[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Matrace Matrace podľa rozmerov Matrace 120x200 cm Matrac vhodný pre boxspringové postele s dvoma pocitmi tuhosti Atlanta 2.0, 120x200 cm

Matrac vhodný pre boxspringové postele s dvoma pocitmi tuhosti Atlanta 2.0, 120x200 cm

Matrac Atlanta, ktorý pochádza od nášho výrobcu Enzio, ponúka nezabudnuteľný pocit uvoľnenia a to vďaka zónovaniu matraca. Zobraziť viac
Značka: Enzio
? Pomoc s výberom

Rozmer

Tento tovar už nie je možné kúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Zónový matrac Zónový matrac Záruka 5 rokov Záruka 5 rokov Na výber 2 pocity ležania Na výber 2 pocity ležania Pružinový efekt Pružinový efekt

Atlanta 2.0

Matrac Atlanta, ktorý pochádza od nášho výrobcu Enzio, ponúka nezabudnuteľný pocit uvoľnenia a to vďaka zónovaniu matraca. Toto zónovanie zaisťuje správnu oporu vášho tela a tým vám prináša väčšiu úľavu pre vaše svaly a vy sa tak cítite zrelaxovaní a odpočinutí. Matrac v sebe ukrýva kombináciu peny a pružín, ktorá pomáha, aby ste sa ráno cítili ako znovu narodení. Matrac Atlanta je vhodný pre boxspringové postele. Ponúka dva pocity pri ležaní. Ak vám teda prestane byť jeden z pocitov príjemný, nie je nič jednoduchšie, ako si svoj matrac otočiť a získať tak úplne iný pocit pohodlia.

Mäkký matrac je ideálny pre spáčov na boku. Ľahnete si a cítite sa, ako by ste sa položili na obláčik. Matrac vám ustúpi v oblasti ramien a na bokoch, aby ste mohli pohodlne spať a neprevaľovali sa.

Stredne tuhý matrac je univerzálny pre všetky polohy, či už spíte na boku, na chrbte alebo na bruchu. Ak sa v noci neustále otáčate a neviete si nájsť správnu polohu, tak pre vás je ideálny. Poskytne vám dostatočnú oporu chrbta, a zároveň ustúpi v ramenách a bokoch.

tuhost matrace

BALENIE MATRACA

matrace Duo plus Visco

Matrac nie je vákuovo balený, takže pri preprave má plnú veľkosť. Veľkosť tohto balíka je rovnaká ako veľkosť matraca, ktorý ste si vybrali. Po vybalení matraca z obalu ho môžete okamžite používať.Starostlivosť o matrac

V spálni pravidelne vetrajte. Toto je základná, rýchla a veľmi účinná rada. Vo vašej posteli, konkrétne v matraci sa prirodzene v priebehu noci hromadí vlhkosť spôsobená potením. Túto vlhkosť je nutné nechať odpariť, čo sa vám podarí vhodnou voľbou roštu a pravidelným vetraním v spálni. Stačí nechať 15 minút otvorené okná a hneď vám bude v spálni príjemnejšie. Pravidelná starostlivosť o matrace tiež zahŕňa občasne vysatie vysávačom.

Aby matrac mal správnu funkčnosť a takisto aj dlhšiu životnosť, je dôležité vybrať si správny rošt. Ako už bolo spomenuté, rošt pomáha matracu dýchať. Vlhkosť sa teda z matraca správne odvetráva iba so správnym roštom. Aj vďaka tomu si môžete užívať svieži a zdravý spánok.

Chránič matraca je už nevyhnutnosťou. V našej ponuke nájdete tiež aj chrániče matracov. Tie predlžujú životnosť matraca najvýraznejšie. Chránič totiž vstrebáva vlhkosť, pot, ale chráni matrac aj pred občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matraca môžete sňať podobne ako aj poťah a vyprať ho v bežnej práčke. To by ste mali spraviť niekoľkokrát do roka. Zaistíte si tak čisté prostredie vo vašej posteli a zároveň výrazne predĺžite životnosť vášho matraca. Aby ste nedali šancu roztočom, predchádzajte ich výskytu pravidelným praním v priebehu celého roka. Upratovanie preto zahájte praním plachietobliečokprikrývok a poťahov vankúšov. Vždy sa podľa symbolov na etikete uistite, že ide o výrobok, ktorý je možné prať a overte si teplotu prania.

Technické parametre

Rozmer 120x200 cm
Tuhosť ? 3 - stredne tuhý, 2 - mäkký
Nosnosť na osobu 120 kg
Snímateľný poťah ? nie
Výška matraca ? 33 cm
Výška jadra ? 25 cm
Doplnková úprava poťahu ? Poťah strana A: Sintepon + studená pena. Poťah strana B: Sintepon + studená pena
Vhodnosť uloženia matraca statický rošt
Materiál pružiny
Obojstrannosť ? áno
Šírka 120 cm
Dĺžka 200 cm
Atypy ? áno
Spôsob doručenia matraca ? rozbalená
Záruka ? 5 rokov
Pre koho je vhodná pre partnerov
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie