[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.

Klasický vankúš Aloe Vera 2.0, 50x70 cm

4.6/5
5 hodnotení
Vankúš Aloe Vera 2.0 obsahuje výťažky z rastliny Aloe Vera, ktorá má blahodárne účinky na naše telo a pokožku – pomáha na rýchlejšie hojenie drobných rán a regeneráciu pokožky, tým tiež posilňuje prirodzenú vitalitu ľudského organizmu.  Zobraziť viac
Značka: Klinmam
? Pomoc s výberom

Rozmer

50x70 cm
Skladom - pozajtra u vás
Doprava od 0,00 € ?
26,00 €

Vankúš s výťažkami z rastliny Aloe Vera

Vankúš Aloe Vera 2.0 obsahuje výťažky z rastliny Aloe Vera, ktorá má priaznivé účinky na naše telo a pokožku. Pomáha rýchlejšie hojiť drobné poranenia a regenerovať pokožku, čím zároveň posilňuje prirodzenú vitalitu ľudského tela. Vankúš je zároveň veľmi ľahký, mäkký a príjemný na dotyk. Poťah je vyrobený z mäkkého mikrovlákna s mikrokapsľami Aloe Vera.

Výplň tvoria guľôčky z vysokokvalitného dutého vlákna, ktoré je vysoko odolné, má dlhú životnosť a nekrčí sa. Okrem toho má skvelé termoregulačné vlastnosti, takže sa nemusíte obávať, že by vám počas spánku bolo príliš chladno alebo horúco. Na lepšiu regeneráciu pokožky sú v poťahu posteľnej bielizne mikrokapsuly Aloe Vera, ktorá je známa najmä svojou schopnosťou rýchlo sa hojiť. Ak teda máte problémy s hojením rôznych drobných rán, vankúš s výťažkami z tejto rastliny by vám okrem kvalitného spánku mohol pomôcť.

Klasický vankúš Aloe Vera 2.0

HLAVNÉ VÝHODY PRODUKTU


Český výrobca

Vankúš s českým pôvodom sa vyznačuje kvalitou a spoľahlivosťou.

Podpora prirodzenej vitality organizmu

Napomáha rýchlejšiemu hojeniu drobných rán a regenerácii pokožky, čím zároveň posilňuje prirodzenú vitalitu ľudského tela.

polstar Snow Memory

Vhodné pre alergikov i astmatikov

Je vyrobená z vysokokvalitných materiálov, ktoré sú antialergické, a tak vás chránia pred roztočmi a ich alergénmi.

Skvelý pomer ceny a kvality

Vankúš ponúka skvelý pomer ceny a kvality a cenovej dostupnosti.

prospanek Vyberte si vankúš podľa preferovanej polohy na spanie a tvrdosti matraca.

Vankúš a vaša poloha počas spánku


Ak ležíte na boku, vankúš musí udržiavať krčnú chrbticu v jednej rovine. Hlava by nemala byť otočená na žiadnu stranu. Ak spíte na chrbte, krčná chrbtica by mala ležať na vankúši prirodzene a plocho. Ak ležíte na bruchu, odporúčame vám vybrať si vankúš, ktorý je čo najnižší a má špeciálny tvar.

polštáře z Prospánku
polštáře Prospánek
prospanek Vysoký vankúš ocenia najmä majitelia mäkších matracov, širokých ramien a ľudia s bočným spánkom, ktorým poskytne lepšiu oporu hlavy. Na druhej strane, nižší vankúš je vhodný na tvrdšie matrace a pri spaní na chrbte alebo na bruchu.

Zloženie vankúša


  • Jadro: duté vlákno
  • Poťah: 100 % mikrovlákno s mikrokapsulami Aloe Vera
polštář

FAQ

prospanek Stále si nie ste istí? Obráťte sa na nás a my vám radi poradíme.

O spoločnosti Perdormire

Talianska značka predajní s viac ako 50 ročnou tradíciou, ktorú ocenili už milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Produkty značky Perdormire v sebe snúbia vysokú kvalitu a precízny taliansky dizajn, kde je kladený veľký dôraz na detail a spôsob výroby každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálov a spôsobu ich spracovania potvrdzujú certifikáty a osvedčenia, ktorými značka Perdormire disponuje. Taliansky výrobca má všetky dôležité európske a celosvetové certifikáty zaisťujúce kvalitu výroby (Oeko Test), tak aj kvalitu produktov (LGA certifikát) a skvelý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas venovaný spánku nám zaberie asi 1/3 života. Z tohto dôvodu nie je ponechaný náhode žiadny detail pri projektovaní, realizácii a výrobe matracov značky Perdormire. Každá voľba, každé vybrané riešenie, každý použitý materiál reprezentuje starostlivosť a kvalitu, ktorú môže zaručiť iba firma so zakorenenou zručnosťou vo svojej DNA. Pre vzrast, zlepšenie a schopnosť ponúknuť vždy to najlepšie je potreba objektívnosti, spolupráce a predovšetkým úcty. Úcta k vlastnej zemi, k vlastným tradíciám, úcta k vlastným klientom, dodávateľom, zamestnancom a spolupracovníkom a úcta k životnému prostrediu sú vždy v centre pozornosti našej spoločnosti, našej silnej základni značky Perdormire vybudovanej deň za dňom na základných ľudských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametre

Materiál Duté vlákno
Rozmer 50x70 cm
Šírka 50 cm
Dĺžka 70 cm
Pranie 60°C
Anatomické nie
Snímateľný poťah ? Áno
Vlastnosť 50x70 cm
Záruka ? 2 roky
Poťah 100 % mikrovlákno s mikrokapsulami Aloe Vera
Pre koho je vhodná pre alergikov, pre deti
Atypy ? Nie
Vhodnosť pre spánok Univerzálny, Na bruchu, Na chrbte, Na boku
4.6/5
na základe 5 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Overený nákup
Velk

Reakcia obchodu

26. 6. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Na kvalitě si dáváme velmi záležet. Vaše spokojenost nás velmi těší.
Overený nákup

Reakcia obchodu

20. 7. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Na kvalitě si dáváme velmi záležet. Vaše spokojenost nás velmi těší.
Overený nákup

Reakcia obchodu

17. 5. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Na kvalitě si dáváme velmi záležet. Vaše spokojenost nás velmi těší
Overený nákup

Reakcia obchodu

29. 11. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme a projevenou důvěru v naše produkty.
Overený nákup

Reakcia obchodu

29. 11. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Vaše spokojenost nás velmi těší.