[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Matrace Matrace podľa materiálov Pružinové matrace Pružinový matrac s ortopedickou penou Green Comfort M, 120x200 cm

Pružinový matrac s ortopedickou penou Green Comfort M, 120x200 cm

4.2/5
5 hodnotení
Moderné materiály poskytujú potrebnú podporu každej časti tela, správne distribuujú zaťaženie zón a ponoria vás do sveta pohodlia a relaxácie  Zobraziť viac
Značka: Enzio
? Pomoc s výberom
Tento tovar už nie je možné kúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Jedinečná priedušnosť Jedinečná priedušnosť Pružinový efekt Pružinový efekt Bez nutnosti otáčať matrac Bez nutnosti otáčať matrac

Green Comfort M

Moderné materiály poskytujú potrebnú podporu každej časti tela, správne distribuujú zaťaženie zón a ponoria vás do sveta pohodlia a relaxácie. Inovatívna jednotka s 1000 samostatnými pružinami okamžite reaguje aj na najmenšie zmeny polohy ľudského tela a prispôsobuje sa im.


Kľúčové vlastnosti

✔ Až 1000 samostatných pružín
✔ Hlbší spánok a regenerácia
✔ Matrac vám privezieme zadarmo

Nechcete se pri sadnutí na posteľ prepadať a zároveň sedieť na tvrdom?

Stredne tuhý matrac je univerzálny pre všetky polohy, či už spíte na boku, na chrbte alebo na bruchu. Ak sa v noci neustále otáčate a neviete si nájsť správnu polohu, tak pre vás je ideálny. Poskytne vám dostatočnú oporu chrbta, a zároveň ustúpi v ramenách a bokoch.

tuhost matrace Wanessa

 Starostlivosť o matrac

V spálni pravidelne vetrajte. Toto je základná, rýchla a veľmi účinná rada. Vo vašej posteli, konkrétne v matraci sa prirodzene v priebehu noci hromadí vlhkosť spôsobená potením. Túto vlhkosť je nutné nechať odpariť, čo sa vám podarí vhodnou voľbou roštu a pravidelným vetraním v spálni. Stačí nechať 15 minút otvorené okná a hneď vám bude v spálni príjemnejšie. Pravidelná starostlivosť o matrace tiež zahŕňa občasne vysatie vysávačom.

Aby matrac mal správnu funkčnosť a takisto aj dlhšiu životnosť, je dôležité vybrať si správny rošt. Ako už bolo spomenuté, rošt pomáha matracu dýchať. Vlhkosť sa teda z matraca správne odvetráva iba so správnym roštom. Aj vďaka tomu si môžete užívať svieži a zdravý spánok.

Chránič matraca je už nevyhnutnosťou. V našej ponuke nájdete tiež aj chrániče matracov. Tie predlžujú životnosť matraca najvýraznejšie. Chránič totiž vstrebáva vlhkosť, pot, ale chráni matrac aj pred občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matraca môžete sňať podobne ako aj poťah a vyprať ho v bežnej práčke. To by ste mali spraviť niekoľkokrát do roka. Zaistíte si tak čisté prostredie vo vašej posteli a zároveň výrazne predĺžite životnosť vášho matraca. Aby ste nedali šancu roztočom, predchádzajte ich výskytu pravidelným praním v priebehu celého roka. Upratovanie preto zahájte praním plachietobliečokprikrývok a poťahov vankúšov. Vždy sa podľa symbolov na etikete uistite, že ide o výrobok, ktorý je možné prať a overte si teplotu prania.

Technické parametre

Rozmer 120x200 cm
Tuhosť ? 3 - stredne tuhý
Nosnosť na osobu 150 kg
Snímateľný poťah ? nie
Vhodnosť uloženia matraca statický rošt
Obojstrannosť ? nie
Materiál pružiny
Dĺžka 200 cm
Atypy ? nie
Spôsob doručenia matraca ? rozbalená
Záruka ? 3 roky
Výška matraca ? 30 cm
Šírka 120 cm
4.2/5
na základe 5 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Overený nákup
Matrac mám 14 dní, chvíľu mi trvalo, kým som si na naňho zvykla, ale teraz je všetko v poriadku a nemenila by som. Konečne som zohnala matrac, ktorý má výšku 30 cm, takže ráno z postele vstávam 😁. K tomu som si objednala aj chránič na matrac, nemám čo vytknúť. 100 ľudí, 100 názorov.
Overený nákup
Matrac spĺňa všetko čo som od neho očakávala. Bola to kúpa bez predchádzajúceho vyskúšania a som nadšená. Odporúčam.
Po troch týždňoch používania jednou 59kg osobou sa matrac zdeformoval a v jeho strede sa vytvorila hlboká priehlbina.
Overený nákup