[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.

Matrace Klinmam

Hlavnou misiou značky Klinmam je zlepšovanie spánku svojich zákazníkov. Matrace tejto značky v sebe spájajú kvalitu materiálu a perfektné vyhotovenie. Všetky ich matrace obsahujú prvotriedne taštičkové pružiny, ktoré v kombinácii s ďalšími materiálmi vytvárajú skvelé podmienky pre zdravý spánok. Vyberte si ten svoj na mieru alebo kontaktujte našu zákaznícku linku. Poradíme vám aj na akejkoľvek z našich kamenných predajní.  
Zobraziť viac
Produktový filter
Najobľúbenejšie
Zoradiť
Najobľúbenejšie
7 produktov
Matrac Klinmam Luxury Firm
Vrchol sofistikovanosti a pohodlia v oblasti spánku.
Skladom
od 3 219,00 €
Matrac Klinmam Luxury Medium
Vrchol sofistikovanosti a pohodlia v oblasti spánku.
Skladom
od 3 219,00 €
Pružinový matrac Dream Latex
Latexový matrac Klinmam Dream vám poskytne skvelú oporu vďaka kvalitným materiálom v jadre a poťahu.
Skladom
od 744,00 €
od 558,00 €
Pružinový matrac Dream Memory
Matrac Klinmam Dream Memory sa vyznačuje nielen luxusnou výškou, ale aj kvalitou spracovania a materiálov použitých na jeho výrobu.
Skladom
od 594,00 €
od 445,50 €
Pružinový matrac Dream ReFresh
Matrac Klinmam Dream ReFresh vyniká nielen poťahom, ale aj jadrom, ktoré sa skladá z pružinového bloku, studenej peny a ekologickej výplne.
Skladom
od 679,00 €
od 509,25 €
Pružinový matrac Dream Visco Fresh
Matrac Klinmam Dream Visco Fresh je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečia správnu podporu vášho tela a pohodlný spánok, takže sa každý deň zobudíte oddýchnutí a pripravení na ďalší deň.
Skladom
od 534,00 €
od 400,50 €
Matrac Klinmam Luxury Soft
Vrchol sofistikovanosti a pohodlia v oblasti spánku.
Skladom
od 3 219,00 €

Prečo si kúpiť práve Klinmam matrac? 

Klinmam je česká značka s dlhoročnou tradíciou. Svoje produkty vyrába tak, aby neustále zlepšovala ich kvalitu a vyhotovenie. V matracoch Klinmam nájdete vždy taštičkové pružiny v kombinácii s ďalšími materiálmi, ako je studená pena, latex alebo bambusové vlákna.  

Každá taštičková pružina v týchto matracoch je samostatne vo svojom puzdre, vďaka tomu sa váha tela rozloží na matraci rovnomerne a nedochádza k preležaniu či prenosu pohybu, tak ako tomu bývalo u starých pružinových matracov. Dokonalé zladenie pružín so studenou penou či latexom potom zaisťuje vysoký komfort spánku.   

Ďalšie produkty značky Klinmam 

Okrem matracov má Klinmam vo svojom portfóliu aj ďalšie produkty, ktoré vám vylepšia spánok. Obľúbené sú napríklad Klinmam vankúše. Ich výroba prebieha na južnej Morave a dodnes sú niektoré časti šité ručne. Aj materiály, z ktorých sa vankúše vyrábajú, podstupujú dôkladné skúmanie, aby spĺňali vysoké štandardy kvality, ktoré firma požaduje. Pokiaľ hľadáte pravú českú klasiku, potom sú tieto vankúše to pravé pre vás.  

TIP: Prečítajte si, ako vybrať správny vankúš

Okrem vankúšov môžete naraziť aj na Klinmam prikrývky. U nás nájdete exkluzívne kolekciu Wellness, ktorá bola vyvinutá priamo pre PreSpánok. Tá obsahuje celoročné aj letné prikrývky.  

Zobraziť viac