[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Blog O matracoch Čo je TEMPUR a čím je výnimočný?

Čo je TEMPUR a čím je výnimočný?

Predstavujeme ucelenú radu matracov z unikátneho materiálu TEMPUR v kolekciách TEMPUR Original, TEMPUR Cloud a TEMPUR Sensation. Spoznajte v čom spočíva jedinečnosť vesmírneho materiálu TEMPUR, ktorý Vám prináša ten najkvalitnejší spánok.

 TEMPUR logo

TEMPUR je výrobcom a dodávateľom bez-kompromisných riešení pre zdravý spánok v tej najvyššej možnej kvalite. Dôkazom je záruka, dlhá tradícia, použité technológie i certifikáty kvality.

Spálňa s matracmi Tempur

Preneste stav bez tiaže do Vašej spálne

Materiál TEMPUR bol vyvinutý NASA pre pobyt vo vesmíre, ale funguje rovnako dobre vo Vašej posteli. Matrac TEMPUR vytvára stava bez tiaže a dovoľuje Vašim svalom a pohybového aparátu relaxovať v prirodzenej polohe, bez zbytočného tlaku a zároveň poskytnúť potrebnú oporu. Vy ste tak po prebudení svieži a oddýchnutý.

certifikácia NASA

Vedeli ste, že...

„85% užívateľov odporučilo matrace TEMPUR svojim známym, v priemere ho každý odporučil viac ako 7 ľuďom“

Štyri materiály TEMPUR, štyri pocity...

Na základe potrieb užívateľov prináša TEMPUR štyri rady matracov. Vyberte si ten správny pocit pre Vás. Materiál TEMPUR s otvorenou bunkovou štruktúrou neopakovateľne kopíruje každú krivku Vašeho tela, tak eliminuje otáčanie a zbytočné prevaľovanie a Vy spíte komfortne po celú noc.

Vďaka zjednotenej výške matracov vo všetkých pocitových radoch môžete naviac matrace TEMPUR medzi sebou ľubovoľne kombinovať.

krivka tela

Vedeli ste,že...

Prieskum spokojnosti v 12 krajinách ukázal, že ľudia,ktorí poznali rozdiel a našli pre seba ideálny matrac TEMPUR, sú so svojím matracom natoľko spokojný, že hovoria o ňom pred ostatnými.

Kolekcia TEMPUR® Original

 kolekcia TEMPUR Original

Materiál TEMPUR vyvinula pôvodne organizácia NASA, aby tak odľahčila kozmonautov od tlaku, ktorí prežívajú pri štarte. Práve toto odľahčenie od tlaku je vlastnosťou, ktorá predstavuje kľúčovú výhodu matracov TEMPUR® Original - jedinečné pohodlie a podpora s pevnejším pocitom.

Materiál TEMPUR sa vplyvom teploty Vašeho tela dokonale prispôsobí jeho tvaru a poskytne tak optimálnu odozvu na krivky a váhu Vašeho tela. Matrace Original sú vhodné pre spáča, ktorý preferuje pevnejší matrac.
 

Prejsť na kolekciu Original

Kolekcia TEMPUR® Cloud

kolekcia TEMPUR Cloud

Kolekcia matracov TEMPUR® Cloud ponúka inovatívnu rovnováhu medzi mäkkosťou a podporou. Spojuje v sebe jedinečný materiál TEMPUR prinášajúci telu prirodzenú podporu s novo vyvinutou, mäkšou a komfortnejšou vrstvou pre pocit okamžitého uvoľnenia.

Matrace a vankúše z materiálu TEMPUR ES (extra soft/extra mäkký) boli vyvinuté pre spáčov, ktorý požadujú mäkkosť a zároveň oporu. Ihneď po ľahnutí tak cítite, ako Vás obklopuje mäkučký matrac, ktorý kopíruje každú krivku Vašeho tela.
 

Prejsť na kolekciu Cloud

Kolekcia TEMPUR® Sensation

kolekcia TEMPUR Sensation

Kolekcia matracov TEMPUR® Sensation prináša dobre známy pocit z pružinového matraca v spojení s úžasným pohodlím a podporou pre TEMPUR®. Všetky matrace z tejto kolekcie majú špeciálne prerezanú odolnú základňu, zaisťuje zvýšenú pružnosť a lepšie prúdenie vzduchu.

TEMPUR Sensation v sebe kombinuje tradičný pocit pružinového matraca s unikátnymi vlastnosťami a oporou materiálu TEMPUR. Po uľahnutí tak cítite pružnú odozvu na krivky a váhu Vašeho tela, ktorá sa Vám okamžite prispôsobí.
 

Prejsť na kolekciu Sensation

Produkty TEMPUR

Tempur to nie sú len unikátne a komfortné matrace, ale ucelený spací systém, ktorý Vám ponúka všetko čo potrebujete pre nekompromisný kvalitný a kludný revitalizujúci spánok. Pozri sa taktiež na ďalšie produkty TEMPUR...

Vyskúšajte TEMPUR na vlastnú kožu

Zaujala Vás naša ponuka alebo ďalšie produkty TEMPUR? Chcete sa dozvedieť niečo viac?
 

Nájsť najbližšiu predajňu