[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Matrace Matrace podľa rozmerov Matrace 180x200 cm Luxusný matrac Verda Soft Memory Pillow Top, farba Frostwork, 180x200 cm

Luxusný matrac Verda Soft Memory Pillow Top, farba Frostwork, 180x200 cm

Verda Soft Memory Pillow Top je luxusný matrac prémiovej triedy s pamäťovou penou a komfortným systémom Pillow Top.  Zobraziť viac
Značka: Verda
? Pomoc s výberom

Rozmer

Tento tovar už nie je možné kúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Pružinový efekt Pružinový efekt Bez nutnosti otáčať matrac Bez nutnosti otáčať matrac

Verda Soft Memory Pillow Top

Verda Soft Memory Pillow Top je luxusný matrac prémiovej triedy s pamäťovou penou a komfortným systémom Pillow Top. Špeciálne vyvinutá pamäťová pena sa vplyvom tepla a tlaku prispôsobí vášmu telu a tým vytvára tie najlepšie podmienky pre pohodlný spánok. Studená pena s vysokou hustotou naopak poskytuje potrebnú oporu. Zaistí, že vaša chrbtica bude podopretá vo všetkých miestach, kde je to potreba. V jadre matraca sa nachádza jedinečný pružinový systém Double Spring, ktorý využíva systém "pružina v pružine". Vďaka nemu je matrac ideálnou voľbou takisto pre páry - pružinový systém dokáže rozložiť tlak tak, aby ste pri spánku nerušili jeden druhého a zároveň mali zaručený dokonalý komfort.

Mäkký matrac je ideálny pre spáčov na boku. Ľahnete si a cítite sa, ako by ste sa položili na obláčik. Matrac vám ustúpi v oblasti ramien a na bokoch, aby ste mohli pohodlne spať a neprevaľovali sa.

tuhost matrace Verda

BALENIE MATRACA

matrace Duo plus Visco

Matrac nie je vákuovo balený, takže pri preprave má plnú veľkosť. Veľkosť tohto balíka je rovnaká ako veľkosť matraca, ktorý ste si vybrali. Po vybalení matraca z obalu ho môžete okamžite používať.Starostlivosť o matrac

V spálni pravidelne vetrajte. Toto je základná, rýchla a veľmi účinná rada. Vo vašej posteli, konkrétne v matraci sa prirodzene v priebehu noci hromadí vlhkosť spôsobená potením. Túto vlhkosť je nutné nechať odpariť, čo sa vám podarí vhodnou voľbou roštu a pravidelným vetraním v spálni. Stačí nechať 15 minút otvorené okná a hneď vám bude v spálni príjemnejšie. Pravidelná starostlivosť o matrace tiež zahŕňa občasne vysatie vysávačom.

Aby matrac mal správnu funkčnosť a takisto aj dlhšiu životnosť, je dôležité vybrať si správny rošt. Ako už bolo spomenuté, rošt pomáha matracu dýchať. Vlhkosť sa teda z matraca správne odvetráva iba so správnym roštom. Aj vďaka tomu si môžete užívať svieži a zdravý spánok.

Chránič matraca je už nevyhnutnosťou. V našej ponuke nájdete tiež aj chrániče matracov. Tie predlžujú životnosť matraca najvýraznejšie. Chránič totiž vstrebáva vlhkosť, pot, ale chráni matrac aj pred občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matraca môžete sňať podobne ako aj poťah a vyprať ho v bežnej práčke. To by ste mali spraviť niekoľkokrát do roka. Zaistíte si tak čisté prostredie vo vašej posteli a zároveň výrazne predĺžite životnosť vášho matraca. Aby ste nedali šancu roztočom, predchádzajte ich výskytu pravidelným praním v priebehu celého roka. Upratovanie preto zahájte praním plachietobliečokprikrývok a poťahov vankúšov. Vždy sa podľa symbolov na etikete uistite, že ide o výrobok, ktorý je možné prať a overte si teplotu prania.

O spoločnosti Verda

Produkty značka Verda predstavujú unikátny dizajn a prémiovú kvalitu. Na ich výrobu sú použité iba prvotriedne materiály a je kladený dôraz na detailné spracovanie. Produkty Verda budú skvostom vašej spálne a dotvorí majestátny punc výnimočnosti. Výnimočne komfortné matrace prémiovej kvality, ktoré spájajú najkvalitnejšie prírodné materiály, peny a pružiny. S matracmi Verda sa vaša posteľ stane klenotom vašej spálne.

 

společnost Verda

Technické parametre

Materiál pamäťová pena
Rozmer 180x200 cm
Šírka 180 cm
Dĺžka 200 cm
Doplnková úprava poťahu ? pamäťová pena
Vhodnosť uloženia matraca statický rošt
Obojstrannosť ? nie
Tuhosť ? 2 - mäkký
Spôsob doručenia matraca ? rozbalená
Záruka ? 10 rokov
Výška matraca ? 35 cm
Atypy ? áno
Nosnosť na osobu 170 kg
Snímateľný poťah ? nie
Výška jadra ? 30 cm
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie