[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavrieť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Matrace Matrace podľa rozmerov Matrace 90x200 cm Matrac z pamäťovej peny s hodvábnym kašmírom Cashmere Plus 3.0, 90x200 cm
Doprava zadarmo

Matrac z pamäťovej peny s hodvábnym kašmírom Cashmere Plus 3.0, 90x200 cm

Hľadáte výnimočný a pohodlný matrac? Cashmere Plus splní všetky vaše priania. Zobraziť viac
Značka: Perdormire
? Pomoc s výberom
Skladom - Tovar doručíme v týždni od 11.07. do 15.07.
Doprava od 0,00 € ?
1 379,00 €
Obmedzenie potenie a prehrievanie Obmedzenie potenie a prehrievanie Poťah z materiálu Super Soft Cashmere® Poťah z materiálu Super Soft Cashmere® Pamäťová pena v jadre aj v poťahu Pamäťová pena v jadre aj v poťahu Jedinečná priedušnosť Jedinečná priedušnosť Snímateľný poťah s možnosťou vyprania Snímateľný poťah s možnosťou vyprania Antialergický poťah Antialergický poťah

Matrac z pamäťovej peny s hodvábnym kašmírom

Hľadáte výnimočný a pohodlný matrac? Cashmere Plus splní všetky vaše priania. S výraznou výškou 28 centimetrov bude dominovať vašej posteli, z ktorej sa vám bude lepšie vstávať ráno a dobre líhať večer. Kombinácia rôznych pien a perforácia jadra zaisťuje výbornú oporu tela, ktorá je príjemne mäkká a pritom pevná. Tiež zaisťuje vzdušnosť matraca pre váš svieži spánok.

Poťah matraca

Poťah matraca je neuveriteľne príjemný, vďaka prírodnému kašmíru. Tento delikátny materiál vás svojou jemnosťou objíme a už nepustí. Príjemný dotyk kašmíru si totiž budete chcieť užívať čo najdlhšie. Kašmír má navyše prírodné termoregulačné vlastnosti. Pri ležaní na matraci sa nebudete prehrievať a nepríjemne potiť, pretože kašmír prebytočné teplo vstrebe a odvedie preč. Zimy sa ale báť nemusíte. Kašmír udrží príjemnú teplotu vo vašej posteli po celú noc. Potešíme tiež určite každého alergika, pretože vlákno, z ktorého je poťah ušitý je 100% antialergénny. Nebudú vás ohrozovať roztoče, ani prach v matraci. Vlákno je totiž husté, veľmi odolné a zároveň krásne priedušné.

Kľúčové vlastnosti

Prírodný kašmír pre hebký pocit ležania

Prirodzená termoregulácia vďaka kašmírovému vláknu

Kvalitnejší a pokojnejší spánok vďaka pamäťovej pene ViscoMind®

Vysoká priedušnosť pre odvod vlhkosti a tepla

Vďaka možnosti výberu tuhosti ideálne pre partnerov

Zloženie matraca

Poťah

horná strana matraca: 2 cm pamäťovej peny

Jadro

6 cm pamäťovej peny

4 cm studenej peny

15 cm studenej peny

Pamäťová pena

Ekvivalentom pre túto penu býva často zmieňovaná lenivá alebo visco pena a ako už názov materiálu napovedá, jedná sa o materiál, ktorý sa vie dokonale prispôsobiť vášmu telu. Mení totižto svoju tvrdosť v závislosti na tlaku a teplote. Nemusíte riešiť, či je matrac príliš mäkký alebo tuhý – rozloží tlak vášho tele a vy tak môžete celú noc nerušene spať. Vďaka pomalému vracaniu sa do pôvodného stavu nevytvára protitlak, čím zabraňuje vzniku preležanín, zmierňuje bolesti chrbta a stabilizuje telo v optimálnej polohe pre spánok.

Studená (HR) pena

Oproti PUR pene majú matrace zo studenej peny výrazne väčšie póry a sú tak priedušnejšie a lepšie odvádzajú teplo. Tp má za následok obmedzenie výskytu roztočov a plesní, čo prispieva k zdravému spánkovému prostrediu. Charakteristická je pre ne dlhá životnosť a tvarová stálosť.

Pena Visco Mind®

Visco Mind®  je textília, ktorá sa dokonale prispôsobuje telu. Je vyrobená z pamäťovej peny bez použitia freónov a je emulgovaná vodou. Je výnimočne ergonomická a vďaka efektu tzv. Pomalého vrátenia obmedzuje protitlak a prispôsobuje sa tvaru tela. Udržiava chrbticu v správnej pozícií, je antibakteriálna a antialergénna.

Super Soft Cashmere

Textília Super Soft Cashmere má neobvyklé vlastnosti ako vzácne vlákno, po ktorom je pomenovaná. Textília je exkluzívne jemná na dotyk a zaisťuje teplý a príjemný pocit počas spánku. Rovnako ako prírodný kašmír má vynikajúce termoregulačné vlastnosti a popri tom je antialergická.

Balenie matraca

Matrac je vákuovo balený. Vákuové balenie matracov zaisťuje jednoduchšiu manipuláciu pri preprave a takisto ochranu produktu. Na rozbalenie matraca najskôr opatrne odstráňte vrchnú fóliu, v ktorej je matrac zabalený. Matrac začne postupne dostávať svoju obvyklú veľkosť. Pre úplné zregenerovanie je potreba nechať matrac položený v posteli 24 až 48 hodín (počas tejto doby neodporúčame na matraci spať). Matrac je nutné rozbaliť do 1 mesiaca po kúpe.  

   vakuovaná matrace ProSpánek

Starostlivosť o matrac

V spálni pravidelne vetrajte. Toto je základná, rýchla a veľmi účinná rada. Vo vašej posteli, konkrétne v matraci sa prirodzene v priebehu noci hromadí vlhkosť spôsobená potením. Túto vlhkosť je nutné nechať odpariť, čo sa vám podarí vhodnou voľbou roštu a pravidelným vetraním v spálni. Stačí nechať 15 minút otvorené okná a hneď vám bude v spálni príjemnejšie. Pravidelná starostlivosť o matrace tiež zahŕňa občasne vysatie vysávačom.

Aby matrac mal správnu funkčnosť a takisto aj dlhšiu životnosť, je dôležité vybrať si správny rošt. Ako už bolo spomenuté, rošt pomáha matracu dýchať. Vlhkosť sa teda z matraca správne odvetráva iba so správnym roštom. Aj vďaka tomu si môžete užívať svieži a zdravý spánok.

Chránič matraca je už nevyhnutnosťou. V našej ponuke nájdete tiež aj chrániče matracov. Tie predlžujú životnosť matraca najvýraznejšie. Chránič totiž vstrebáva vlhkosť, pot, ale chráni matrac aj pred občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matraca môžete sňať podobne ako aj poťah a vyprať ho v bežnej práčke. To by ste mali spraviť niekoľkokrát do roka. Zaistíte si tak čisté prostredie vo vašej posteli a zároveň výrazne predĺžite životnosť vášho matraca. Aby ste nedali šancu roztočom, predchádzajte ich výskytu pravidelným praním v priebehu celého roka. Upratovanie preto zahájte praním plachietobliečokprikrývok a poťahov vankúšov. Vždy sa podľa symbolov na etikete uistite, že ide o výrobok, ktorý je možné prať a overte si teplotu prania.

O spoločnosti Perdormire

Talianska značka predajní s viac ako 50 ročnou tradíciou, ktorú ocenili už milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Produkty značky Perdormire v sebe snúbia vysokú kvalitu a precízny taliansky dizajn, kde je kladený veľký dôraz na detail a spôsob výroby každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálov a spôsobu ich spracovania potvrdzujú certifikáty a osvedčenia, ktorými značka Perdormire disponuje. Taliansky výrobca má všetky dôležité európske a celosvetové certifikáty zaisťujúce kvalitu výroby (Oeko Test), tak aj kvalitu produktov (LGA certifikát) a skvelý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas venovaný spánku nám zaberie asi 1/3 života. Z tohto dôvodu nie je ponechaný náhode žiadny detail pri projektovaní, realizácii a výrobe matracov značky Perdormire. Každá voľba, každé vybrané riešenie, každý použitý materiál reprezentuje starostlivosť a kvalitu, ktorú môže zaručiť iba firma so zakorenenou zručnosťou vo svojej DNA. Pre vzrast, zlepšenie a schopnosť ponúknuť vždy to najlepšie je potreba objektívnosti, spolupráce a predovšetkým úcty. Úcta k vlastnej zemi, k vlastným tradíciám, úcta k vlastným klientom, dodávateľom, zamestnancom a spolupracovníkom a úcta k životnému prostrediu sú vždy v centre pozornosti našej spoločnosti, našej silnej základni značky Perdormire vybudovanej deň za dňom na základných ľudských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametre

Materiál pamäťivá pena, studená pena
Rozmer 90x200 cm
Tuhosť 3 - stredne tuhý, 2 - mäkký
Nosnosť na osobu 150 kg
Snímateľný poťah áno
Výška matraca 28 cm
Výška jadra 25 cm
Doplnková úprava poťahu pamäťivá pena
Vhodnosť uloženia matraca statický rošt, polohovací rošt
Pre koho je vhodná pre alergikov, pre partnerov
Obojstrannosť áno
Šírka 90 cm
Dĺžka 200 cm
Atypy áno
Pranie 30°C
Spôsob doručenia matraca vákuovaná
Záruka 10 rokov