[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Matrace Zdravotný matrac Tropico Guard Medical 24 + vankúš Antibacterial Gel ZADARMO, 80x200 cm

Zdravotný matrac Tropico Guard Medical 24 + vankúš Antibacterial Gel ZADARMO, 80x200 cm

5/5
1 hodnotenie
Vysoký ortopedický zónovaný matrac ponúka 4 komfortné pocity ležania, zdravotnú profiláciu na oboch stranách, hybridnú konštrukciu bez lepidiel a multifunkčný prateľný poťah svysokým podielom prírodných vlákien a s odľahčujúcou pamäťovou penou. Zobraziť viac
Značka: Tropico
? Pomoc s výberom
Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 06.03. do 10.03.
Doprava od 0,00 € ?
410,00 €
Skvelý pomer ceny a kvality Skvelý pomer ceny a kvality Zónový matrac Zónový matrac Záruka 6 let Záruka 6 let Na výber 2 pocity ležania Na výber 2 pocity ležania Pamäťová pena v poťahu Pamäťová pena v poťahu

Tropico Guard Medical 24

Vysoký ortopedický zónovaný matrac ponúka 4 komfortné pocity ležania, zdravotnú profiláciu na oboch stranách, hybridnú konštrukciu bez lepidiel a multifunkčný prateľný poťah s vysokým podielom prírodných vlákien a s odľahčujúcou pamäťovou penou. CubeCare komfortná profilácia, kde obe strany majú profiláciu v tvare kociek, vyvinutú pre zdravotné matrace.

Kocky CubeCare pomáhajú optimalizovať rozloženie tlaku a pomáhajú tak zabrániť preležaninám, a to dokonca aj na matracoch tuhšej konštrukcie. Nelepené jadro pre maximálnu hygienu a obmedzenie potenia. Uľahčenie údržby prevetrávaním. Vďaka profilácií dotykových plôch je matrac dokonale pevný. Studená pena Flexifoam® je vzdušná a vďaka svojej pružnosti zjednodušuje zmenu spánkových polôh bez zvýšenej námahy a prerušovaného spánku.

Stredná časť jadra je tvorená hybridnou penou, ktorá je veľmi odolná, vzdušná, termoregulačná, pružná a prispôsobivá. Zónovaný tvar spojovacej vlnky SpinePritector pomáha chrániť pozíciu chrbtice Vďaka efektívnej distribúcií tlaku. Poťah matraca s prírodnými vláknami Tencel® Lyocell® má dvojdielnu konštrukciu. 1/2 poťahu s pamäťovou penou (prateľná na 30 °C) a 1/2 poťahu s dutými vláknami (prateľná na 60 °C).

K matracu od nás zadarmo dostanete vankúš Antibacterial Gel. Ortopedický vankúš vyrobený z gélovej peny, ktorý je veľmi vzdušný a ohybný. Jadro vankúša je veľmi pružné a hebké. Vankúš je veľmi priedušný a termoregulačný. Prispôsobivá konštrukcia kopíruje a podopiera hlavu. Poťah vankúša je antibakteriálny s bavlnou, zabraňuje vzniku plesní, roztočov a baktérií. Poťah je snímateľný a prateľný na 95°C.
 

Kľúčové vlastnosti

✔ Od českého výrobcu
✔ Predĺžená záruka 6 rokov
✔ Počas 45 dní môžete matrac riadne vyskúšať. Pokiaľ vám nebude vyhovovať, môžete ho vymeniť
✔ Matrac vám privezieme zadarmo

Nechcete sa pri sadnutí na posteľ prepadať a zároveň sedieť na tvrdom?

Stredne tuhý matrac je univerzálny pre všetky polohy, či už spíte na boku, na chrbte alebo na bruchu. Ak sa v noci neustále otáčate a neviete si nájsť správnu polohu, tak pre vás je ideálny. Poskytne vám dostatočnú oporu chrbta, a zároveň ustúpi v ramenách a bokoch.

Tuhší pocit matraca vám bude oporou a napomôže správnej polohe chrbtice aj pri spaní na boku.

tuhost matrace

Balenie matraca

Matrac je vákuovo balený. Vákuové balenie matracov zaisťuje jednoduchšiu manipuláciu pri preprave a takisto ochranu produktu. Na rozbalenie matraca najskôr opatrne odstráňte vrchnú fóliu, v ktorej je matrac zabalený. Matrac začne postupne dostávať svoju obvyklú veľkosť. Pre úplné zregenerovanie je potreba nechať matrac položený v posteli 24 až 48 hodín (počas tejto doby neodporúčame na matraci spať). Matrac je nutné rozbaliť do 1 mesiaca po kúpe.  

   vakuovaná matrace ProSpánek

Starostlivosť o matrac

V spálni pravidelne vetrajte. Toto je základná, rýchla a veľmi účinná rada. Vo vašej posteli, konkrétne v matraci sa prirodzene v priebehu noci hromadí vlhkosť spôsobená potením. Túto vlhkosť je nutné nechať odpariť, čo sa vám podarí vhodnou voľbou roštu a pravidelným vetraním v spálni. Stačí nechať 15 minút otvorené okná a hneď vám bude v spálni príjemnejšie. Pravidelná starostlivosť o matrace tiež zahŕňa občasne vysatie vysávačom.

Aby matrac mal správnu funkčnosť a takisto aj dlhšiu životnosť, je dôležité vybrať si správny rošt. Ako už bolo spomenuté, rošt pomáha matracu dýchať. Vlhkosť sa teda z matraca správne odvetráva iba so správnym roštom. Aj vďaka tomu si môžete užívať svieži a zdravý spánok.

Chránič matraca je už nevyhnutnosťou. V našej ponuke nájdete tiež aj chrániče matracov. Tie predlžujú životnosť matraca najvýraznejšie. Chránič totiž vstrebáva vlhkosť, pot, ale chráni matrac aj pred občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matraca môžete sňať podobne ako aj poťah a vyprať ho v bežnej práčke. To by ste mali spraviť niekoľkokrát do roka. Zaistíte si tak čisté prostredie vo vašej posteli a zároveň výrazne predĺžite životnosť vášho matraca. Aby ste nedali šancu roztočom, predchádzajte ich výskytu pravidelným praním v priebehu celého roka. Upratovanie preto zahájte praním plachietobliečokprikrývok a poťahov vankúšov. Vždy sa podľa symbolov na etikete uistite, že ide o výrobok, ktorý je možné prať a overte si teplotu prania.

Technické parametre

Rozmer 80x200 cm
Atypy ? nie
Dĺžka 200 cm
Materiál studená pena
Nosnosť na osobu 150 kg
Obojstrannosť ? áno
Pranie 30°C, 60°C
Šírka 80 cm
Snímateľný poťah ? áno
Spôsob doručenia matraca ? vákuovaná
Tuhosť ? 3 - stredne tuhý, 4 - tvrdý
Vhodnosť uloženia matraca polohovací rošt, statický rošt
Výška 24 cm
Výška matraca ? 24 cm
Záruka ? 6 rokov
5/5
na základe 1 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie