[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Vankúše a prikrývky Vankúše Vankúše z bio peny Prírodný vankúš ideálny pre spánok na chrbte Bio Wave, 42x72 cm

Prírodný vankúš ideálny pre spánok na chrbte Bio Wave, 42x72 cm

5/5
1 hodnotenie
Vankúš Bio Wave sa vďaka tvarovanému jadru z bio pamäťovej peny dokáže dokonale prispôsobiť váhe a tlaku hlavy a ponúka vynikajúcu oporu pri spaní na chrbte. Zobraziť viac
Značka: Perdormire
? Pomoc s výberom
Skladom - Tovar doručíme v týždni od 06.02. do 10.02.
Doprava od 0,00 € ?
119,00 €
Esenciálne oleje pre kľudné zaspávanie Esenciálne oleje pre kľudné zaspávanie Jedinečná priedušnosť Jedinečná priedušnosť Pamäťová pena pre ideálnu oporu Pamäťová pena pre ideálnu oporu Antialergický poťah Antialergický poťah

Prírodný vankúš

Vankúš Bio Wave sa vďaka tvarovanému jadru z bio pamäťovej peny dokáže dokonale prispôsobiť váhe a tlaku hlavy a ponúka vynikajúcu oporu pri spaní na chrbte. Pri výrobe je životné prostredie zaťažované iba minimálne a zloženie vankúša je naviac obohatené esenciálnymi olejmi pre kľudnejšie a prijemné zaspávanie. Zároveň je vankúš Bio Wave úplne antialergický a to vďaka poťahu s úpravou Probiotic aktívne obmedzujúce výskyt roztočov. Na vankúš je záruka 2 roky.

Poťah vankúša

Poťah vankúša Bio Wave má dve strany, z ktorých každá ponúka unikátne výhody. Prvá strana BeFresh® je tvorená inovatívnou, teplotu regulujúcou látkou, ktorá zaisťuje dlhotrvajúci pocit čerstvosti a novosti vankúša. Poťah je príjemný na dotyk, vstrebáva teplo a zabraňuje zahrievaniu a poteniu. Zníženie teploty pomocou minerálov obsiahnutých v látke BeFresh® bolo preukázané niekoľkými nezávislými štúdiami, rovnako ako excelentná priedušnosť, ktorá z týchto vankúšov robí ideálny produkt aj pre alergikov. Druhá strana vankúša Probiotic System® je ošetrená tak, aby sa maximálne znížilo množstvo alergénov v látke úplne prirodzeným a prírodným spôsobom. Použitie aktívnych probiotík v látke znižuje množeniu plesní, škodlivých baktérií a roztočov.

Kľúčové vlastnosti

Vysoká priedušnosť pre odvod vlhkosti a tepla

Esenciálne oleje podporujúce pokojné a rýchle zaspávanie

Špeciálny tvar pre spánok na chrbte

Zloženie vankúša

Jadro

bio pamäťová pena

Poťah

67% polyester 33% viskóza

Pamäťová pena

Ekvivalentom pre túto penu býva často zmieňovaná lenivá alebo visco pena a ako už názov materiálu napovedá, jedná sa o materiál, ktorý sa vie dokonale prispôsobiť vášmu telu. Mení totižto svoju tvrdosť v závislosti na tlaku a teplote. Nemusíte riešiť, či je vankúš príliš mäkký alebo tuhý – rozloží tlak vášho tele a vy tak môžete celú noc nerušene spať.

Bio pamäťová pena

Špeciálnym druhom je bio pamäťová pena, ktorá je veľmi pružná a je vhodná pre alergikov alebo osoby so sennou nádchou. Pri bio penách sú totiž tradičné zložky nahradené prírodnými olejmi.

O spoločnosti Perdormire

Talianska značka predajní s viac ako 50 ročnou tradíciou, ktorú ocenili už milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Produkty značky Perdormire v sebe snúbia vysokú kvalitu a precízny taliansky dizajn, kde je kladený veľký dôraz na detail a spôsob výroby každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálov a spôsobu ich spracovania potvrdzujú certifikáty a osvedčenia, ktorými značka Perdormire disponuje. Taliansky výrobca má všetky dôležité európske a celosvetové certifikáty zaisťujúce kvalitu výroby (Oeko Test), tak aj kvalitu produktov (LGA certifikát) a skvelý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas venovaný spánku nám zaberie asi 1/3 života. Z tohto dôvodu nie je ponechaný náhode žiadny detail pri projektovaní, realizácii a výrobe matracov značky Perdormire. Každá voľba, každé vybrané riešenie, každý použitý materiál reprezentuje starostlivosť a kvalitu, ktorú môže zaručiť iba firma so zakorenenou zručnosťou vo svojej DNA. Pre vzrast, zlepšenie a schopnosť ponúknuť vždy to najlepšie je potreba objektívnosti, spolupráce a predovšetkým úcty. Úcta k vlastnej zemi, k vlastným tradíciám, úcta k vlastným klientom, dodávateľom, zamestnancom a spolupracovníkom a úcta k životnému prostrediu sú vždy v centre pozornosti našej spoločnosti, našej silnej základni značky Perdormire vybudovanej deň za dňom na základných ľudských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametre

Rozmer 42x72 cm
Anatomické áno
Atypy ? nie
Dĺžka 72 cm
Materiál bio pena
Poťah 67% polyester, 33% viskóza
Pranie 30°C
Pre koho je vhodná pre alergikov
Šírka 42 cm
Snímateľný poťah ? áno
Vhodnosť pre spánok na boku, na chrbte
Výška 11 cm
Záruka ? 2 roky
5/5
na základe 1 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie