[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Blog O matracoch Čo je TEMPUR® a čím je výnimočný?

Čo je TEMPUR® a čím je výnimočný?

Predstavujeme ucelenú radu matracov z unikátneho materiálu TEMPUR v kolekciách TEMPUR Original, TEMPUR Cloud a TEMPUR Sensation. Spoznajte v čom spočíva jedinečnosť vesmírneho materiálu TEMPUR, ktorý Vám prináša ten najkvalitnejší spánok.

 TEMPUR logo

TEMPUR® je výrobcom a dodávateľom bez-kompromisných riešení pre zdravý spánok v tej najvyššej možnej kvalite. Dôkazom je záruka, dlhá tradícia, použité technológie i certifikáty kvality.

Spálňa s matracmi Tempur

Preneste stav bez tiaže do Vašej spálne

Materiál TEMPUR® bol vyvinutý NASA pre pobyt vo vesmíre, ale funguje rovnako dobre vo Vašej posteli. Matrac TEMPUR® vytvára stava bez tiaže a dovoľuje Vašim svalom a pohybového aparátu relaxovať v prirodzenej polohe, bez zbytočného tlaku a zároveň poskytnúť potrebnú oporu. Vy ste tak po prebudení svieži a oddýchnutý.

certifikácia NASA

Vedeli ste, že...

„85% užívateľov odporučilo matrace TEMPUR® svojim známym, v priemere ho každý odporučil viac ako 7 ľuďom“

Štyri materiály TEMPUR®, štyri pocity...

Na základe potrieb užívateľov prináša TEMPUR® štyri rady matracov. Vyberte si ten správny pocit pre Vás. Materiál TEMPUR® s otvorenou bunkovou štruktúrou neopakovateľne kopíruje každú krivku Vašeho tela, tak eliminuje otáčanie a zbytočné prevaľovanie a Vy spíte komfortne po celú noc.

Vďaka zjednotenej výške matracov vo všetkých pocitových radoch môžete naviac matrace TEMPUR® medzi sebou ľubovoľne kombinovať.

krivka tela

Vedeli ste,že...

Prieskum spokojnosti v 12 krajinách ukázal, že ľudia,ktorí poznali rozdiel a našli pre seba ideálny matrac TEMPUR®, sú so svojím matracom natoľko spokojný, že hovoria o ňom pred ostatnými.

Kolekcia TEMPUR® Original

 kolekcia TEMPUR Original

Materiál TEMPUR® vyvinula pôvodne organizácia NASA, aby tak odľahčila kozmonautov od tlaku, ktorí prežívajú pri štarte. Práve toto odľahčenie od tlaku je vlastnosťou, ktorá predstavuje kľúčovú výhodu matracov TEMPUR® Original - jedinečné pohodlie a podpora s pevnejším pocitom.

Materiál TEMPUR® sa vplyvom teploty Vašeho tela dokonale prispôsobí jeho tvaru a poskytne tak optimálnu odozvu na krivky a váhu Vašeho tela. Matrace Original sú vhodné pre spáča, ktorý preferuje pevnejší matrac.

Prejsť na kolekciu Original

Kolekcia TEMPUR® Cloud

kolekcia TEMPUR Cloud

Kolekcia matracov TEMPUR® Cloud ponúka inovatívnu rovnováhu medzi mäkkosťou a podporou. Spojuje v sebe jedinečný materiál TEMPUR® prinášajúci telu prirodzenú podporu s novo vyvinutou, mäkšou a komfortnejšou vrstvou pre pocit okamžitého uvoľnenia.

Matrace a vankúše z materiálu TEMPUR® ES (extra soft/extra mäkký) boli vyvinuté pre spáčov, ktorý požadujú mäkkosť a zároveň oporu. Ihneď po ľahnutí tak cítite, ako Vás obklopuje mäkučký matrac, ktorý kopíruje každú krivku Vašeho tela.

Prejsť na kolekciu Cloud

Kolekcia TEMPUR® Sensation

kolekcia TEMPUR Sensation

Kolekcia matracov TEMPUR® Sensation prináša dobre známy pocit z pružinového matraca v spojení s úžasným pohodlím a podporou pre TEMPUR®. Všetky matrace z tejto kolekcie majú špeciálne prerezanú odolnú základňu, zaisťuje zvýšenú pružnosť a lepšie prúdenie vzduchu.

TEMPUR Sensation v sebe kombinuje tradičný pocit pružinového matraca s unikátnymi vlastnosťami a oporou materiálu TEMPUR®. Po uľahnutí tak cítite pružnú odozvu na krivky a váhu Vašeho tela, ktorá sa Vám okamžite prispôsobí.

Prejsť na kolekciu Sensation

Produkty TEMPUR®

Tempur to nie sú len unikátne a komfortné matrace, ale ucelený spací systém, ktorý Vám ponúka všetko čo potrebujete pre nekompromisný kvalitný a kludný revitalizujúci spánok. Pozri sa taktiež na ďalšie produkty TEMPUR...

Vyskúšajte TEMPUR® na vlastnú kožu

Zaujala Vás naša ponuka alebo ďalšie produkty TEMPUR®? Chcete sa dozvedieť niečo viac?

Nájsť najbližšiu predajňu