[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Matrace Pre koho Detské matrace Matrac pre deti i dospelých Mono Visco 2.0, 200x200 cm

Matrac pre deti i dospelých Mono Visco 2.0, 200x200 cm

5/5
8 hodnotení
Matrac Mono Visco 2.0 ponúka dva pocity tuhosti. Zobraziť viac
Značka: Perdormire
? Pomoc s výberom
Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 26.06. do 30.06.
Doprava od 0,00 € ?
869,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní bola 651,00 €
Ventilačná 3D mriežka Ventilačná 3D mriežka Snímateľný poťah s možnosťou vyprania Snímateľný poťah s možnosťou vyprania Anatomické prešitie poťahu do 5 zón Anatomické prešitie poťahu do 5 zón

Matrac zo studenej peny

Matrac Mono Visco 2.0 ponúka dva pocity tuhosti. Je tak skvelým riešením pre partnerov, keď každý vyžaduje inú tuhosť matraca. Skladá sa z kvalitnej studenej peny v jadre a pamäťovej peny z jednej strany poťahu, ktorá zaistí príjemné doľahnutie na matrac a môžete si tak užiť pohodlie a kvalitu za priaznivú cenu. Druhá strana matraca je vhodná aj pre malé spáča.
Matrac sa vďaka poťahu prešitému do piatich zón prispôsobí váhe tela a rozprestrie ju do celej plochy matraca. Je zaistená opora pre každú časť tela a tým aj väčšia relaxácia a úľava pre vaše svaly.
Ventilačný lem matraca zabezpečuje odvetranie a odvod vlhkosti z jadra matraca pre svieži a zdravý spánok.

 

Kľúčové vlastnosti

✔ Tuhý matrac vhodný pre deti i dospelých
Pamäťová pena v poťahu pre lepšiu relaxáciu
✔ Poťah zaisťujúci zdravé prostredie pre spánok

Tuhší pocit matraca vám bude oporou a napomôže správnej polohe chrbtice aj pri spaní na boku.

Veľmi tvrdé matrace odporúčame predovšetkým zákazníkom vyšších váhových kategórií. Váha sa rozloží po celej dĺžke a vy budete môcť pohodlne vstať z postele. Ak však preferujete veľmi tvrdý pocit pri ležaní, chybu neurobíte. Pri spánku na chrbte vám poskytne dostatočnú oporu.

tuhost matrace Mono Visco

Zloženie matraca

Jadro: 13 cm studenej peny

horná strana matraca: 2 cm pamäťovej peny

matrace Mono Visco 2.0
Studená (HR) pena

Oproti PUR pene majú matrace zo studenej peny výrazne väčšie póry a sú tak priedušnejšie a lepšie odvádzajú teplo. Tp má za následok obmedzenie výskytu roztočov a plesní, čo prispieva k zdravému spánkovému prostrediu. Charakteristická je pre ne dlhá životnosť a tvarová stálosť.

Pamäťová pena

Ekvivalentom pre túto penu býva často zmieňovaná lenivá alebo visco pena a ako už názov materiálu napovedá, jedná sa o materiál, ktorý sa vie dokonale prispôsobiť vášmu telu. Mení totižto svoju tvrdosť v závislosti na tlaku a teplote. Nemusíte riešiť, či je matrac príliš mäkký alebo tuhý – rozloží tlak vášho tele a vy tak môžete celú noc nerušene spať. Vďaka pomalému vracaniu sa do pôvodného stavu nevytvára protitlak, čím zabraňuje vzniku preležanín, zmierňuje bolesti chrbta a stabilizuje telo v optimálnej polohe pre spánok.

Zónované matrace

Zónované matrace majú rôzny počet zón s rôznou tuhosťou, ktorá je vždy vyrobená tak, aby sa čo najlepšie prispôsobila danej časti tela.  Napríklad ramená a kolená ocenia mäkkosť, bedrá zase  vyžadujú pevnejšiu oporu.  Dôležité je, aby chrbtica ležiaceho nebola pokrivená.

Balenie matraca

Matrac je vákuovo balený. Vákuové balenie matracov zaisťuje jednoduchšiu manipuláciu pri preprave a takisto ochranu produktu. Na rozbalenie matraca najskôr opatrne odstráňte vrchnú fóliu, v ktorej je matrac zabalený. Matrac začne postupne dostávať svoju obvyklú veľkosť. Pre úplné zregenerovanie je potreba nechať matrac položený v posteli 24 až 48 hodín (počas tejto doby neodporúčame na matraci spať). Matrac je nutné rozbaliť do 1 mesiaca po kúpe.  

   vakuovaná matrace ProSpánek

Starostlivosť o matrac

V spálni pravidelne vetrajte. Toto je základná, rýchla a veľmi účinná rada. Vo vašej posteli, konkrétne v matraci sa prirodzene v priebehu noci hromadí vlhkosť spôsobená potením. Túto vlhkosť je nutné nechať odpariť, čo sa vám podarí vhodnou voľbou roštu a pravidelným vetraním v spálni. Stačí nechať 15 minút otvorené okná a hneď vám bude v spálni príjemnejšie. Pravidelná starostlivosť o matrace tiež zahŕňa občasne vysatie vysávačom.

Aby matrac mal správnu funkčnosť a takisto aj dlhšiu životnosť, je dôležité vybrať si správny rošt. Ako už bolo spomenuté, rošt pomáha matracu dýchať. Vlhkosť sa teda z matraca správne odvetráva iba so správnym roštom. Aj vďaka tomu si môžete užívať svieži a zdravý spánok.

Chránič matraca je už nevyhnutnosťou. V našej ponuke nájdete tiež aj chrániče matracov. Tie predlžujú životnosť matraca najvýraznejšie. Chránič totiž vstrebáva vlhkosť, pot, ale chráni matrac aj pred občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matraca môžete sňať podobne ako aj poťah a vyprať ho v bežnej práčke. To by ste mali spraviť niekoľkokrát do roka. Zaistíte si tak čisté prostredie vo vašej posteli a zároveň výrazne predĺžite životnosť vášho matraca. Aby ste nedali šancu roztočom, predchádzajte ich výskytu pravidelným praním v priebehu celého roka. Upratovanie preto zahájte praním plachietobliečokprikrývok a poťahov vankúšov. Vždy sa podľa symbolov na etikete uistite, že ide o výrobok, ktorý je možné prať a overte si teplotu prania.

O spoločnosti Perdormire

Talianska značka predajní s viac ako 50 ročnou tradíciou, ktorú ocenili už milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Produkty značky Perdormire v sebe snúbia vysokú kvalitu a precízny taliansky dizajn, kde je kladený veľký dôraz na detail a spôsob výroby každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálov a spôsobu ich spracovania potvrdzujú certifikáty a osvedčenia, ktorými značka Perdormire disponuje. Taliansky výrobca má všetky dôležité európske a celosvetové certifikáty zaisťujúce kvalitu výroby (Oeko Test), tak aj kvalitu produktov (LGA certifikát) a skvelý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas venovaný spánku nám zaberie asi 1/3 života. Z tohto dôvodu nie je ponechaný náhode žiadny detail pri projektovaní, realizácii a výrobe matracov značky Perdormire. Každá voľba, každé vybrané riešenie, každý použitý materiál reprezentuje starostlivosť a kvalitu, ktorú môže zaručiť iba firma so zakorenenou zručnosťou vo svojej DNA. Pre vzrast, zlepšenie a schopnosť ponúknuť vždy to najlepšie je potreba objektívnosti, spolupráce a predovšetkým úcty. Úcta k vlastnej zemi, k vlastným tradíciám, úcta k vlastným klientom, dodávateľom, zamestnancom a spolupracovníkom a úcta k životnému prostrediu sú vždy v centre pozornosti našej spoločnosti, našej silnej základni značky Perdormire vybudovanej deň za dňom na základných ľudských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametre

Rozmer 200x200 cm
Tuhosť ? 4 - tvrdý, 5 - veľmi tvrdý
Nosnosť na osobu 130 kg
Snímateľný poťah ? áno
Výška matraca ? 15 cm
Výška jadra ? 13 cm
Doplnková úprava poťahu ? pamäťivá pena
Vhodnosť uloženia matraca statický rošt, polohovací rošt
Materiál studená pena
Obojstrannosť ? áno
Šírka 200 cm
Dĺžka 200 cm
Atypy ? áno
Pranie 30°C
Spôsob doručenia matraca ? vákuovaná
Záruka ? 3 roky
Pre koho je vhodná pre alergikov, pre deti, pre partnerov
5/5
na základe 8 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

My preferujeme s otcom tvrdší matrac a tento splnil všetky naše očakávania. Pohodlnný a pre naše chrbtice vyhovujúci. Spíme bez problémov. Vrelo ho odporúčame! Treba si ešte vyskúšať v predajni, ako sme to aj my urobili.
Skvely matrac pre deti ale ak dospelak zaspi popri uspavani vyspia sa obja dp ruzova. Kvalitna husta pena. Pri 3 dietati sme prestali vymyslat so sendvicovimi lepenymi matracmi. Je lahsi na manipulaciu pri vyzliekani, navliekani + neskutocne pohodlny.
Overený nákup
Overený nákup
Koupeno jako dárek, matrace super
Overený nákup
Overený nákup
Overený nákup