[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavrieť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Postele Postele podľa rozmerov Postele 160x200 cm Celomasívna posteľ z prírodného buku Celin K1, prevedenie BK1, 160x200 cm
Doprava zadarmo

Celomasívna posteľ z prírodného buku Celin K1, prevedenie BK1, 160x200 cm

Celin K1 s plným hlavovým čelom, ktoré je zasadené pod miernym uhlom do masívnych nôh postele. Zobraziť viac
Značka: PreSpánok
? Pomoc s výberom
Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 05.12. do 09.12.
Doprava od 0,00 € ?
1 579,00 €

Celin K1 s plným hlavovým čelom, ktoré je zasadené pod miernym uhlom do masívnych nôh postele. Pre výrobu celomasívnych postelí sa používajú výhradne dve dreviny. Moderný, čistý a hladký buk alebo majestátny dub s výraznou kresbou dreva. Z pohľadu pevnosti postele sa dá označiť buk aj dub za rovnako tvrdé dreviny, finálna tvrdosť je potom vždy daná miestom pôvodu danej dreviny. Pocitovo však jednoznačne vedie nám známy majestátny dub so svojou širokou korunou. Skutočnosť, že práve na pilieroch z dubu stoja Benátky, v nás evokuje pocit pevnosti a dlhovekosti.
Na výber dva varianty povrchovej úpravy:

  • Lakovaná, respektíve morená a lakovaná povrchová úprava, predstavujúca 10 farebných odtieňov vrátane prírodného prevedenia. Jedná sa o kvalitný lak, tvoriaci odolnú ochranu povrchu postele. Bežne udržiavať a upratovať môžeme suchou alebo jemne vlhkou handričkou.
  • 2. Povrchová úprava postele zmesí oleja a vosku, pričom olej preniká do hĺbky 1 – 2 mm do dreva a vosk zostávajúci na povrchu, vytvára hodvábny lesk. Jedná sa o kvalitnú ekologickú povrchovú úpravu špeciálnymi osmo olejmi. Bežne udržiavať a upratovať môžeme suchou alebo jemne vlhkou handričkou. Generálnu údržbu a oživenie povrchu môžeme spraviť ďalším náterom osmo oleja a následným utrením do sucha.

Pevnosť: Všetky typy postelí majú pevné rohové spojenie, skladajúce sa z rokmi overenými kombináciami matíc – skrutiek – závrtné matice umožňujú pohodlné dotiahnutie. Na pevnosť celého rámu postele je poskytovaná záruka 5 rokov.

  • Výška hlavového čela: 105 cm
  • Výška nožného čela: 50 cm
  • Výška hornej hrany bočnice od zeme: 50 cm
  • Vlastná výška bočnice: 27 cm

Hmotnosť postele: Pri výbere postele je potrebné brať ohľad aj na vlastnú hmotnosť postele, pretože pohltenie kinetickej energie je priamo úmerné hmotnosti postele.
Úložné priestory: Posteľ Celin je možné doplniť praktickým úložným priestorom v podobe prednej alebo bočnej zásuvky alebo úložného boxu pod posteľou prístupného z hornej časti postele.
Posteľ je štandardne dodávaná bez roštov a matracov. Posteľ je dodávaná v demontovanom stave. Montáž postele je možné si priobjednať.

Technické parametre

Materiál masiv
Rozmer 160x200 cm
Nosnosť na osobu 150 kg
Výška čela 105 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme 50 cm
Spôsob uchytenia roštov ? kovanie
Farba BK1
Šírka 168 cm
Dĺžka 210 cm
Atypy ? áno
Výška čela od bočnice 55 cm
Počet výškových polôh pre uloženie roštu ? 7
Vlastná výška bočnice kovania 27 cm
Najnižšie uloženie kovania 29 cm
Najvyššie uloženie kovania 41 cm
Záruka ? 5 rokov
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie