[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Postele Postele podľa rozmerov Postele 120x200 cm Drevená posteľ Stacy, prevedenie BK1, 120x200 cm
Doprava zadarmo

Drevená posteľ Stacy, prevedenie BK1, 120x200 cm

Chcete vytvoriť perfektné domáce prostredie v škandinávskom štýle? Posteľ Stacey je pre to absolútne ideálna. Kvalitná česká výroba je vytvorená z návrhov škandinávskych dizajnérov. Zobraziť viac
Značka: PreSpánok
? Pomoc s výberom

Farba

BK1 BO102 BO105
Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 30.01. do 03.02.
Doprava od 0,00 € ?
624,00 €

Postel z masívu

Chcete vytvoriť perfektné domáce prostredie v škandinávskom štýle? Posteľ Stacey je pre to absolútne ideálna. Kvalitná česká výroba je vytvorená z návrhov škandinávskych dizajnérov. Je vyrábaná metódami, ktoré predlžujú životnosť celej postele. Zaručujú, že sa posteľ neskrúti, nepopraská a nebude vŕzgať. Buk, či du? Olej alebo lak? Materiál s povrchovou úpravou už necháme na vás. Zvoliť si môžete jemnú kresbu buku alebo naopak, výraznú kresbu dubového dreva.

Dokonale padne do vašeho interiéru, pretože môžete vyberať z niekoľkých farieb. My pre vás zariadime správnu povrchovú úpravu:

  • Lak – morená a lakovaná povrchová úprava vám zaistí trvalú ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Stačí tak bežná údržba, aby ste zachovali jej krásu. Lakovaná úprava je dostupná v bielej a prírodnej farbe
  • Zmes oleja vosku – Olej preniká do hĺbky 1+2 mm dreva, kde slúži ako výživa – nepraská ani nevŕzga. Vosk zostáva na povrchu, tam vytvára hodvábny lesk. Táto ekologická zmes zanecháva rám dlhodobo krásny. Stačí iba vlhká handrička, aby ste udržali posteľ v dokonalom stave. Tento variant je dostupný v prírodnej, bielej alebo šedej farbe.

Túto vysoko kvalitnú, celomasívnu posteľ vám s radosťou zložíme a pripravíme pre váš dokonalý spánok.

 

Kľúčové vlastnosti

✔ Český výrobca
✔ Záruka 5 rokov na konštrukčnú pevnosť
✔ Vysoká životnosť konštrukcie
✔ Najkvalitnejšie materiály
✔ Skvelý pomer ceny a kvality

Výber dreviny

 

Postele vyrobené z dubu či buku patria v nábytkárskom priemysle kvalitatívne k materiálovej špičke. Majú vysokú pevnosť a stabilitu, exkluzívny vzhľad a dlhú životnosť

Buk

Buk je veľmi kvalitná drevina s výbornými vlastnosťami. Je pevný a charakteristický veľmi jemnou textúrou.

Dub

Dub, ktorý patrí medzi najhodnotnejšie a najkvalitnejšie dreviny, vyniká predovšetkým výraznou textúrou a svojou pevnosťou. Spálne vyrobené z dubového dreva predstavujú najvyššiu kvalitatívnu, funkčnú a estetickú triedu nábytku.

Povrchová úprava

Lakovaná úprava

Hotové diely postele sú ošetrené vrstvami laku a vytvoria tak povrchovú vrstvu, ktorá ho ochráni pred opotrebením, poškodením a starnutím. Ďalším benefitom je, že vďaka laku je veľmi ľahké posteľ udržiavať – stačí vám k tomu suchá alebo navlhčená handrička. Lakované postele sú lesklé a na dotyk príjemne hladké.

Dostupné prevedenia: BK1, BK2, D1, D2

Úprava olejom a voskom

Druhým variantom je povrchová úprava zmesí oleja a vosku. Na rozdiel od laku, ktorý zostáva na povrchu sa táto zmes vpíja priamo dreva. Vďaka tejto technológii vizuálne vynikne štruktúra dreva, posteľ získa matnejší vzhľad a na dotyk zamatovú hebkosť. Táto úprava je 100% prírodná. Aj tu je údržba veľmi jednoduchá. Stačí suchá alebo vlhčená handrička. Oproti laku je tu ešte jedna výhoda – farbu postele si môžete po niekoľkých rokoch jednoducho oživiť pretretím špeciálnym olejom.

Dostupné prevedenia: BO101, BO102, BO105, DO201, DO202, DO205

Vzorník barev ProSpánek pro postel PreSpánok

Generačná životnosť

Generačná životnosť už v názve vypovedá o tom, že posteľ vydrží veľmi dlho. Môžeme to tvrdiť z niekoľkých dôvodov:

  • Cinkové spracovanie s hlbokými spojmi, ktoré v kombinácií s kvalitnou povrchovou úpravou zaručuje, že drevo už ďalej nepracuje, takže sa nebude krútiť a praskať. Cink je označenie spoja. Celým názvom sa tomuto prevedeniu hovorí aj „cinková špárovka“. Najkvalitnejšie kusy masívu sú spájané k sebe pozdĺžne aj priečne „cik cak“, aby posteľ bol čo najpevnejšia. V nábytkárstve sa často uvádza, že ak sú vybrané kvalitné kusy masívu a výrobok je práve z „cinkovej špárovky“ (cinku), na zničenie potrebujete veľkú sekeru.
  • Kov na kov je metóda, ktorú používame na konštrukciu postelí. V dreve vyvŕtame otvor, ktorým prejde skrutka a ten je na druhej strane dotiahnutý maticou s podložkou. Tým sa vyhneme akémukoľvek „vyviklaniu“ dreva a následnému vŕzganiu.
  • Zároveň je možné posteľ aj niekoľkokrát rozmontovať a znovu zmontovať bez poškodenia. Na pevnosť konštrukcie poskytujeme záruku 5 rokov.

Technické parametre

Materiál masiv
Rozmer 120x200 cm
Nosnosť na osobu 150 kg
Výška čela 88 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme 45 cm
Spôsob uchytenia roštov ? latka
Farba BK1
Šírka 128 cm
Dĺžka 205 cm
Atypy ? áno
Výška čela od bočnice 43 cm
Počet výškových polôh pre uloženie roštu ? 3
Vlastná výška bočnice kovania 17 cm
Najnižšie uloženie kovania 32,5 cm
Najvyššie uloženie kovania 39 cm
Záruka ? 5 rokov
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie