[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Vankúše a prikrývky Vankúše Anatomické vankúše Anatomický vankúš poskytujúci jedinečnú oporu pri spánku na boku TEMPUR® Original M, 31x50 cm

Anatomický vankúš poskytujúci jedinečnú oporu pri spánku na boku TEMPUR® Original M, 31x50 cm

4.6/5
11 hodnotení
Vankúš TEMPUR® Original bol vyvíjaný spoločne s fyzioterapeutmi s cieľom zaistiť, aby sa formoval podľa tvaru vašej krčnej chrbtice a hlavy a poskytoval šijovým ramenným svalom dokonalú oporu a uvoľnenie.  Zobraziť viac
Značka: Tempur
? Pomoc s výberom

Vlastnosť

M S
Skladom - do troch dní u vás
Doprava od 0,00 € ?
159,00 €

Anatomický vankúš poskytujúci jedinečnú podporu

Vankúš TEMPUR® Original bol vyvinutý v spolupráci s fyzioterapeutmi, aby sa presne prispôsobil tvaru krčnej chrbtice, hlavy a poskytol krčným a ramenným svalom dokonalú oporu a uvoľnenie. Vankúš Original je podporný vankúš a odporúča sa pre tých, ktorí nielen túžia po kvalitnejšom spánku, ale potrebujú počas spánku udržiavať terapeutickú polohu. Dvochlopňový dizajn podporuje líniu tvorenú hlavou, krkom a ramenami, čím správne vyrovnáva chrbticu a zabezpečuje dokonalý spánok.

polstar Tempur
polštář Ombracio

Vankúš je hypoalergénny, neobsahuje žiadne všeobecne známe alergény a je antimikrobiálne ošetrený, aby sa zabránilo tvorbe a rastu mikroorganizmov a zachovala sa jeho čerstvosť. Poťah, ktorý je ľahko snímateľný a možno ho prať v práčke, je certifikovaný podľa noriem Oeko-TEX 100, čo znamená, že bol testovaný na prítomnosť škodlivých látok, a teda nepredstavuje žiadne zdravotné riziko. Vankúš obsahuje separačný povlak, ktorý chráni jadro pred odieraním a drobením výplne, čím zvyšuje jeho životnosť. Ide o zdravotnícku pomôcku triedy I obsahujúcu separačný povlak, ktorý zvyšuje odolnosť vankúša. Chráni jadro pred odieraním a drobením výplne. Vankúš si môžete kúpiť so separačným povlakom aj s poťahom vankúša.

HLAVNÉ VÝHODY PRODUKTU


JEDINEČNÝ MATERIÁL TEMPUR®

Materiál vankúša TEMPUR® sa dokáže prispôsobiť tvaru tela a tlaku, poskytuje pohodlie a oporu a zlepšuje kvalitu spánku.

HYPOALERGÉNNY A ANTIMIKROBIÁLNE OŠETRENÝ POŤAH

Poťah je certifikovaný podľa noriem Oeko-Tex 100, čo znamená, že bol testovaný na prítomnosť škodlivých látok a preukázateľne neobsahuje žiadne látky, ktoré by mohli predstavovať zdravotné riziko.

polstar Snow Memory

PRATEĽNÝ POŤAH PRI 60 °C

Na zachovanie maximálnej hygieny je tento poťah ľahko odnímateľný a prateľný pri 60 °C.

ZDRAVOTNÍCKA POMÔCKA TRIEDY 1

Anatomický vankúš TEMPUR® Original je certifikovaná zdravotnícka pomôcka triedy 1, čo znamená, že bol schválený ako účinný spôsob podpory zdravia a pohodlia počas spánku. Môže pomôcť znížiť bolesti a napätie v oblasti krku a ramien a zlepšiť celkovú kvalitu spánku.

polštář
prospanek Vyberte si vankúš podľa preferovanej polohy na spanie a tvrdosti matraca.

Vankúš a vaša poloha počas spánku


Ak ležíte na boku, vankúš musí udržiavať krčnú chrbticu v jednej rovine. Hlava by nemala byť otočená na žiadnu stranu. Ak spíte na chrbte, krčná chrbtica by mala ležať na vankúši prirodzene a plocho. Ak ležíte na bruchu, odporúčame vám vybrať si vankúš, ktorý je čo najnižší a má špeciálny tvar.

polštáře z Prospánku
polštáře Prospánek
prospanek Vysoký vankúš ocenia najmä majitelia mäkších matracov, širokých ramien a ľudia s bočným spánkom, ktorým poskytne lepšiu oporu hlavy. Na druhej strane, nižší vankúš je vhodný na tvrdšie matrace a pri spaní na chrbte alebo na bruchu.

Zloženie vankúša


  • Jadro: materiál TEMPUR®
  • Poťah: 99 % polyester, 1 % elastan
polštář

FAQ

prospanek Stále si nie ste istí? Obráťte sa na nás a my vám radi poradíme.

O spoločnosti Tempur

Matrace TEMPUR® sú vyrobené zo špeciálneho viscoelastického materiálu vyvinutého pôvodne pre NASA. Vďaka svojim vlastnostiam reaguje materiál TEMPUR® na teplotu, prispôsobuje sa presne tvaru tela a rozkladá tak tlak, umožňujú chrbtici a kĺbom odpočívať v ich prirodzenej polohe. Minimalizuje tlak v dôležitých partiách tela, znižuje námahu svalstva, krvného obehu a citlivosť nervových zakončení.

TEMPUR® matrace umožňujú nielen maximálne pohodlný spánok, ale tiež zaručujú pomoc pri zmierňovaní ťažkostí s chrbtom, krčnou chrbticou, boľavými kĺbmi a pri zmierňovaní obehových problémov. Vďaka svojej vlastnosti predchádzať vzniku preležanín sú tiež odporúčané dlhodobo ležiaci pacientom.

 

společnost Tempur

Technické parametre

Materiál Tempur, Pamäťová pena
Rozmer 31x50 cm
Šírka 31 cm
Dĺžka 50 cm
Atypy ? Nie
Vhodnosť pre spánok Na chrbte, Na boku
Pranie 60°C
Výška 10/7 cm
Poťah 99 % polyester. 1 % elastan
Vlastnosť M
Záruka ? 3 roky
Anatomické áno
Snímateľný poťah ? Áno
Doplnková úprava poťahu ? antimikrobiálna úprava
Pre koho je vhodná pre alergikov
4.6/5
na základe 11 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Overený nákup

Reakcia obchodu

31. 12. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Vaše spokojenost nás velmi těší.
Overený nákup
Ospravedlňujem sa všetkým, ale je to ako kameň tvrdé

Reakcia obchodu

29. 11. 2023
Vážený zákazník, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Máte pravdu, vankúš pôsobí pevne, pretože zaisťuje pevnú oporu. Materiál TEMPUR reaguje až na teplo, mäkne pod ním a takto sa aj prispôsobuje. Vďaka zníženému protitlaku ale nehrozí, že by Vás aj takto pevný a hustý materiál tlačil.
Overený nákup
Veľmi dobré a profesionálne služby.
Overený nákup
Oodná

Reakcia obchodu

29. 11. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu a projevenou důvěru v naše produkty, velmi si jí vážíme. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.
Overený nákup
Vankúš bol darček pre manželku. Anatomický vankúš už mala, ale veľmi starý, zrejme už neplniaci svoju funkciu. Je to vraj síce trochu nezvyk, ale vankúš je kvalitný, behom chvíľky sa vytvaruje a drží správnu polohu pri ležaní. Pritom je príjemný a mäkký, manželka spí celú noc, takže všetko v poriadku, rozhodne odporúčam.

Reakcia obchodu

29. 11. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Vaše spokojenost nás velmi těší. Přejeme, ať dobře slouží dlouhá léta.
Overený nákup
Veľmi pohodlný, funguje lepšie ako akýkoľvek iný ergonomický vankúš, najmä keď spíte na boku - hlava sa vám tak nezabára. Samozrejme, je to individuálna záležitosť a musíte si vybrať presne ten správny vankúš pre vás - existujú rôzne veľkosti.
Overený nákup
Noc dobře

Reakcia obchodu

1. 12. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, velmi si jí vážíme. Vaše spokojenost je našim posláním a cílem.
Overený nákup
Overený nákup

Reakcia obchodu

1. 12. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, velmi si jí vážíme. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.
Overený nákup

Reakcia obchodu

1. 12. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, velmi si jí vážíme. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.

Reakcia obchodu

8. 12. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu k našemu produktu, velmi si jí vážíme. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.