti Perdormire

Talianska značka predajní s viac ako 50 ročnou tradíciou, ktorú ocenili už milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Produkty značky Perdormire v sebe snúbia vysokú kvalitu a precízny taliansky dizajn, kde je kladený veľký dôraz na detail a spôsob výroby každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálov a spôsobu ich spracovania potvrdzujú certifikáty a osvedčenia, ktorými značka Perdormire disponuje. Taliansky výrobca má všetky dôležité európske a celosvetové certifikáty zaisťujúce kvalitu výroby (Oeko Test), tak aj kvalitu produktov (LGA certifikát) a skvelý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas venovaný spánku nám zaberie asi 1/3 života. Z tohto dôvodu nie je ponechaný náhode žiadny detail pri projektovaní, realizácii a výrobe matracov značky Perdormire. Každá voľba, každé vybrané riešenie, každý použitý materiál reprezentuje starostlivosť a kvalitu, ktorú môže zaručiť iba firma so zakorenenou zručnosťou vo svojej DNA. Pre vzrast, zlepšenie a schopnosť ponúknuť vždy to najlepšie je potreba objektívnosti, spolupráce a predovšetkým úcty. Úcta k vlastnej zemi, k vlastným tradíciám, úcta k vlastným klientom, dodávateľom, zamestnancom a spolupracovníkom a úcta k životnému prostrediu sú vždy v centre pozornosti našej spoločnosti, našej silnej základni značky Perdormire vybudovanej deň za dňom na základných ľudských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametre

Rozmer 42x72 cm
Anatomické nie
Atypy ? nie
Dĺžka 72 cm
Materiál pamäťivá pena
Poťah 67% polyester, 33% viskóza
Pranie 30°C
Pre koho je vhodná pre alergikov, pre deti
Šírka 42 cm
Snímateľný poťah ? áno
Vhodnosť pre spánok na boku, na bruchu, na chrbte, univerzálny
Vlastnosť Výška 9 cm
Výška 9 cm
Záruka ? 2 roky
4.4/5
na základe 9 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Nevím, byl to vánoční dárek a obdarovaný se ještě nevyjádřil :-))
Tökéletes, csak ajánlani tudom!
SajnSajnos utánvéttel nem tudtam ezt a párnát megrendelni!os nem
DDo