[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Postele Postele podľa typu Postele z masívu Celomasívna posteľ z prírodného buku Elisa, prevedenie BK1, 180x200 cm

Celomasívna posteľ z prírodného buku Elisa, prevedenie BK1, 180x200 cm

Elisa predstavuje vzdušnú elegantnú posteľ z masívu s vertikálne členeným hlavovým čelom. Zobraziť viac
Značka: PreSpánok
? Pomoc s výberom

Rozmer

140x200 cm 160x200 cm 180x200 cm

Farba dreva

Výber dreva

Buk Dub
Skladom - Tovar doručíme v týždni od 13.02. do 17.02.
Doprava od 0,00 € ?
714,00 €

Celomasívna posteľ Elisa

Elisa predstavuje vzdušnú a elegantnú posteľ z masívu s vertikálne členeným hlavový čelom vyrobenú v Českej republike. Vyznačuje sa pevným rohovým spojením skladajúcim sa z rokmi preverenej kombinácie matica – skrutky – závrtná matica umožňujúce precízne dotiahnutie. Na pevnosť celého rámu postele je poskytovaná predĺžená záruka 5 rokov.

Štandardne je posteľ dodávaná bez roštov a matracov v demontovanom stave a s dvoma stredovými nohami. Je však možné si doobjednať kompletnú montáž. Na výrobu celomasívnej postele Elisa sú používané výhradne dve dreviny. Moderný, čistý a hladký buk alebo majestátny dub s výraznou kresbou dreva.

Z pohľadu pevnosti postele je možné označiť obe dreviny za porovnateľne tvrdé, finálna tvrdosť je ale daná miestom pôvodu samotnej dreviny. Pocitovo svojou tvrdosťou a kvalitou môže prevažovať majestátny dub so svojou širokou korunou ale aj skutočnosťou, že Benátky stoja na pilótach z dubu, a to evokuje pocit pevnosti a dlhovekosti. Posteľ ponúkame aj v jej rohovom variante na vytvorenie pohodlného prostredia na trávenie voľného času.

Kľúčové vlastnosti

Vzdušná a elegantná posteľ z masívu hodiaca sa takmer do akéhokoľvek interiéru
✔ Zákazníci ju milujú vo forme jednolôžok či už do detských izieb alebo oddelených spální
✔ Na výber z dvoch povrchových úprav a niekoľkých farebných prevedení
Skvelá kvalita za veľmi priaznivú cenu

Výber dreviny

Postele vyrobené z dubu alebo buku patria v nábytkárskom priemysle kvalitatívne k materiálovej špičke. Majú vysokú pevnosť a stabilitu, exkluzívny vzhľad a dlhú životnosť.

Buk

Buk je veľmi kvalitná drevina s výbornými vlastnosťami. Je pevný a charakteristický veľmi jemnou textúrou.

Dub

Dub, ktorý patrí medzi najhodnotnejšie a najkvalitnejšie dreviny, vyniká predovšetkým výraznou textúrou a svojou tuhosťou. Spálňa vyrobená z dubového dreva predstavuje najvyššiu kvalitatívnu, funkčnú a estetickú triedu nábytku.

Povrchová úprava

Lesklá lakovaná úprava

Lakovaná, respektíve morená a lakovaná povrchová úprava zahŕňa 10 farebných odtieňov vrátane prírodného prevedenia. Jedná sa o kvalitný lak tvoriaci odolnú ochranu povrchu postele proti bežnému znečisteniu a opotrebovaniu. Pri upratovaní stačí pretrieť suchou alebo vlhkou handričkou.

Matná olejová úprava

Použitím zmesi oleja a vosku preniká olej do hĺbky 1-2 mm do dreva, zatiaľ čo vosk zostávajúci na povrchu vytvára hodvábny lesk. Ide o kvalitnú ekologickú povrchovú úpravu špeciálnymi osmotickými olejmi prírodného pôvodu, ktoré pomáhajú vyniknúť štruktúre dreva. Pre oživenie povrchu je možné spraviť ďalší náter osmotickými olejmi s následným vytrením do sucha. Bežnú údržbu robíme suchou alebo mierne navlhčenou handričkou.

Rám:

Na pevné rohové spojenie je využívaná kombinácia matice, skrutky a závrtnej matice pre jednoduché dotiahnutie. Vďaka tomuto extra pevnému rohovému spojeniu a kvalitnému prírodnému drevu sú postele pevné a nevŕzgajú.

Rošt:

Rošty sú uložené na lištách z masívneho dreva, ktoré sa pri montáži postele pripevňujú do 3 rôznych výšok k bočnici postele z dôvodu optimálneho nastavenia výšky ložnej plochy. Rošt nie je súčasťou balenia, ale môžete si ho vybrať tu.

Matrac:

Matrace nie je súčasťou balenia. Môžete si ho vybrať tu.

posteľ Prespánok
posteľ Prespánok
posteľ Prespánok

Balenie postele a doprava

Doprava postelí nie je zaistená žiadnou externou spoločnosťou. Z toho dôvodu je na výber iba variant doručenia našou firmou.


FAQ

Doprava, platba a montáž

O spoločnosti PreSpánok

Ponuka našich postelí sa vyznačuje vysokou kvalitou, dlhodobou úžitkovosťou a stabilitou. Máme posteľ pre každého člena rodiny od detských postelí a jednolôžok cez dvojlôžkové a manželské postele, po veľké kontinentálne postele. Vyberte si so širokej ponuky kvalitných drevených postelí z masívu, čalúnených, či laminátových postelí. Prispôsobte si ponuku podľa svojich potrieb pomocou kategórií alebo nášho produktového filtra.

PreSpánok

Technické parametre

Rozmer 180x200 cm
Atypy ? áno
Dĺžka 205,4 cm
Farba Prírodný
Farba dreva Prírodná lesklá
Materiál masiv
Najnižšie uloženie kovania 34 cm
Najvyššie uloženie kovania 40 cm
Nosnosť na osobu 150 kg
Počet výškových polôh pre uloženie roštu ? 3
Povrchová úprava Lakom
Šírka 186,8 cm
Spôsob uchytenia roštov ? latka
Vlastná výška bočnice kovania 19 cm
Výber dreva Buk
Výška čela 101 cm
Výška čela od bočnice 54 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme 47 cm
Záruka ? 5 rokov
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie