[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.

Matrac Bohemica Antibacterial 2.0, 120x200 cm

4.3/5
6 hodnotení
Vzdušný nelepený spoj uprostred matraca ešte zvyšuje prúdenie vzduchu. Zobraziť viac
Značka: Tropico
? Pomoc s výberom
Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 20.02. do 24.02.
Doprava od 0,00 € ?
424,00 €
Zónový matrac Zónový matrac Na výber 2 pocity ležania Na výber 2 pocity ležania Snímateľný poťah s možnosťou vyprania Snímateľný poťah s možnosťou vyprania

Bohemica Antibacterial

Vzdušný nelepený spoj uprostred matraca ešte zvyšuje prúdenie vzduchu. Ramenné zóny chránia telo pri spánku na boku – nedochádza k preležaniu ramena. Mäkšia pamäťová (masážny profil) a tuhšia modrá strana. Prateľný (95°C) a snímateľný funkčný poťah MEDICOTT Silverguard – prešívaný, obojstranne zabezpečený klimatizačnou vrstvou dutých vlákien pre optimálnu reguláciu. Dvojdielna konštrukcia (zips dookola) na jednoduchšiu manipuláciu. Aktívna hygiena. 65% Polyester, 35% Bavlna.
 

Kľúčové vlastnosti

✔ Od českého výrobcu
✔ Na výber 2 pocity ležania
✔ Záruka 4 roky
✔ Počas 45 dní môžete matrac riadne vyskúšať. Pokiaľ vám nebude vyhovovať, môžete ho vymeniť

Nechcete se pri sadnutí na posteľ prepadať a zároveň sedieť na tvrdom?

Stredne tuhý matrac je univerzálny pre všetky polohy, či už spíte na boku, na chrbte alebo na bruchu. Ak sa v noci neustále otáčate a neviete si nájsť správnu polohu, tak pre vás je ideálny. Poskytne vám dostatočnú oporu chrbta, a zároveň ustúpi v ramenách a bokoch.

Tuhší pocit matraca vám bude oporou a napomôže správnej polohe chrbtice aj pri spaní na boku.

tuhost matrace

Balenie matraca

Matrac je vákuovo balený. Vákuové balenie matracov zaisťuje jednoduchšiu manipuláciu pri preprave a takisto ochranu produktu. Na rozbalenie matraca najskôr opatrne odstráňte vrchnú fóliu, v ktorej je matrac zabalený. Matrac začne postupne dostávať svoju obvyklú veľkosť. Pre úplné zregenerovanie je potreba nechať matrac položený v posteli 24 až 48 hodín (počas tejto doby neodporúčame na matraci spať). Matrac je nutné rozbaliť do 1 mesiaca po kúpe.  

   vakuovaná matrace ProSpánek

Starostlivosť o matrac

V spálni pravidelne vetrajte. Toto je základná, rýchla a veľmi účinná rada. Vo vašej posteli, konkrétne v matraci sa prirodzene v priebehu noci hromadí vlhkosť spôsobená potením. Túto vlhkosť je nutné nechať odpariť, čo sa vám podarí vhodnou voľbou roštu a pravidelným vetraním v spálni. Stačí nechať 15 minút otvorené okná a hneď vám bude v spálni príjemnejšie. Pravidelná starostlivosť o matrace tiež zahŕňa občasne vysatie vysávačom.

Aby matrac mal správnu funkčnosť a takisto aj dlhšiu životnosť, je dôležité vybrať si správny rošt. Ako už bolo spomenuté, rošt pomáha matracu dýchať. Vlhkosť sa teda z matraca správne odvetráva iba so správnym roštom. Aj vďaka tomu si môžete užívať svieži a zdravý spánok.

Chránič matraca je už nevyhnutnosťou. V našej ponuke nájdete tiež aj chrániče matracov. Tie predlžujú životnosť matraca najvýraznejšie. Chránič totiž vstrebáva vlhkosť, pot, ale chráni matrac aj pred občasnými nehodami a nečistotami. Chránič z matraca môžete sňať podobne ako aj poťah a vyprať ho v bežnej práčke. To by ste mali spraviť niekoľkokrát do roka. Zaistíte si tak čisté prostredie vo vašej posteli a zároveň výrazne predĺžite životnosť vášho matraca. Aby ste nedali šancu roztočom, predchádzajte ich výskytu pravidelným praním v priebehu celého roka. Upratovanie preto zahájte praním plachietobliečokprikrývok a poťahov vankúšov. Vždy sa podľa symbolov na etikete uistite, že ide o výrobok, ktorý je možné prať a overte si teplotu prania.

Technické parametre

Rozmer 120x200 cm
Atypy ? áno
Dĺžka 200 cm
Materiál pamäťivá pena
Nosnosť na osobu 135 kg
Obojstrannosť ? áno
Pranie 95°C
Šírka 120 cm
Snímateľný poťah ? áno
Spôsob doručenia matraca ? vákuovaná
Tuhosť ? 3 - stredne tuhý, 4 - tvrdý
Vhodnosť uloženia matraca polohovací rošt, statický rošt
Výška jadra ? 16 cm
Výška matraca ? 18 cm
Záruka ? 4 roky
4.3/5
na základe 6 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie

Bohužel nemůžu hodnotit protože matraci stále nemám .. Doručení slíbeno 31.10. - 4.11. Místo doručení telefonát že se doručení o týden opozdí tzn. 7. - 11.11. Dnes je 16.11. a stále čekáme a tentokrát bez dalších informací o dodání ..
J