[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavrieť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Vankúše a prikrývky Vankúše Vankúše z pamäťovej peny Klasický vankúš s pamäťovým efektom pre všetky polohy spánku Snow memory, 42x72 cm
Akcia -31 %

Klasický vankúš s pamäťovým efektom pre všetky polohy spánku Snow memory, 42x72 cm

5/5
5 hodnotení
Vankúš Snow Memory je vďaka svojmu tvaru ideálny pre všetky polohy spánku. Zobraziť viac
Značka: Perdormire
? Pomoc s výberom
Skladom - pozajtra u vás
Doprava od 0,00 € ?
44,00 €
30,00 €
zľava 31% (ušetríte 14,00 €)
Jedinečná priedušnosť Jedinečná priedušnosť Pamäťová pena pre ideálnu oporu Pamäťová pena pre ideálnu oporu Antialergický poťah Antialergický poťah

Klasický vankúš

Vankúš Snow Memory je vďaka svojmu tvaru ideálny pre všetky polohy spánku. Záleží teda iba na vás, či dáte prednosť spánku na boku, na chrbte alebo si ho zmotáte pod seba, vždy sa prispôsobí a poskytne oporu a pohodlie. Tvar vankúša Snow Memory sa dá kedykoľvek ľahko upraviť natriasaním. Jadro vankúša tvorí zmes polyesterových guľôčok z peny s pamäťovým efektom. Vďaka tomu vankúš zaisťuje potrebnú vzdušnosť a zdravé prostredie pre spánok. Zároveň poskytuje dostatočnú oporu a uvoľnenie krčnej chrbtice a šije. Počas ležania nie je obmedzovaný krvný obeh a krčné svaly môžu lepšie relaxovať. Na vankúš je záruka 2 roky.

Kľúčové vlastnosti

Vysoká priedušnosť pre odvod vlhkosti a tepla

Univerzálny tvar pre všetky polohy spánku

Materiál s pamäťovým efektom

Zloženie vankúša

Zmes guličiek polyesteru a pamäťovej peny
80% pamäťová pena
20% polyester

 

Pamäťová pena

Ekvivalentom pre túto penu býva často zmieňovaná lenivá alebo visco pena a ako už názov materiálu napovedá, jedná sa o materiál, ktorý sa vie dokonale prispôsobiť vášmu telu. Mení totižto svoju tvrdosť v závislosti na tlaku a teplote. Nemusíte riešiť, či je vankúš príliš mäkký alebo tuhý – rozloží tlak vášho tele a vy tak môžete celú noc nerušene spať.

 

O spoločnosti Perdormire

Talianska značka predajní s viac ako 50 ročnou tradíciou, ktorú ocenili už milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Produkty značky Perdormire v sebe snúbia vysokú kvalitu a precízny taliansky dizajn, kde je kladený veľký dôraz na detail a spôsob výroby každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálov a spôsobu ich spracovania potvrdzujú certifikáty a osvedčenia, ktorými značka Perdormire disponuje. Taliansky výrobca má všetky dôležité európske a celosvetové certifikáty zaisťujúce kvalitu výroby (Oeko Test), tak aj kvalitu produktov (LGA certifikát) a skvelý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas venovaný spánku nám zaberie asi 1/3 života. Z tohto dôvodu nie je ponechaný náhode žiadny detail pri projektovaní, realizácii a výrobe matracov značky Perdormire. Každá voľba, každé vybrané riešenie, každý použitý materiál reprezentuje starostlivosť a kvalitu, ktorú môže zaručiť iba firma so zakorenenou zručnosťou vo svojej DNA. Pre vzrast, zlepšenie a schopnosť ponúknuť vždy to najlepšie je potreba objektívnosti, spolupráce a predovšetkým úcty. Úcta k vlastnej zemi, k vlastným tradíciám, úcta k vlastným klientom, dodávateľom, zamestnancom a spolupracovníkom a úcta k životnému prostrediu sú vždy v centre pozornosti našej spoločnosti, našej silnej základni značky Perdormire vybudovanej deň za dňom na základných ľudských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametre

Materiál pamäťivá pena
Rozmer 42x72 cm
Snímateľný poťah ? nie
Pre koho je vhodná pre deti
Šírka 42 cm
Dĺžka 72 cm
Atypy ? nie
Vhodnosť pre spánok na boku, na chrbte, na bruchu, univerzálny
Anatomické nie
Záruka ? 2 roky
5/5
na základe 5 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Za tu cenu je to krádež :-)

Objavte viac

Vankúše a prikrývky Vankúše Vankúše z pamäťovej peny