[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.

Klasický vankúš s reguláciou teploty Outlast Weellness, 50x70 cm

3.7/5
6 hodnotení
Špirálové vlákno obsiahnuté vo vnútri vankúša sa výborne stará o ľahkosť a nadýchanosť.  Zobraziť viac
Značka: Klinmam
? Pomoc s výberom

Rozmer

Tento tovar už nie je možné kúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.

Vankúš s reguláciou teploty

Vankúš Outlast Wellness je obohatený o jedinečnú technológiu, ktorá bola pôvodne vyvinutá pre NASA. Bol navrhnutý tak, aby zabezpečil dokonalú termoreguláciu počas vesmírnych letov, ktorá je teraz k dispozícii aj vám. Vankúš aktívne vyrovnáva teplotu v posteli, takže si môžete vychutnať nerušený spánok, z ktorého vás nezobudí ani chlad, ani nadmerné teplo. Duté vlákno vo vnútri zabezpečuje ľahkosť a nadýchanosť. Vankúš sa neprehýba, ale naopak zostáva krásne mäkký a nadýchaný.

Vankúš s reguláciou teploty
Vankúš Klinmam s reguláciou teploty

Technológia Outlast® absorbuje telesné teplo a uvoľňuje ho len vtedy, keď vstanete z postele alebo keď sa ochladí. Nemusíte sa teda obávať nadmerného potenia ani vysokých teplôt, ktoré by vás mohli pripraviť o pokojný spánok.

Hlavné výhody produktu


NELEPIVOSŤ A DLHÁ ŽIVOTNOSŤ

Kvalitné materiály a spracovanie vám zaručia pohodlie a bezstarostnosť na dlhé roky.

DVOJITÝ POŤAH VANKÚŠA MNOHONÁSOBNE ZVYŠUJE ODOLNOSŤ

Súčasťou vankúša je poťah, ktorý možno ľahko odňať a vyprať, aby ste sa v posteli cítili sviežo, a ktorý mnohonásobne predlžuje životnosť samotného vankúša.

polstar Snow Memory

ČESKÝ VÝROBCA

Vankúš s českým pôvodom sa vyznačuje kvalitou a spoľahlivosťou.

ANTIALERGICKÝ POŤAH

Je vyrobený z vysokokvalitných materiálov, ktoré sú antialergické, a tak vás chránia pred roztočmi a ich alergénmi.

polštář
prospanek Vyberte si vankúš podľa preferovanej polohy na spanie a tvrdosti matraca.

Vankúš a vaša poloha počas spánku


Ak ležíte na boku, vankúš musí udržiavať krčnú chrbticu v jednej rovine. Hlava by nemala byť otočená na žiadnu stranu. Ak spíte na chrbte, krčná chrbtica by mala ležať na vankúši prirodzene a plocho. Ak ležíte na bruchu, odporúčame vám vybrať si vankúš, ktorý je čo najnižší a má špeciálny tvar.

polštáře z Prospánku
polštáře Prospánek
prospanek Vysoký vankúš ocenia najmä majitelia mäkších matracov, širokých ramien a ľudia s bočným spánkom, ktorým poskytne lepšiu oporu hlavy. Na druhej strane, nižší vankúš je vhodný na tvrdšie matrace a pri spaní na chrbte alebo na bruchu.

Zloženie vankúša


  • Jadro: duté vlákno
  • Poťah: 100 % mikrovlákno
polštář

FAQ

prospanek Stále si nie ste istí? Obráťte sa na nás a my vám radi poradíme.

O spoločnosti Perdormire

Talianska značka predajní s viac ako 50 ročnou tradíciou, ktorú ocenili už milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Produkty značky Perdormire v sebe snúbia vysokú kvalitu a precízny taliansky dizajn, kde je kladený veľký dôraz na detail a spôsob výroby každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálov a spôsobu ich spracovania potvrdzujú certifikáty a osvedčenia, ktorými značka Perdormire disponuje. Taliansky výrobca má všetky dôležité európske a celosvetové certifikáty zaisťujúce kvalitu výroby (Oeko Test), tak aj kvalitu produktov (LGA certifikát) a skvelý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas venovaný spánku nám zaberie asi 1/3 života. Z tohto dôvodu nie je ponechaný náhode žiadny detail pri projektovaní, realizácii a výrobe matracov značky Perdormire. Každá voľba, každé vybrané riešenie, každý použitý materiál reprezentuje starostlivosť a kvalitu, ktorú môže zaručiť iba firma so zakorenenou zručnosťou vo svojej DNA. Pre vzrast, zlepšenie a schopnosť ponúknuť vždy to najlepšie je potreba objektívnosti, spolupráce a predovšetkým úcty. Úcta k vlastnej zemi, k vlastným tradíciám, úcta k vlastným klientom, dodávateľom, zamestnancom a spolupracovníkom a úcta k životnému prostrediu sú vždy v centre pozornosti našej spoločnosti, našej silnej základni značky Perdormire vybudovanej deň za dňom na základných ľudských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametre

Materiál duté vlákno
Rozmer 50x70 cm
Atypy ? áno
Vhodnosť pre spánok univerzálny
Pranie 60°C
Snímateľný poťah ? áno
Poťah 100% mikrovlákno
Záruka ? 2 roky
Anatomické nie
Pre koho je vhodná pre alergikov
3.7/5
na základe 6 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Prezentácia o vankúši bola riadne nadnesená, po 6 mesiacoch je už vyležaný.

Reakcia obchodu

29. 11. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za zpětnou vazbu, polštář lze i naklepávat, pokud byste měl pocit, že výplně máte málo, napište nám na [email protected], můžeme doobjednat jen onu výplň.
Overený nákup

Reakcia obchodu

8. 12. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu k našemu produktu, velmi si jí vážíme. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.
Overený nákup
Nevim nn

Reakcia obchodu

1. 12. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za zpětnou vazbu, velmi si jí vážíme. Protože bychom naše produkty rádi stále zdokonalovali, můžete nám prosím napsat na [email protected], proč je Vaše hodnocení pouze 1? Předem děkuji.
Overený nákup

Reakcia obchodu

1. 12. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, velmi si jí vážíme. Těší nás, že jste spokojeni s našimi produkty. Vaše spokojenost je našim posláním a cílem.
Overený nákup

Reakcia obchodu

8. 12. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu k našemu produktu, velmi si jí vážíme. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.
Overený nákup

Reakcia obchodu

8. 12. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu k našemu produktu, velmi si jí vážíme. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.