[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Matrace Luxusný matrac TEMPUR PRO® LUXE MEDIUM FIRM, 90x200 cm
viac variantov

Luxusný matrac TEMPUR PRO® LUXE MEDIUM FIRM, 90x200 cm

3.7/5
3 hodnotenia
Značka: Tempur
? Pomoc s výberom

Vlastnosť

Bez poťahu smartcool S poťahom smartcool

Možnosť

Pro Pro luxe Pro plus
Skladom - Tovar doručíme v týždni od 29.07. do 02.08.
Doprava od 0,00 € ?
2 749,00 €
materac Tempur Firm
polštář Ombracio

BUDÚCNOSŤ SPÁNKU JE TU

Nový rad matracov TEMPUR posúva pohodlie a oporu na úplne novú úroveň. Teraz si môžete vychutnať skutočne pokojný spánok s väčším zmiernením tlaku, absorpciou pohybu a väčšou prispôsobivosťou ako kedykoľvek predtým.

 

TEMPUR® medium FIRM


materac

Kolekcie matracov TEMPUR® Medium Firm sú navrhnuté ako stredne tvrdé matrace s  extra rýchlou reguláciou a  veľmi pevnou oporou. Je to tvrdší pocit, ktorý však využíva všetky výhody materiálu TEMPUR®. Dokáže zmierniť tlak a  vďaka svojej teplotnej citlivosti sa presne prispôsobí tvaru vášho tela, čo vám umožní vychutnať si kvalitný a  zdravý spánok.

Stredne tvrdý matrac TEMPUR® vytvára mierne pružiaci efekt s  dostatočnou komfortnou vrstvou materiálu TEMPUR®, ktorá znižuje tlakové body, ktoré môžu viesť k  potrebe prevracať sa a  prehadzovať v  noci.

Mimoriadne mäkký poťah QuickRefresh™ je snímateľný a  prateľný, takže je veľmi jednoduché udržiavať celú posteľ sviežu a čistú. Matrac je k dispozícii aj vo variante SmartCool™ pre príjemný pocit každú noc. Technológia SmartCool™ udržiava matrac chladný na dotyk a  odvádza prebytočné teplo.

Celý poťah matraca Medium je vyrobený zo 100% recyklovateľných vlákien a  má certifikát OEKO‑TEX® Made in Green, ktorý zaručuje, že bol testovaný na prítomnosť škodlivých látok a vyrobený v ekologických zariadeniach.

materac Tempur
polštář Ombracio

Skvelý spánok je pre každého z nás životne dôležitý. Konkrétne pre naše zdravie, rozvoj a osobnú pohodu. Je známym faktom, že stále príliš veľa ľudí nemá kvalitný spánok, ktorý potrebujú.

polštář Ombracio

Čím je TEMPUR® jedinečný?Tempur
ZRODENÝ Z TECHNOLÓGIE NASA

ZRODENÝ Z TECHNOLÓGIE NASA

SKUTOČNÝ A POKOJNÝ SPÁNOK

SKUTOČNÝ A POKOJNÝ SPÁNOK

#1. MIESTO V SPOKOJNOSTI ZÁKAZNÍKOV

1. MIESTO V SPOKOJNOSTI ZÁKAZNÍKOV

BEZPEČNÁ A UDRŽATEĽNÁ VÝROBA

BEZPEČNÁ A UDRŽATEĽNÁ VÝROBA

TEMPUR JEDINEČNÝ MATERIÁL TEMPUR®

JEDINEČNÝ MATERIÁL TEMPUR®

KVALITA V KAŽDOM DETAILE

KVALITA V KAŽDOM DETAILE

Vedeli ste, že jednu tretinu života strávime spánkom? Matrace z novej kolekcie TEMPUR® sa postarajú o to, aby ste si počas tohto obdobia maximálne oddýchli a zobudili sa plní energie.

Stredne tvrdý matrac s pružinovým efektom

Ak máte radi tvrdé matrace, tak pozeráte na ten správny. Ľahnete si a pocítite nielen tuhší pocit, ale aj dostatočnú oporu celého tela. Či už budete spať na bruchu alebo na chrbte, budete sa cítiť veľmi dobre a odpočinuto.

materac Tempur Medium Firm

AKÝ JE ROZDIEL MEDZI JEDNOTLIVÝMI MOŽNOSŤAMI?


TEMPUR PRO® MEDIUM FIRM

TEMPUR PRO® MEDIUM FIRM

Poťah QuickRefresh™

3 cm TEMPUR® Advanced Material
5 cm TEMPUR® Adapt Material™
6,5 cm DuraBase™
6,5 cm DuraBase™
TEMPUR PRO® PLUS MEDIUM FIRM

TEMPUR PRO® PLUS MEDIUM FIRM

Poťah QuickRefresh™

5 cm TEMPUR® Advanced Material
5 cm TEMPUR® Adapt Material™
7,5 cm DuraBase™
7,5 cm DuraBase™
TEMPUR PRO® LUXE MEDIUM FIRM

TEMPUR PRO® LUXE MEDIUM FIRM

Poťah QuickRefresh™

5 cm TEMPUR® Advanced Material
10 cm TEMPUR® Adapt Material™
7,5 cm DuraBase™
7,5 cm DuraBase™
prospanek K dispozícii sú aj varianty s poťahom SmartCool™, ktorý zaručuje príjemný a chladivý pocit.
polštář Ombracio

Pri výbere matraca je dôležité zvážiť čo najviac faktorov. Náš sprievodca výberom vám môže pomôcť. Ak si stále nie ste istí, kontaktujte nás a my vám radi poradíme.

polštář Ombracio

ZLOŽENIE MATRACA


1

Poťah TEMPUR®

Ľahko snímateľný poťah, ktorý možno prať v práčke pri 60 °C, aby váš matrac zostal svieži a čistý. V prípade poťahu SmartCool™ ho perte len pri 40 °C.

2

Materiál TEMPUR® Advanced

Znižuje tlak o 20 %, ešte lepšie sa prispôsobuje a absorbuje viac pohybu.

3

Materiál TEMPUR Adapt®

Originálna technológia TEMPUR®, ktorá zmierňuje tlak, prispôsobuje sa telu a absorbuje pohyb, je ešte odolnejšia a má dlhšiu životnosť.

4

Odolná základňa TEMPUR DuraBase™

Vysokokvalitná odolná základňa v kombinácii s vyššími vrstvami poskytuje dlhotrvajúci komfort a oporu.

polstar Tempur Ombracio
polštář Ombracio

Vo všeobecnosti sa nedá povedať, že mäkký matrac je lepší ako tvrdý a naopak, pretože každému vyhovuje niečo iné. V každom prípade sa musí prispôsobiť častiam konkrétneho tela a predovšetkým podopierať chrbticu tak, aby počas spánku zostala vo svojom prirodzenom zakrivení.

polštář Ombracio
polštář Ombracio

BALENIE MATRACA

Matrac nie je vákuovo balený, preto je pri preprave plnohodnotný. Veľkosť tohto balenia je rovnaká ako rozmer matraca, ktorý ste si vybrali. Po vybalení matraca z plastového obalu ho môžete okamžite používať.

STAROSTLIVOSŤ O MATRAC

Tempur potah Smartcool

NENECHÁVAJTE SVOJ NOVÝ MATRAC OSAMOTE


polštář Ombracio

O spoločnosti TEMPUR®

Matrace a vankúše TEMPUR® sú vyrobené zo špeciálneho viskoelastického materiálu TEMPUR, ktorý bol pôvodne vyvinutý pre NASA. Vďaka svojim vlastnostiam dokážu reagovať na teplotu, prispôsobiť sa presnému tvaru tela a rozložiť tlak, čím umožňujú chrbtici a kĺbom odpočívať v prirodzenej polohe. Minimalizujú tlak v dôležitých častiach tela, čím znižujú záťaž svalov, krvný obeh a citlivosť nervových zakončení. Výrobky TEMPUR® umožňujú nielen najpohodlnejší spánok, ale zaručujú aj pomoc pri zmierňovaní problémov s chrbticou, krčnou chrbticou, boľavými kĺbmi a pri zmierňovaní problémov s krvným obehom. Vďaka ich schopnosti predchádzať preležaninám sa odporúčajú aj pre dlhodobo chorých pacientov.

Technické parametre

Materiál Pamäťová pena, Tempur
Rozmer 90x200 cm
Rozmer matraca 90x200 cm
Šírka 90 cm
Dĺžka 200 cm
Pre koho je vhodná Pre alergikov
Obojstrannosť ? Nie
Atypy ? Áno
Pranie 60°c
Tuhosť ? 4 - tvrdý
Vlastnosť Bez poťahu smartcool
Záruka ? 10 rokov
Možnosť ? Pro luxe
Výška matraca ? 30 cm
Spôsob doručenia matraca ? Rozbalená
Nosnosť na osobu 150 kg
Snímateľný poťah ? Áno
Doplnková úprava poťahu ? Quickrefresh™
Vhodnosť uloženia matraca Polohovací rošt, Statický rošt
3.7/5
na základe 3 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Z matracov Tempur sme nadšení aj ja aj manžel. Vybrali sme si na predajni kde nám venovali milý prístup aj dostatok času a informácii.

Reakcia obchodu

6. 6. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Na kvalitě si dáváme velmi záležet, obzvlášť pak, když jde o produkty TEMPUR. Vaše spokojenost nás velmi těší.
sme veľmi spokojní. Matrace máme už rok, a aj keď nám trvalo nejaký týždeň si na ne zvyknúť, je to najlepšia investícia. Mala som problémy s bolesťami chrbta a neustálou únavou, toto všetko sa odstránilo. Keď sme hocikde mimo domu, tak sa tešíme opäť na naše matrace - a tak si aspoň nosíme so sebou vankúše, ktoré sme zakúpili tiež u vás. Odporúčame

Reakcia obchodu

29. 4. 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Na kvalitě si dáváme velmi záležet. Obzvlášť pak, pokud jde o produkty TEMPUR. Vaše spokojenost nás velmi těší.
Matrac nám bol predaný ako tvrdý oproti TEMPUR PRO® LUXE MEDIUM. Partner má problémy s chrbticou a vďaka odporúčaniu “odborníčky” PreSpánku mu vybehla platnička. Matrac je príšerne mäkký. Neodporúčame. Pri matracoch prezentujú 100 dňovú možnosť výmeny či vrátenia, nepovedia vám ale, že si musíte požiadať, aby vám tú možnosť napísali do zmluvy.

Reakcia obchodu

22. 4. 2024
Vážený zákazník, ďakujeme za spätnú väzbu, ktorú si veľmi vážime. TEMPUR materiál je veľmi špecifický, trvá dlhšie, kým si naň človek zvykne, aj na to, že telo nepociťuje protitlak. O Vašej situácii samozrejme vieme a veríme, že s Vami kolegovia všetko doriešia k Vašej spokojnosti.