[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Matrace Matrac z pamäťovej peny s hodvábnym kašmírom Cashmere Plus 3.0, 120x200 cm
viac variantov

Matrac z pamäťovej peny s hodvábnym kašmírom Cashmere Plus 3.0, 120x200 cm

4.3/5
6 hodnotení
Hľadáte výnimočný a pohodlný matrac? Cashmere Plus splní všetky vaše priania.  Zobraziť viac
Značka: Perdormire
? Pomoc s výberom
Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 12.08. do 16.08.
Doprava od 0,00 € ?
2 079,00 €

Matrac z pamäťovej peny s hodvábnym kašmírom

 
matrace Duo plus Visco

Hľadáte výnimočný a pohodlný matrac?

Cashmere Plus splní všetky vaše priania. S výraznou výškou 28 centimetrov bude dominovať vašej posteli, z ktorej sa vám bude lepšie vstávať ráno a dobre líhať večer.

Kombinácia rôznych pien a perforácia jadra zaisťuje výbornú oporu tela, ktorá je príjemne mäkká a pritom pevná. Tiež zaisťuje vzdušnosť matraca pre váš svieži spánok. 

 Přirozená termoregulace (výrazné omezení pocení)

Prirodzená termoregulácia

Snímatelný potah s možností vyprání

Snímateľný poťah s možnosťou vyprania

Paměťová pěna v jádru i v potahu

Kvalitnejší a pokojnejší spánok vďaka pamäťovej pene ViscoMind®

Možnost výběru ze 4 tuhostí, díky možnosti otáčet jádro i potah matrace

Vďaka možnosti výberu tuhosti ideálne pre partnerov

TUHOSŤ MATRACA

tuhost matrace 2-3

Mäkký matrac je ideálny pre spáčov na boku. Ľahnete si a cítite sa, ako by ste sa položili na obláčik. Matrac vám ustúpi v oblasti ramien a na bokoch, aby ste mohli pohodlne spať a neprevaľovali sa.

Nechcete se pri sadnutí na posteľ prepadať a zároveň sedieť na tvrdom?

Stredne tuhý matrac je univerzálny pre všetky polohy, či už spíte na boku, na chrbte alebo na bruchu. Ak sa v noci neustále otáčate a neviete si nájsť správnu polohu, tak pre vás je ideálny. Poskytne vám dostatočnú oporu chrbta, a zároveň ustúpi v ramenách a bokoch.

ZLOŽENIE MATRACA

 
Jadro: 6 cm pamäťovej peny
5 cm studenej peny
15 cm studenej peny

Horná strana matraca: 2 cm pamäťovej peny

Složení matrace
výška matrace 28 cm
1

Pamäťová pena

Ekvivalentom pre túto penu býva často zmieňovaná lenivá alebo visco pena a ako už názov materiálu napovedá, jedná sa o materiál, ktorý sa vie dokonale prispôsobiť vášmu telu. Mení totižto svoju tvrdosť v závislosti na tlaku a teplote. Nemusíte riešiť, či je matrac príliš mäkký alebo tuhý – rozloží tlak vášho tele a vy tak môžete celú noc nerušene spať. Vďaka pomalému vracaniu sa do pôvodného stavu nevytvára protitlak, čím zabraňuje vzniku preležanín, zmierňuje bolesti chrbta a stabilizuje telo v optimálnej polohe pre spánok.

 
2

Studená (HR) pena

Oproti PUR pene majú matrace zo studenej peny výrazne väčšie póry a sú tak priedušnejšie a lepšie odvádzajú teplo. Tp má za následok obmedzenie výskytu roztočov a plesní, čo prispieva k zdravému spánkovému prostrediu. Charakteristická je pre ne dlhá životnosť a tvarová stálosť.

BALENIE MATRACA

Matrac je vákuovo balený. Vákuové balenie matracov zaisťuje jednoduchšiu manipuláciu pri preprave a takisto ochranu produktu.
Matrac je nutné rozbaliť do 1 mesiaca po kúpe.

Na rozbalenie matraca najskôr opatrne odstráňte vrchnú fóliu, v ktorej je matrac zabalený.

Matrac začne postupne dostávať svoju obvyklú veľkosť.

Pre úplné zregenerovanie je potreba nechať matrac položený v posteli 24 až 48 hodín (počas tejto doby neodporúčame na matraci spať).

Starostlivosť o matrac

V spálni pravidelne vetrajte. Toto je základná, rýchla a veľmi účinná rada. Vo vašej posteli, konkrétne v matraci sa prirodzene v priebehu noci hromadí vlhkosť spôsobená potením. Túto vlhkosť je nutné nechať odpariť, čo sa vám podarí vhodnou voľbou roštu a pravidelným vetraním v spálni. Stačí nechať 15 minút otvorené okná a hneď vám bude v spálni príjemnejšie. Pravidelná starostlivosť o matrace tiež zahŕňa občasne vysatie vysávačom.

Aby matrac mal správnu funkčnosť a takisto aj dlhšiu životnosť, je dôležité vybrať si správny rošt. Ako už bolo spomenuté, rošt pomáha matracu dýchať. Vlhkosť sa teda z matraca správne odvetráva iba so správnym roštom. Aj vďaka tomu si môžete užívať svieži a zdravý spánok.

Chránič matraca je už nevyhnutnosťou. V našej ponuke nájdete tiež aj chrániče matracov. Tie predlžujú životnosť matraca najvýraznejšie. Chránič totiž vstrebáva vlhkosť, pot, ale chráni matrac aj pred občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matraca môžete sňať podobne ako aj poťah a vyprať ho v bežnej práčke. U väčších rozmerov využite služby čistiarne. To by ste mali spraviť niekoľkokrát do roka. Zaistíte si tak čisté prostredie vo vašej posteli a zároveň výrazne predĺžite životnosť vášho matraca. Aby ste nedali šancu roztočom, predchádzajte ich výskytu pravidelným praním v priebehu celého roka. Upratovanie preto zahájte praním plachietobliečokprikrývok a poťahov vankúšov. Vždy sa podľa symbolov na etikete uistite, že ide o výrobok, ktorý je možné prať a overte si teplotu prania.

O spoločnosti Perdormire

Talianska značka predajní s viac ako 50 ročnou tradíciou, ktorú ocenili už milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Produkty značky Perdormire v sebe snúbia vysokú kvalitu a precízny taliansky dizajn, kde je kladený veľký dôraz na detail a spôsob výroby každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálov a spôsobu ich spracovania potvrdzujú certifikáty a osvedčenia, ktorými značka Perdormire disponuje. Taliansky výrobca má všetky dôležité európske a celosvetové certifikáty zaisťujúce kvalitu výroby (Oeko Test), tak aj kvalitu produktov (LGA certifikát) a skvelý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas venovaný spánku nám zaberie asi 1/3 života. Z tohto dôvodu nie je ponechaný náhode žiadny detail pri projektovaní, realizácii a výrobe matracov značky Perdormire. Každá voľba, každé vybrané riešenie, každý použitý materiál reprezentuje starostlivosť a kvalitu, ktorú môže zaručiť iba firma so zakorenenou zručnosťou vo svojej DNA. Pre vzrast, zlepšenie a schopnosť ponúknuť vždy to najlepšie je potreba objektívnosti, spolupráce a predovšetkým úcty. Úcta k vlastnej zemi, k vlastným tradíciám, úcta k vlastným klientom, dodávateľom, zamestnancom a spolupracovníkom a úcta k životnému prostrediu sú vždy v centre pozornosti našej spoločnosti, našej silnej základni značky Perdormire vybudovanej deň za dňom na základných ľudských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametre

Materiál Studená pena, Pamäťová pena
Rozmer 120x200 cm
Rozmer matraca 120x200 cm
Šírka 120 cm
Dĺžka 200 cm
Vhodnosť uloženia matraca Polohovací rošt, Statický rošt
Pre koho je vhodná Pre alergikov, Pre partnerov
Obojstrannosť ? Áno
Atypy ? Áno
Tuhosť ? 2 - mäkký, 3 - stredne tuhý
Spôsob doručenia matraca ? Vákuovaná
Záruka ? 10 rokov
Výška matraca ? 28 cm
Pranie 30°c
Nosnosť na osobu 150 kg
Snímateľný poťah ? Áno
Výška jadra ? 26 cm
Doplnková úprava poťahu ? Pamäťová pena
4.3/5
na základe 6 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Absolvovali sme takmer hodinový výber u vás na predajni. Najprv sme chceli tuhšie matrace, pani nám trpezlivo vysvetlila, ukázala viac matracov, ale nakoniec toto bola láska na prvé ľahnutie. Cena vyššia ako sme chceli, a každému keď povieme cenu nášho matraca, hľadí na nás ako na bláznov, ale dipriala by som každému takto sa vyspať. Tá cena naozaj odpovedá kvalite a tomu matracu. Takže najlepšia inevstícia, ktorú sme urobili, spíme už vyše roka skvelo. A ďakujeme za pomoc pri výbere, vidno, že predajcovia o matracoch aj čosi vedia a záleží im na tom, čo predávajú.

Reakcia obchodu

7. 5. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Na kvalitě si dáváme velmi záležet. Velmi náš těší Vaše spokojenost jak s produkty, tak našim personálem. Vaše spokojenost je našim cílem.
s matracmi sme veľmi spokojní. chceli sme vysoký a penový. výhoda je aj nastavenie tuhostí, muž si otočil na tuhšiu ja mám mäkkú stranu

Reakcia obchodu

29. 11. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Jsme rádi, že jste vsadil na naši kvalitu, na kterou klademe velký důraz, matrace má mnoho výhod, díky kterým si můžete dopřát spánek opravdu kvalitní. Přejeme, ať matrace dobře slouží dlouhá léta.
Mali sme mierne obavy investovať toľko do matracov, po predchádzajúcej zlej skúsenosti s drahšími matracmi, ale po pol roku používania môžeme aj s manželkou vyjadriť maximálnu spokojnosť. Oceňujeme aj veľkú odbornosť pri skúšaní a výbere matracov na predajni. Ďakujeme za odporúčanie,obchod budeme určite odporúčať ďalej.

Reakcia obchodu

30. 11. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, velmi si jí vážíme. Jsme rádi, že jste vsadil na naši kvalitu, na kterou klademe velký důraz, stejně tak i na správný výběr, se kterým Vám pomáhají naši specialisti. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.
najlepšie matrace aké sme kedy mali. prispôsobivé, roky som mala problémy s bolesťami ramena. zadovážili sme si ich po vysvetlení a poskúšaní na predajni, odporúčame všetkými desiatimi priplatiť za kvalitný matrac. ďakujeme.

Reakcia obchodu

6. 12. 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu a projevenou důvěru v naše produkty, velmi si jí vážíme. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.
Matrac vlastním už takmer rok a je fenomenálny! Pred kúpou som otestovala niekoľko matracov od firiem Perdormire a Tempur a tento zvíťazil. Nič neľutujem. Som prekvapená, ako mi sedí matrac len z pamäťovej peny (2os: 70 a 90 kg; predtým som mala pružinový matrac, pre mňa príliš tvrdý). Pri ležaní na tomto matraci máte pocit, že ležíte na obláčiku v oblakoch. Konečne ma po spánku nebolí chrbát a poťah z umelého kašmíru je neuveriteľne mäkký a príjemný na dotyk. Určite odporúčam, pre ľudí, ktorí hľadajú niečo so strednou tvrdosťou smerom k mäkkému. Neviem, ako by to fungovalo pre väčších/ťažších ľudí.
Mám pocit, že jednoduchý penový matrac 1,2 m ft je trochu prehnané…