[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Vankúše a prikrývky Vankúše Vankúše z bio peny Vankúš z pamäťovej peny s vysokým podielom prírodných olejov Soya, 42x72 cm

Vankúš z pamäťovej peny s vysokým podielom prírodných olejov Soya, 42x72 cm

Inovatívny vankúš založený na ideálnom spojení medzi prírodou a technológiou. Zobraziť viac
Značka: Perdormire
? Pomoc s výberom
Skladom - pozajtra u vás
Doprava od 0,00 € ?
134,00 €
Jedinečná priedušnosť Jedinečná priedušnosť Pamäťová pena pre ideálnu oporu Pamäťová pena pre ideálnu oporu Antialergický poťah Antialergický poťah

Prírodný vankúš s dvojitou tuhosťou

Obliečka sójového vankúša má 2 strany, z ktorých každá ponúka jedinečné výhody. Prvú stranu, BeFresh®, tvorí inovatívna, teplotu regulujúca tkanina, ktorá poskytuje dlhodobý pocit sviežosti a novosti vankúša. Poťah je príjemný na dotyk, absorbuje teplo a zabraňuje zahrievaniu a poteniu. Zníženie teploty pomocou minerálov obsiahnutých v tkanine BeFresh® bolo preukázané vo viacerých nezávislých štúdiách, rovnako ako vynikajúca priedušnosť, vďaka ktorej sú tieto vankúše ideálnym výrobkom aj pre alergikov.

Vankúš z pamäťovej peny s vysokým podielom prírodných olejov Soya
Vankúš Soya

Druhá strana vankúša Probiotic System® je upravená tak, aby sa čo najviac znížilo množstvo alergénov v tkanine vankúša úplne prirodzeným a ekologickým spôsobom. Použitie aktívnych probiotík v tkanine znižuje rast plesní, škodlivých baktérií a roztočov. Táto patentovaná technológia je nielen prirodzená, ale aj 100 % prírodná a umožňuje vám načerpať energiu cez noc ako nikdy predtým.

Hlavné výhody produktu


VYSOKÁ PRIEDUŠNOSŤ NA ODVOD VLHKOSTI A TEPLA

Jadro vankúša dokonale odvetráva a odvádza prebytočnú vlhkosť z vankúša, takže si môžete vychutnať nerušený spánok po celú noc.

UNIVERZÁLNY TVAR PRE VŠETKY POLOHY POČAS SPÁNKU

Vďaka svojmu univerzálnemu tvaru je vankúš vhodný na všetky polohy počas spánku.

polstar Snow Memory

POŤAH VHODNÝ PRE ALERGIKOV A ASTMATIKOV

Snímateľný poťah má vynikajúce termoregulačné vlastnosti a dokonale odvádza pot. Vďaka technológii Probiotic sa postará o odstránenie nežiaducich baktérií a roztočov.

OBSAH SÓJOVÉHO OLEJA PRE PRÍJEMNEJŠÍ POCIT PRI LEŽANÍ

Prírodné sójové oleje vám pomôžu lepšie sa uvoľniť a rýchlejšie a pokojnejšie zaspať.

Vankúš s vysokým podielom prírodných olejov Soya
prospanek Vyberte si vankúš podľa preferovanej polohy na spanie a tvrdosti matraca.

Vankúš a vaša poloha počas spánku


Ak ležíte na boku, vankúš musí udržiavať krčnú chrbticu v jednej rovine. Hlava by nemala byť otočená na žiadnu stranu. Ak spíte na chrbte, krčná chrbtica by mala ležať na vankúši prirodzene a plocho. Ak ležíte na bruchu, odporúčame vám vybrať si vankúš, ktorý je čo najnižší a má špeciálny tvar.

polštáře z Prospánku
polštáře Prospánek
prospanek Vysoký vankúš ocenia najmä majitelia mäkších matracov, širokých ramien a ľudia s bočným spánkom, ktorým poskytne lepšiu oporu hlavy. Na druhej strane, nižší vankúš je vhodný na tvrdšie matrace a pri spaní na chrbte alebo na bruchu.

Zloženie vankúša


  • Jadro: pamäťová pena
  • Poťah: 73 % polyester, 24 % viskóza, 1 % bavlna, 1 % striebro, 1 % uhlík
polštář

FAQ

prospanek Stále si nie ste istí? Obráťte sa na nás a my vám radi poradíme.

O spoločnosti Perdormire

Talianska značka predajní s viac ako 50 ročnou tradíciou, ktorú ocenili už milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Produkty značky Perdormire v sebe snúbia vysokú kvalitu a precízny taliansky dizajn, kde je kladený veľký dôraz na detail a spôsob výroby každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálov a spôsobu ich spracovania potvrdzujú certifikáty a osvedčenia, ktorými značka Perdormire disponuje. Taliansky výrobca má všetky dôležité európske a celosvetové certifikáty zaisťujúce kvalitu výroby (Oeko Test), tak aj kvalitu produktov (LGA certifikát) a skvelý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas venovaný spánku nám zaberie asi 1/3 života. Z tohto dôvodu nie je ponechaný náhode žiadny detail pri projektovaní, realizácii a výrobe matracov značky Perdormire. Každá voľba, každé vybrané riešenie, každý použitý materiál reprezentuje starostlivosť a kvalitu, ktorú môže zaručiť iba firma so zakorenenou zručnosťou vo svojej DNA. Pre vzrast, zlepšenie a schopnosť ponúknuť vždy to najlepšie je potreba objektívnosti, spolupráce a predovšetkým úcty. Úcta k vlastnej zemi, k vlastným tradíciám, úcta k vlastným klientom, dodávateľom, zamestnancom a spolupracovníkom a úcta k životnému prostrediu sú vždy v centre pozornosti našej spoločnosti, našej silnej základni značky Perdormire vybudovanej deň za dňom na základných ľudských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametre

Rozmer 42x72 cm
Anatomické nie
Atypy ? nie
Dĺžka 72 cm
Materiál pamäťivá pena
Poťah 73% polyester, 24% soya, 1% bavlna, 1% stříbro, 1% uhlík
Pranie 30°C
Pre koho je vhodná pre alergikov
Šírka 42 cm
Snímateľný poťah ? áno
Vhodnosť pre spánok na boku, na chrbte
Výška 13 cm
Záruka ? 2 roky
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie