[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Blog Tipy pre zdravý spánok 3 kroky, ktoré vedú k Vášmu dokonalému spánku

3 kroky, ktoré vedú k Vášmu dokonalému spánku

Skombinujte vysoko kvalitný rošt postele so správnym matracom a vankúšom a vychutnajte si vynikajúci komfort a podporu, ktorú poskytuje kompletný spací systém. S výberom všetkých komponentov poradíme v tomto článku.
Pocit beztiaže so spánkovým systémem

Cesta k dokonalému spánku...

Výber správného matraca TEMPUR

1. krok: výber matraca
2. krok: výber vankúša
3. krok: výber roštu

Skombinujte vysoko kvalitný rošt postele s matracom
a vankúšom TEMPUR® a vychutnajte si vynikajúci komfort a podporu, ktorú poskytujú.

3 kroky k výberu spacieho systému

1. krok: výber matraca

Predstavte si tak dokonalý odpočinok, že budete mať pocit, ako keby sa Vaše telo vznášalo. Jedinečný materiál v matracoch a vankúšoch TEMPUR® sa prispôsobí tvaru Vášho tela a poskytne Vám nádherný pocit úplnej beztiaže.

Vďaka prerozdeleniu tlaku a optimálnemu rozloženiu tlakových bodov zvyšuje pocit pohodlia, takže môžete okamžite odpočívať vo svojej najpohodlnejšej polohe a mať pritom trvalú oporu.

Práve matrac je z celého spánkového systému tým najdôležitejším. Je to investícia do vlastného zdravia.

Vedeli ste, že spánkom strávime priemerne 24 rokov svojho života?

Kvalitný matrac a kvalitné topánky, to sú dve veci s ktorými trávime v živote najviac času.

Najlepším spôsobom, ako nájsť medzi rôznymi pocitmi a kolekciami dokonalý matrac práve pre Vás, je vyskúšať si všetky na vlastnej koži a nechať Vaše telo rozhodnúť za Vás.

Prejsť na matrace TEMPUR®

Matrac TEMPUR Hybrid

2. krok: výber vankúša

Doplňte svoj matrac TEMPUR® vankúšom z našej kolekcie. Podľa Vašich preferencií a obľúbenej polohy spánku ponúkame niekoľko vankúšov v 2 kolekciách: Klasický komfort a Ergonomická podpora.

V kolekcii vankúšov TEMPUR® nájdete nielen ergonomicky tvarované zdravotné vankúše, ale tiež univerzálne komfortné tvary, extra vzdušný vankúš Breeze, alebo dokonca aj prvý prateľný vankúš Easy Clean. Všetky sú vyrobené z materiálu TEMPUR®.

 Anatomický vankúš TEMPUR Original Vankúše TEMPUR Easy Clean

Vankúš je neoddeliteľnou súčasťou matraca, preto vždy kupujte k novému matracu aj nový vankúš, ktorý k nemu ladí z hľadiska veľkosti a tvaru pre Vašu obľúbenú polohu spánku.
 

Prejsť na vankúše TEMPUR®

3. krok: výber roštu

Rošty TEMPUR® sú k dispozícii v statických aj polohovateľných prevedeniach. Môžu byť vložené do existujúceho rámu Vašej postele, alebo ako samostatne stojace s možnosťou výberu dizajnu aj výšky nôh.

Rošt TEMPUR® dokáže zvýšiť pohodlie Vášho matraca o jednu tretinu, zvýšiť vzdušnosť a tým aj hygienu lôžka a v neposlednom rade pod- statne predlžuje životnosť matraca vďaka dokonalému odpruženiu.

Kvalitný segmentový rošt TEMPUR Flex

Polohovateľné rošty TEMPUR® Flex Vám umožnia zodvihnúť hlavu, telo aj nohy jednoduchým stlačením tlačidla, takže si budete môcť pohodlnejšie čítať, sledovať televíziu, alebo zodvihnúť unavené nohy, aby ste si lepšie odpočinuli.

Prejsť na rošty TEMPUR®

Najnovšie výskumy však jasne dokazujú, že polohovacia posteľ má aj dôležitejšie využitie, ako len pohodlnejšie čítanie, sledovanie televízie, či príjemnejšie surfovanie internetom na tablete, alebo mobile.

Vedci v spánkových laboratóriách sa zhodujú, že ideálna spánková poloha je na chrbte s pätami zdvihnutými na úroveň srdca a mierne zdvihnutým chrbtom, čo zlepšujte krvný obeh, uľahčuje dýchanie a uvoľňuje bedrá.

Pohodlie na segmentových roštoch TEMPUR
 Zdravotné benefity polohovat'elných roštov

Správne zvolený rošt dokáže znásobiť nielen pohodlie na matraci, ale aj jeho životnosť. Chcete predsa, aby Vám matrac vydržal čo najdlhšie.

Polohovatel'né rošty TEMPUR