[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavrieť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Iba e-shop

Páperový vankúš Nature Piuma Gold, 50x80 cm

Vysoký podiel prachového peria - páperia (70%) robí tento vankúš obzvlášť mäkkým a nadýchaným presne tak, aby sme splnili očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Zobraziť viac
Značka: Perdormire
? Pomoc s výberom
Skladom - pozajtra u vás
Doprava od 0,00 € ?
154,00 €
Jedinečná priedušnosť Jedinečná priedušnosť

Páperový vankúš

Vysoký podiel prachového peria - páperia (70%) robí tento vankúš obzvlášť mäkkým a nadýchaným presne tak, aby sme splnili očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Mimoriadna ľahkosť a vzdušnosť prachových pierok vám prinesie pocit, ako by ste ležali na obláčiku. Na vankúš je záruka 2 roky.

Poťah vankúša

Obliečka je vyrobená z tkaniny zloženej z troch rôznych 100% prírodných vlákien: modalu, konope a ľanu.

Kľúčové vlastnosti

Vysoký podiel páperia

Mimoriadna ľahkosť a vzdušnoť

Zloženie vankúša

Jadro

páperie

Poťah

70% bavlna, 22% modal
5% ľanové vlákno, 3% konopné vlákno

Ľanové vlákno

Aj keď je ľan známy už celé storočia, je vďaka svojim vlastnostiam stále inovatívnym vláknom: Vďaka kombinácií vysokej úrovne hygroskopickosti a schopnosti okamžite absorbovať a odparovať kvapaliny takže dokáže rýchlo odstrániť vlhkosť a teplo. Ľan je známy svojimi pozitívnymi vlastnosťami ako je sviežosť a pohodlie. Môže sa veľmi často prať a nestráca svoj tvar. Nespôsobuje alergie, pretože podporuje prirodzenú výmenu tepla a vlhkosti. Je antistatický, eliminuje statickú elektrinu.

O spoločnosti Perdormire

Talianska značka predajní s viac ako 50 ročnou tradíciou, ktorú ocenili už milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Produkty značky Perdormire v sebe snúbia vysokú kvalitu a precízny taliansky dizajn, kde je kladený veľký dôraz na detail a spôsob výroby každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálov a spôsobu ich spracovania potvrdzujú certifikáty a osvedčenia, ktorými značka Perdormire disponuje. Taliansky výrobca má všetky dôležité európske a celosvetové certifikáty zaisťujúce kvalitu výroby (Oeko Test), tak aj kvalitu produktov (LGA certifikát) a skvelý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas venovaný spánku nám zaberie asi 1/3 života. Z tohto dôvodu nie je ponechaný náhode žiadny detail pri projektovaní, realizácii a výrobe matracov značky Perdormire. Každá voľba, každé vybrané riešenie, každý použitý materiál reprezentuje starostlivosť a kvalitu, ktorú môže zaručiť iba firma so zakorenenou zručnosťou vo svojej DNA. Pre vzrast, zlepšenie a schopnosť ponúknuť vždy to najlepšie je potreba objektívnosti, spolupráce a predovšetkým úcty. Úcta k vlastnej zemi, k vlastným tradíciám, úcta k vlastným klientom, dodávateľom, zamestnancom a spolupracovníkom a úcta k životnému prostrediu sú vždy v centre pozornosti našej spoločnosti, našej silnej základni značky Perdormire vybudovanej deň za dňom na základných ľudských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametre

Materiál perie
Rozmer 50x80 cm
Snímateľný poťah ? áno
Šírka 50 cm
Dĺžka 80 cm
Atypy ? nie
Vhodnosť pre spánok na boku, na chrbte
Výška 18 cm
Pranie 30°C
Poťah 70% bavlna, 22% modal, 5% ľanové vlákno, 3% konopné vlákno
Záruka ? 2 roky
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie