[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Vankúše a prikrývky Vankúše Klasické vankúše Vankúše z dutého vlákna Klasický vankúš s dokonalou priedušnosťou Modall Wellness, 50x70 cm

Klasický vankúš s dokonalou priedušnosťou Modall Wellness, 50x70 cm

Vankúš Modal Wellness je skvelou voľbou pre tých z vás, ktorí majú radi aktívny životný štýl plný športu, ale aj pre tých , ktorí sa ráno budia nepríjemne spotení.  Zobraziť viac
Značka: Klinmam
? Pomoc s výberom

Rozmer

Tento tovar už nie je možné kúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.

Vankúš s dokonalou priedušnosťou

Vankúš Modal Wellness je skvelou voľbou pre tých z vás, ktorí majú radi aktívny životný štýl plný športu, ale aj pre tých, ktorí sa ráno budia nepríjemne spotení. Vďaka obsahu mikrovlákna Modal Wellness poskytuje vynikajúci odvod vlhkosti a výbornú savosť. Váš spánok je potom pokojný a ničím nerušený.

polstar Klinmam
polštář

Vďaka špirálovému vláknu vo vnútri je vankúš stále nadýchaný, ľahký a hrejivý. Odstránením výplne si môžete vankúš ľahko prispôsobiť svojim potrebám. Vankúš v sebe skrýva ešte jednu úžasnú výhodu, a tou je dvojitý poťah. Ten sa dá ľahko odňať a vyprať, aby ste sa vo svojej posteli cítili sviežo, a mnohonásobne zvyšuje životnosť samotného vankúša.

HLAVNÉ VÝHODY PRODUKTU


NELEPIVOSŤ A DLHÁ ŽIVOTNOSŤ

Kvalitné materiály a spracovanie vám zaručia pohodlie a bezstarostnosť na dlhé roky.

DVOJITÝ POŤAH VANKÚŠA MNOHONÁSOBNE ZVYŠUJE ŽIVOTNOSŤ

Súčasťou vankúša je poťah, ktorý možno ľahko odňať a vyprať, aby ste sa v posteli cítili sviežo, a ktorý mnohonásobne predlžuje životnosť samotného vankúša.

polstar Snow Memory

NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA VANKÚŠA PRE IDEÁLNE POHODLIE

Vďaka vyberateľnej výplni si môžete vankúš ľahko prispôsobiť svojim potrebám.

KOMBINÁCIA VYSOKO PRIEDUŠNÝCH MATERIÁLOV PRE POHODLNÝ SPÁNOK

Vankúš je vyrobený z vysoko priedušných materiálov, ktoré poskytujú pohodlný a príjemný spánok.

polštář
prospanek Vyberte si vankúš podľa preferovanej polohy na spanie a tvrdosti matraca.

Vankúš a vaša poloha počas spánku


Ak ležíte na boku, vankúš musí udržiavať krčnú chrbticu v jednej rovine. Hlava by nemala byť otočená na žiadnu stranu. Ak spíte na chrbte, krčná chrbtica by mala ležať na vankúši prirodzene a plocho. Ak ležíte na bruchu, odporúčame vám vybrať si vankúš, ktorý je čo najnižší a má špeciálny tvar.

polštáře z Prospánku
polštáře Prospánek
prospanek Vysoký vankúš ocenia najmä majitelia mäkších matracov, širokých ramien a ľudia s bočným spánkom, ktorým poskytne lepšiu oporu hlavy. Na druhej strane, nižší vankúš je vhodný na tvrdšie matrace a pri spaní na chrbte alebo na bruchu.

Zloženie vankúša


  • Jadro: duté vlákno
  • Poťah: 40 % bavlna, 30 % polyester, 30 % mikromodalové vlákno
polštář

FAQ

prospanek Stále si nie ste istí? Obráťte sa na nás a my vám radi poradíme.

O spoločnosti Perdormire

Talianska značka predajní s viac ako 50 ročnou tradíciou, ktorú ocenili už milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Produkty značky Perdormire v sebe snúbia vysokú kvalitu a precízny taliansky dizajn, kde je kladený veľký dôraz na detail a spôsob výroby každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálov a spôsobu ich spracovania potvrdzujú certifikáty a osvedčenia, ktorými značka Perdormire disponuje. Taliansky výrobca má všetky dôležité európske a celosvetové certifikáty zaisťujúce kvalitu výroby (Oeko Test), tak aj kvalitu produktov (LGA certifikát) a skvelý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas venovaný spánku nám zaberie asi 1/3 života. Z tohto dôvodu nie je ponechaný náhode žiadny detail pri projektovaní, realizácii a výrobe matracov značky Perdormire. Každá voľba, každé vybrané riešenie, každý použitý materiál reprezentuje starostlivosť a kvalitu, ktorú môže zaručiť iba firma so zakorenenou zručnosťou vo svojej DNA. Pre vzrast, zlepšenie a schopnosť ponúknuť vždy to najlepšie je potreba objektívnosti, spolupráce a predovšetkým úcty. Úcta k vlastnej zemi, k vlastným tradíciám, úcta k vlastným klientom, dodávateľom, zamestnancom a spolupracovníkom a úcta k životnému prostrediu sú vždy v centre pozornosti našej spoločnosti, našej silnej základni značky Perdormire vybudovanej deň za dňom na základných ľudských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametre

Materiál duté vlákno
Rozmer 50x70 cm
Šírka 50 cm
Dĺžka 70 cm
Pranie 60°C
Anatomické nie
Snímateľný poťah ? áno
Vlastnosť 50x70 cm
Záruka ? 2 roky
Poťah 40% bavlna, 30% polyester, 30% mikromodalové vlákno
Pre koho je vhodná pre alergikov
Atypy ? áno
Vhodnosť pre spánok na boku, na chrbte, na bruchu, univerzálny
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie