[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Matrace Matrace podľa rozmerov Matrace 90x200 cm Zónový matrac Bohemica Medical Graphite, 90x200 cm
Doprava zadarmo
Iba eshop

Zónový matrac Bohemica Medical Graphite, 90x200 cm

4/5
1 hodnotenie
Partnerský matrac z pružných pien Flexi® vyššej objemovej hmotnosti pre stabilitu, nosnosť a dlhú životnosť. Zobraziť viac
Značka: Tropico
? Pomoc s výberom
Skladom - do troch dní u vás
Doprava od 0,00 € ?
199,00 €
Skvelý pomer ceny a kvality Skvelý pomer ceny a kvality Zónový matrac Zónový matrac Na výber 2 pocity ležania Na výber 2 pocity ležania

Bohemica Medical Graphite

Partnerský matrac z pružných pien Flexifoam® vyššej objemovej hmotnosti pre stabilitu, nosnosť a dlhú životnosť. Vyrobený z vákuovej peny Flexifoam®, za studena tvarovanej s rozdielnými tuhosťami a objemami v sendvičovej konštrukcii. Prateľný poťah Micro 95°C, snímateľný, deliteľný na 2 časti=pre malé práčky. Strana RELAX SOFT – fialová, biela strana matrace – z pružnaj peny Flexifoam® vyššej strednej objemovej hmotnosti, zvýšenej tuhosti s masážnym, stres uvoľňujícím efektom. Strana RELAX HARD – tuhá a pružná strana matraca – sýto žltá pena Flexifoam® vysokej objemovej hmotnosti (robustná). Vybavená 7- zónovou profiláciou. Pre mužov a milovníkov tuhšieho pocitu pri ležaní – vyššia tuhosť.
 

Kľúčové vlastnosti

✔ Matrac s dlhoročnou životnosťou
✔ Na výber 2 pocity ležania
✔ 7zónová profilácia
✔ Od českého výrobcu
✔ Počas 45 dní môžete matrac riadne vyskúšať. Pokiaľ vám nebude vyhovovať, môžete ho vymeniť
✔ Matrac vám privezieme zadarmo

Mäkký matrac je ideálny pre spáčov na boku. Ľahnete si a cítite sa, ako by ste sa položili na obláčik. Matrac vám ustúpi v oblasti ramien a na bokoch, aby ste mohli pohodlne spať a neprevaľovali sa.

Tuhší pocit matraca vám bude oporou a napomôže správnej polohe chrbtice aj pri spaní na boku.

tuhost matrace

Balenie matraca

Matrac je vákuovo balený. Vákuové balenie matracov zaisťuje jednoduchšiu manipuláciu pri preprave a takisto ochranu produktu. Na rozbalenie matraca najskôr opatrne odstráňte vrchnú fóliu, v ktorej je matrac zabalený. Matrac začne postupne dostávať svoju obvyklú veľkosť. Pre úplné zregenerovanie je potreba nechať matrac položený v posteli 24 až 48 hodín (počas tejto doby neodporúčame na matraci spať). Matrac je nutné rozbaliť do 1 mesiaca po kúpe.  

   vakuovaná matrace ProSpánek

Starostlivosť o matrac

V spálni pravidelne vetrajte. Toto je základná, rýchla a veľmi účinná rada. Vo vašej posteli, konkrétne v matraci sa prirodzene v priebehu noci hromadí vlhkosť spôsobená potením. Túto vlhkosť je nutné nechať odpariť, čo sa vám podarí vhodnou voľbou roštu a pravidelným vetraním v spálni. Stačí nechať 15 minút otvorené okná a hneď vám bude v spálni príjemnejšie. Pravidelná starostlivosť o matrace tiež zahŕňa občasne vysatie vysávačom.

Aby matrac mal správnu funkčnosť a takisto aj dlhšiu životnosť, je dôležité vybrať si správny rošt. Ako už bolo spomenuté, rošt pomáha matracu dýchať. Vlhkosť sa teda z matraca správne odvetráva iba so správnym roštom. Aj vďaka tomu si môžete užívať svieži a zdravý spánok.

Chránič matraca je už nevyhnutnosťou. V našej ponuke nájdete tiež aj chrániče matracov. Tie predlžujú životnosť matraca najvýraznejšie. Chránič totiž vstrebáva vlhkosť, pot, ale chráni matrac aj pred občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matraca môžete sňať podobne ako aj poťah a vyprať ho v bežnej práčke. To by ste mali spraviť niekoľkokrát do roka. Zaistíte si tak čisté prostredie vo vašej posteli a zároveň výrazne predĺžite životnosť vášho matraca. Aby ste nedali šancu roztočom, predchádzajte ich výskytu pravidelným praním v priebehu celého roka. Upratovanie preto zahájte praním plachietobliečokprikrývok a poťahov vankúšov. Vždy sa podľa symbolov na etikete uistite, že ide o výrobok, ktorý je možné prať a overte si teplotu prania.

Technické parametre

Materiál studená pena
Rozmer 90x200 cm
Tuhosť ? 4 - tvrdý, 2 - mäkký
Nosnosť na osobu 135 kg
Snímateľný poťah ? áno
Výška matraca ? 18 cm
Výška jadra ? 16 cm
Vhodnosť uloženia matraca statický rošt, polohovací rošt
Obojstrannosť ? áno
Šírka 90 cm
Dĺžka 200 cm
Atypy ? áno
Pranie 95°C
Spôsob doručenia matraca ? vákuovaná
Záruka ? 2 roky
4/5
na základe 1 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Mám pocit , že tuhost neodpovídá 4 stupni. I vypadá jinak než na obrázku.