[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavrieť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Vankúše a prikrývky Vankúše Antialergické vankúše Klasický vankúš prinášajúci skvelú oporu a komfort v jednom TEMPUR® Traditional Firm, 50x70 cm

Klasický vankúš prinášajúci skvelú oporu a komfort v jednom TEMPUR® Traditional Firm, 50x70 cm

2/5
1 hodnotenie
Vankúš TEMPUR® Traditional tradičného tvaru ponúka objatie a vyhovuje cvšetkým polohám v spánku. Zobraziť viac
Značka: Tempur
? Pomoc s výberom

Vlastnosť

Firm Medium Soft
Skladom - pozajtra u vás
Doprava od 0,00 € ?
159,00 €

Vankúš TEMPUR® Traditional tradičného tvaru ponúka objatie a vyhovuje cvšetkým polohám v spánku. Vankúš je dostupný v troch variantoch: mäkký, stredne tuhý a tuhý. Jednoducho si vyberte vankúš, ktorý vám najviac vyhovuje. Vankúš je antimikrobiálne ošetrený, aby predchádzal vzniku a množeniu mikroorganizmov a udržiaval sviežosť. Atraktívny snímateľný a prateľný poťah je vyrobený zo 100% bavlny. Poťah spĺňa normy certifikátu Oeko-tex® 100, čo znamená, že bol testovaný na prítomnosť školdlivých látok a nepredstavuje žiadne riziko pre zdravie. Vyrobený z materiálu TEMPUR pre vynikajúci komfort a oporu. S tradičným tvarom nabádajúcim k objatiu vyhovujúci všetkým spánkovým polohám v troch mäkkostiach. Vankúš je hypoalergénny a neobsahuje žiadne všeobecne známe alergény. Vankúš je antimikrobiálne ošetrený, aby predchádzal vzniku a množeniu mikroorganizmov a udržiaval sviežosť. Vankúš je hypoalergénny a neobsahuje žiadne všeobecne známe alergény. Vankúš je antimikrobiálne ošetrený, aby predchádzal vzniku a množeniu mikroorganizmov a udržiaval sviežosť. Poťah je jednoducho prateľný v práčke. Poťah je certifikovaný podľa Oeko-TEX 100, čo znamená, že boli vykonané testy na prítomnosť škodlivých látok a nepredstavuje žiadne zdravotné riziko. Vankúš obsahuje separačný poťah, ktorý zvyšuje životnosť vankúša. Chráni jadro pred odieraním a drolením výplne a aby sa naň lepšie dával poťah. Vankúš kúpite aj so separačným, aj s vrchným poťahom.

Technické parametre

Materiál pamäťivá pena, Tempur
Rozmer 50x70 cm
Snímateľný poťah ? áno
Doplnková úprava poťahu ? antimikrobiálna úprava
Pre koho je vhodná pre alergikov, pre deti
Šírka 50 cm
Dĺžka 70 cm
Atypy ? nie
Vhodnosť pre spánok na boku, na chrbte, na bruchu, univerzálny
Pranie 60°C
Anatomické nie
Poťah 100 % bavlna
Vlastnosť Firm
Záruka ? 3 roky
2/5
na základe 1 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Polštář nelze prát i když má štítek s piktogramy, že můžete. Po vypraní se rozdrolí vnitřek a je na vyhození. Chybí informace jak pečovat o polštář (jasně, potah vyperete, ale propocený polštář ?)