[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Matrace Matrace podľa rozmerov Matrace 140x200 cm Zónový matrac Bohemica Medical Graphite, 140x200 cm

Zónový matrac Bohemica Medical Graphite, 140x200 cm

4.5/5
2 hodnotenia
Partnerský matrac z pružných pien Flexi® vyššej objemovej hmotnosti pre stabilitu, nosnosť a dlhú životnosť. Zobraziť viac
Značka: Tropico
? Pomoc s výberom
Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 20.02. do 24.02.
Doprava od 0,00 € ?
394,00 €
Skvelý pomer ceny a kvality Skvelý pomer ceny a kvality Zónový matrac Zónový matrac Na výber 2 pocity ležania Na výber 2 pocity ležania

Bohemica Medical Graphite

Partnerský matrac z pružných pien Flexifoam® vyššej objemovej hmotnosti pre stabilitu, nosnosť a dlhú životnosť. Vyrobený z vákuovej peny Flexifoam®, za studena tvarovanej s rozdielnými tuhosťami a objemami v sendvičovej konštrukcii. Prateľný poťah Micro 95°C, snímateľný, deliteľný na 2 časti=pre malé práčky. Strana RELAX SOFT – fialová, biela strana matrace – z pružnaj peny Flexifoam® vyššej strednej objemovej hmotnosti, zvýšenej tuhosti s masážnym, stres uvoľňujícím efektom. Strana RELAX HARD – tuhá a pružná strana matraca – sýto žltá pena Flexifoam® vysokej objemovej hmotnosti (robustná). Vybavená 7- zónovou profiláciou. Pre mužov a milovníkov tuhšieho pocitu pri ležaní – vyššia tuhosť.
 

Kľúčové vlastnosti

✔ Matrac s dlhoročnou životnosťou
✔ Na výber 2 pocity ležania
✔ 7zónová profilácia
✔ Od českého výrobcu
✔ Počas 45 dní môžete matrac riadne vyskúšať. Pokiaľ vám nebude vyhovovať, môžete ho vymeniť
✔ Matrac vám privezieme zadarmo

Mäkký matrac je ideálny pre spáčov na boku. Ľahnete si a cítite sa, ako by ste sa položili na obláčik. Matrac vám ustúpi v oblasti ramien a na bokoch, aby ste mohli pohodlne spať a neprevaľovali sa.

Tuhší pocit matraca vám bude oporou a napomôže správnej polohe chrbtice aj pri spaní na boku.

tuhost matrace

Balenie matraca

Matrac je vákuovo balený. Vákuové balenie matracov zaisťuje jednoduchšiu manipuláciu pri preprave a takisto ochranu produktu. Na rozbalenie matraca najskôr opatrne odstráňte vrchnú fóliu, v ktorej je matrac zabalený. Matrac začne postupne dostávať svoju obvyklú veľkosť. Pre úplné zregenerovanie je potreba nechať matrac položený v posteli 24 až 48 hodín (počas tejto doby neodporúčame na matraci spať). Matrac je nutné rozbaliť do 1 mesiaca po kúpe.  

   vakuovaná matrace ProSpánek

Starostlivosť o matrac

V spálni pravidelne vetrajte. Toto je základná, rýchla a veľmi účinná rada. Vo vašej posteli, konkrétne v matraci sa prirodzene v priebehu noci hromadí vlhkosť spôsobená potením. Túto vlhkosť je nutné nechať odpariť, čo sa vám podarí vhodnou voľbou roštu a pravidelným vetraním v spálni. Stačí nechať 15 minút otvorené okná a hneď vám bude v spálni príjemnejšie. Pravidelná starostlivosť o matrace tiež zahŕňa občasne vysatie vysávačom.

Aby matrac mal správnu funkčnosť a takisto aj dlhšiu životnosť, je dôležité vybrať si správny rošt. Ako už bolo spomenuté, rošt pomáha matracu dýchať. Vlhkosť sa teda z matraca správne odvetráva iba so správnym roštom. Aj vďaka tomu si môžete užívať svieži a zdravý spánok.

Chránič matraca je už nevyhnutnosťou. V našej ponuke nájdete tiež aj chrániče matracov. Tie predlžujú životnosť matraca najvýraznejšie. Chránič totiž vstrebáva vlhkosť, pot, ale chráni matrac aj pred občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matraca môžete sňať podobne ako aj poťah a vyprať ho v bežnej práčke. To by ste mali spraviť niekoľkokrát do roka. Zaistíte si tak čisté prostredie vo vašej posteli a zároveň výrazne predĺžite životnosť vášho matraca. Aby ste nedali šancu roztočom, predchádzajte ich výskytu pravidelným praním v priebehu celého roka. Upratovanie preto zahájte praním plachietobliečokprikrývok a poťahov vankúšov. Vždy sa podľa symbolov na etikete uistite, že ide o výrobok, ktorý je možné prať a overte si teplotu prania.

Technické parametre

Rozmer 140x200 cm
Atypy ? áno
Dĺžka 200 cm
Materiál studená pena
Nosnosť na osobu 135 kg
Obojstrannosť ? áno
Pranie 95°C
Šírka 140 cm
Snímateľný poťah ? áno
Spôsob doručenia matraca ? vákuovaná
Tuhosť ? 2 - mäkký, 4 - tvrdý
Vhodnosť uloženia matraca polohovací rošt, statický rošt
Výška jadra ? 16 cm
Výška matraca ? 18 cm
Záruka ? 2 roky
4.5/5
na základe 2 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Mám pocit , že tuhost neodpovídá 4 stupni. I vypadá jinak než na obrázku.