[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Matrace Matrace podľa rozmerov Matrace 120x200 cm Delikátny matrac s dotykom kašmíru Cashmere Comfort 3.0, 120x200 cm
Doprava zadarmo

Delikátny matrac s dotykom kašmíru Cashmere Comfort 3.0, 120x200 cm

5/5
1 hodnotenie
Jedinečný matrac Cashmere Comfort 3.0 vás zaujme neuveriteľne delikátnym poťahom s obsahom prírodného kašmíru. Zobraziť viac
Značka: Perdormire
? Pomoc s výberom
Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 26.12. do 30.12.
Doprava od 0,00 € ?
1 579,00 €
Obmedzenie potenie a prehrievanie Obmedzenie potenie a prehrievanie Pamäťová pena v jadre aj v poťahu Pamäťová pena v jadre aj v poťahu Jedinečná priedušnosť Jedinečná priedušnosť Snímateľný poťah s možnosťou vyprania Snímateľný poťah s možnosťou vyprania Antialergický poťah Antialergický poťah

Matrac z pamäťovej peny s hodvábnym kašmírom

Jedinečný matrac Cashmere Comfort 3.0 vás zaujme neuveriteľne delikátnym poťahom s obsahom prírodného kašmíru. Ten je neodolateľne hebký na dotyk a pri zaľahnutí do postele vás objíma svojou jemnosťou. Kašmír sa zároveň stará o prírodnú termoreguláciu v posteli. To znamená, že vám počas noci nebude ani zima, ani teplo. Kašmír totiž vstrebáva prebytočné teplo a udržiava príjemnú teplotu v lôžku.
Vysoký komfort spánku zabezpečuje vysoká vrstva pamäťovej peny v poťahu aj jadre matraca. Pena dokonale kopíruje krivky tela a vytvára prostredie pre pokojný a kvalitný spánok.
Nápadný bodkovaný pás na boku matraca slúži ako odvetrávací systém. Teplo odvádzané kašmírom tadiaľ môže voľne prúdiť z matraca preč. Pás tiež odvádza vlhkosť z jadra matraca, ktorá sa tu počas noci prirodzene hromadí. V jadre matraca sa tak nevytvára vhodné prostredie pre plesne a roztoče.
Matrac Cashmere Comfort 3.0 je vzdušnejší a zaisťuje tak pocit čistoty a zdravšie prostredie pre váš spánok.

 

Kľúčové vlastnosti

Prírodný kašmír pre hebký pocit ležania
Prirodzená termoregulácia vďaka kašmírovému vláknu
✔ Kvalitnejší a pokojnejší spánok vďaka pamäťovej pene ViscoMind®
Vysoká priedušnosť pre odvod vlhkosti a tepla
✔ Vďaka možnosti výberu tuhosti ideálne pre partnerov

Mäkký matrac je ideálny pre spáčov na boku. Ľahnete si a cítite sa, ako by ste sa položili na obláčik. Matrac vám ustúpi v oblasti ramien a na bokoch, aby ste mohli pohodlne spať a neprevaľovali sa.

Nechcete se pri sadnutí na posteľ prepadať a zároveň sedieť na tvrdom?

Stredne tuhý matrac je univerzálny pre všetky polohy, či už spíte na boku, na chrbte alebo na bruchu. Ak sa v noci neustále otáčate a neviete si nájsť správnu polohu, tak pre vás je ideálny. Poskytne vám dostatočnú oporu chrbta, a zároveň ustúpi v ramenách a bokoch.

tuhost matrace Cashmere Comfort 3.0

Zloženie matraca

Jadro: 5 cm pamäťovej peny, 14 cm studenej peny

Poťah
horná strana matraca: 2 cm pamäťovej peny

matrace Cashmere Comfort 3.0
Studená (HR) pena

Oproti PUR pene majú matrace zo studenej peny výrazne väčšie póry a sú tak priedušnejšie a lepšie odvádzajú teplo. Tp má za následok obmedzenie výskytu roztočov a plesní, čo prispieva k zdravému spánkovému prostrediu. Charakteristická je pre ne dlhá životnosť a tvarová stálosť.

Pamäťová pena

Ekvivalentom pre túto penu býva často zmieňovaná lenivá alebo visco pena a ako už názov materiálu napovedá, jedná sa o materiál, ktorý sa vie dokonale prispôsobiť vášmu telu. Mení totižto svoju tvrdosť v závislosti na tlaku a teplote. Nemusíte riešiť, či je matrac príliš mäkký alebo tuhý – rozloží tlak vášho tele a vy tak môžete celú noc nerušene spať. Vďaka pomalému vracaniu sa do pôvodného stavu nevytvára protitlak, čím zabraňuje vzniku preležanín, zmierňuje bolesti chrbta a stabilizuje telo v optimálnej polohe pre spánok.

Super Soft Cashmere

Textília Super Soft Cashmere má neobvyklé vlastnosti ako vzácne vlákno, po ktorom je pomenovaná. Textília je exkluzívne jemná na dotyk a zaisťuje teplý a príjemný pocit počas spánku. Rovnako ako prírodný kašmír má vynikajúce termoregulačné vlastnosti a popri tom je antialergická.

Balenie matraca

Matrac je vákuovo balený. Vákuové balenie matracov zaisťuje jednoduchšiu manipuláciu pri preprave a takisto ochranu produktu. Na rozbalenie matraca najskôr opatrne odstráňte vrchnú fóliu, v ktorej je matrac zabalený. Matrac začne postupne dostávať svoju obvyklú veľkosť. Pre úplné zregenerovanie je potreba nechať matrac položený v posteli 24 až 48 hodín (počas tejto doby neodporúčame na matraci spať). Matrac je nutné rozbaliť do 1 mesiaca po kúpe.  

   vakuovaná matrace ProSpánek

Starostlivosť o matrac

V spálni pravidelne vetrajte. Toto je základná, rýchla a veľmi účinná rada. Vo vašej posteli, konkrétne v matraci sa prirodzene v priebehu noci hromadí vlhkosť spôsobená potením. Túto vlhkosť je nutné nechať odpariť, čo sa vám podarí vhodnou voľbou roštu a pravidelným vetraním v spálni. Stačí nechať 15 minút otvorené okná a hneď vám bude v spálni príjemnejšie. Pravidelná starostlivosť o matrace tiež zahŕňa občasne vysatie vysávačom.

Aby matrac mal správnu funkčnosť a takisto aj dlhšiu životnosť, je dôležité vybrať si správny rošt. Ako už bolo spomenuté, rošt pomáha matracu dýchať. Vlhkosť sa teda z matraca správne odvetráva iba so správnym roštom. Aj vďaka tomu si môžete užívať svieži a zdravý spánok.

Chránič matraca je už nevyhnutnosťou. V našej ponuke nájdete tiež aj chrániče matracov. Tie predlžujú životnosť matraca najvýraznejšie. Chránič totiž vstrebáva vlhkosť, pot, ale chráni matrac aj pred občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matraca môžete sňať podobne ako aj poťah a vyprať ho v bežnej práčke. To by ste mali spraviť niekoľkokrát do roka. Zaistíte si tak čisté prostredie vo vašej posteli a zároveň výrazne predĺžite životnosť vášho matraca. Aby ste nedali šancu roztočom, predchádzajte ich výskytu pravidelným praním v priebehu celého roka. Upratovanie preto zahájte praním plachietobliečokprikrývok a poťahov vankúšov. Vždy sa podľa symbolov na etikete uistite, že ide o výrobok, ktorý je možné prať a overte si teplotu prania.

O spoločnosti Perdormire

Talianska značka predajní s viac ako 50 ročnou tradíciou, ktorú ocenili už milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Produkty značky Perdormire v sebe snúbia vysokú kvalitu a precízny taliansky dizajn, kde je kladený veľký dôraz na detail a spôsob výroby každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálov a spôsobu ich spracovania potvrdzujú certifikáty a osvedčenia, ktorými značka Perdormire disponuje. Taliansky výrobca má všetky dôležité európske a celosvetové certifikáty zaisťujúce kvalitu výroby (Oeko Test), tak aj kvalitu produktov (LGA certifikát) a skvelý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas venovaný spánku nám zaberie asi 1/3 života. Z tohto dôvodu nie je ponechaný náhode žiadny detail pri projektovaní, realizácii a výrobe matracov značky Perdormire. Každá voľba, každé vybrané riešenie, každý použitý materiál reprezentuje starostlivosť a kvalitu, ktorú môže zaručiť iba firma so zakorenenou zručnosťou vo svojej DNA. Pre vzrast, zlepšenie a schopnosť ponúknuť vždy to najlepšie je potreba objektívnosti, spolupráce a predovšetkým úcty. Úcta k vlastnej zemi, k vlastným tradíciám, úcta k vlastným klientom, dodávateľom, zamestnancom a spolupracovníkom a úcta k životnému prostrediu sú vždy v centre pozornosti našej spoločnosti, našej silnej základni značky Perdormire vybudovanej deň za dňom na základných ľudských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametre

Materiál pamäťivá pena, studená pena
Rozmer 120x200 cm
Tuhosť ? 3 - stredne tuhý, 2 - mäkký
Nosnosť na osobu 150 kg
Snímateľný poťah ? áno
Výška matraca ? 21 cm
Výška jadra ? 18 cm
Doplnková úprava poťahu ? pamäťivá pena
Vhodnosť uloženia matraca statický rošt, polohovací rošt
Pre koho je vhodná pre alergikov, pre partnerov
Obojstrannosť ? áno
Šírka 120 cm
Dĺžka 200 cm
Atypy ? áno
Pranie 30°C
Spôsob doručenia matraca ? vákuovaná
Záruka ? 10 rokov
5/5
na základe 1 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Rozhodovali sme sa medzi tempur matracom a týmto cashmere....ale nakoniec vzhľadom na väčšiu výšku a lepšiu cenu sme siahli po týchto. Maximálna spokojnosť, ja spím na najmäkkšej strane, manžel si otvočil na tvrdú a obom sa nám spí skvelo. Výber sme realizovali po konzultácii s pani na predajni, ale poradila nám naozaj výborne.