DOPRAVA MATRACOV A POSTELÍ ZADARMO
[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavrieť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Matrace Matrace podľa rozmerov Matrace 120x200 cm Matrac pre deti i dospelých Mono Visco 2.0, 120x200 cm
Doprava zadarmo

Matrac pre deti i dospelých Mono Visco 2.0, 120x200 cm

Matrac Mono Visco 2.0 ponúka dva pocity tuhosti. Zobraziť viac
Značka: Perdormire
? Pomoc s výberom
Skladom - Tovar doručíme v týždni od 30.05. do 03.06.
Doprava od 0,00 € ?
449,00 €
Ventilačná 3D mriežka Ventilačná 3D mriežka 2 cm pamäťovej peny v poťahu 2 cm pamäťovej peny v poťahu Anatomické prešitie poťahu do 5 zón Anatomické prešitie poťahu do 5 zón Snímateľný a prateľný poťah Snímateľný a prateľný poťah

Matrac zo studenej peny

Matrac Mono Visco 2.0 ponúka dva pocity tuhosti. Je tak skvelým riešením pre partnerov, keď každý vyžaduje inú tuhosť matraca. Skladá sa z kvalitnej studenej peny v jadre a pamäťovej peny z jednej strany poťahu, ktorá zaistí príjemné doľahnutie na matrac a môžete si tak užiť pohodlie a kvalitu za priaznivú cenu. Druhá strana matraca je vhodná aj pre malé spáča.
Matrac sa vďaka poťahu prešitému do piatich zón prispôsobí váhe tela a rozprestrie ju do celej plochy matraca. Je zaistená opora pre každú časť tela a tým aj väčšia relaxácia a úľava pre vaše svaly.
Ventilačný lem matraca zabezpečuje odvetranie a odvod vlhkosti z jadra matraca pre svieži a zdravý spánok.

Poťah matraca

Poťah matraca je prešitý do piatich zón podľa vašich kriviek. Poťah je snímateľný a ľahko prateľný pre pocit čistoty pri spánku. Vďaka obsahu striebra v poťahu je matrac antibakteriálny, pretože striebro slúži ako výborná hygienická ochrana. Preto je Mono Visco 2.0 absolútne vhodná pre všetky druhy alergikov.

Kľúčové vlastnosti

Tuhý matrac vhodný pre deti i dospelých

Pamäťová pena v poťahu pre lepšiu relaxáciu

Poťah zaisťujúci zdravé prostredie pre spánok

Zloženie matraca

Poťah

horná strana matraca: 2 cm pamäťovej peny

Jadro

13 cm studenej peny

Pamäťová pena

Ekvivalentom pre túto penu býva často zmieňovaná lenivá alebo visco pena a ako už názov materiálu napovedá, jedná sa o materiál, ktorý sa vie dokonale prispôsobiť vášmu telu. Mení totižto svoju tvrdosť v závislosti na tlaku a teplote. Nemusíte riešiť, či je matrac príliš mäkký alebo tuhý – rozloží tlak vášho tele a vy tak môžete celú noc nerušene spať. Vďaka pomalému vracaniu sa do pôvodného stavu nevytvára protitlak, čím zabraňuje vzniku preležanín, zmierňuje bolesti chrbta a stabilizuje telo v optimálnej polohe pre spánok.

Studená (HR) pena

Oproti PUR pene majú matrace zo studenej peny výrazne väčšie póry a sú tak priedušnejšie a lepšie odvádzajú teplo. Tp má za následok obmedzenie výskytu roztočov a plesní, čo prispieva k zdravému spánkovému prostrediu. Charakteristická je pre ne dlhá životnosť a tvarová stálosť.

Zónované matrace

Zónované matrace majú rôzny počet zón s rôznou tuhosťou, ktorá je vždy vyrobená tak, aby sa čo najlepšie prispôsobila danej časti tela.  Napríklad ramená a kolená ocenia mäkkosť, bedrá zase  vyžadujú pevnejšiu oporu.  Dôležité je, aby chrbtica ležiaceho nebola pokrivená.

Balenie matraca

Matrac je vákuovo balený. Vákuové balenie matracov zaisťuje jednoduchšiu manipuláciu pri preprave a takisto ochranu produktu. Na rozbalenie matraca najskôr opatrne odstráňte vrchnú fóliu, v ktorej je matrac zabalený. Matrac začne postupne dostávať svoju obvyklú veľkosť. Pre úplné zregenerovanie je potreba nechať matrac položený v posteli 24 až 48 hodín (počas tejto doby neodporúčame na matraci spať). Matrac je nutné rozbaliť do 1 mesiaca po kúpe.  

   vakuovaná matrace ProSpánek

Starostlivosť o matrac

V spálni pravidelne vetrajte. Toto je základná, rýchla a veľmi účinná rada. Vo vašej posteli, konkrétne v matraci sa prirodzene v priebehu noci hromadí vlhkosť spôsobená potením. Túto vlhkosť je nutné nechať odpariť, čo sa vám podarí vhodnou voľbou roštu a pravidelným vetraním v spálni. Stačí nechať 15 minút otvorené okná a hneď vám bude v spálni príjemnejšie. Pravidelná starostlivosť o matrace tiež zahŕňa občasne vysatie vysávačom.

Aby matrac mal správnu funkčnosť a takisto aj dlhšiu životnosť, je dôležité vybrať si správny rošt. Ako už bolo spomenuté, rošt pomáha matracu dýchať. Vlhkosť sa teda z matraca správne odvetráva iba so správnym roštom. Aj vďaka tomu si môžete užívať svieži a zdravý spánok.

Chránič matraca je už nevyhnutnosťou. V našej ponuke nájdete tiež aj chrániče matracov. Tie predlžujú životnosť matraca najvýraznejšie. Chránič totiž vstrebáva vlhkosť, pot, ale chráni matrac aj pred občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matraca môžete sňať podobne ako aj poťah a vyprať ho v bežnej práčke. To by ste mali spraviť niekoľkokrát do roka. Zaistíte si tak čisté prostredie vo vašej posteli a zároveň výrazne predĺžite životnosť vášho matraca. Aby ste nedali šancu roztočom, predchádzajte ich výskytu pravidelným praním v priebehu celého roka. Upratovanie preto zahájte praním plachietobliečokprikrývok a poťahov vankúšov. Vždy sa podľa symbolov na etikete uistite, že ide o výrobok, ktorý je možné prať a overte si teplotu prania.

O spoločnosti Perdormire

Talianska značka predajní s viac ako 50 ročnou tradíciou, ktorú ocenili už milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Produkty značky Perdormire v sebe snúbia vysokú kvalitu a precízny taliansky dizajn, kde je kladený veľký dôraz na detail a spôsob výroby každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálov a spôsobu ich spracovania potvrdzujú certifikáty a osvedčenia, ktorými značka Perdormire disponuje. Taliansky výrobca má všetky dôležité európske a celosvetové certifikáty zaisťujúce kvalitu výroby (Oeko Test), tak aj kvalitu produktov (LGA certifikát) a skvelý ergonomický komfort (ErgoCheck).

Čas venovaný spánku nám zaberie asi 1/3 života. Z tohto dôvodu nie je ponechaný náhode žiadny detail pri projektovaní, realizácii a výrobe matracov značky Perdormire. Každá voľba, každé vybrané riešenie, každý použitý materiál reprezentuje starostlivosť a kvalitu, ktorú môže zaručiť iba firma so zakorenenou zručnosťou vo svojej DNA. Pre vzrast, zlepšenie a schopnosť ponúknuť vždy to najlepšie je potreba objektívnosti, spolupráce a predovšetkým úcty. Úcta k vlastnej zemi, k vlastným tradíciám, úcta k vlastným klientom, dodávateľom, zamestnancom a spolupracovníkom a úcta k životnému prostrediu sú vždy v centre pozornosti našej spoločnosti, našej silnej základni značky Perdormire vybudovanej deň za dňom na základných ľudských hodnotách.

 

společnost Perdormire

Technické parametre

Materiál studená pena
Rozmer 120x200 cm
Tuhosť 4 - tvrdý, 5 - veľmi tvrdý
Nosnosť na osobu 130 kg
Snímateľný poťah áno
Výška matraca 15 cm
Výška jadra 13 cm
Doplnková úprava poťahu pamäťivá pena
Vhodnosť uloženia matraca statický rošt, polohovací rošt
Pre koho je vhodná pre alergikov, pre deti, pre partnerov
Obojstrannosť áno
Šírka 120 cm
Dĺžka 200 cm
Atypy áno
Pranie 30°C
Spôsob doručenia matraca vákuovaná
Záruka 3 roky
Táto stránka používa technológiu cookies na vylepšenie vášho zážitku.