[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.

Ako vybrať vankúš TEMPUR?

Správny vankúš poskytuje optimálne pohodlie a podporu hlavy a krku. Vďaka tomu môžete odpočívať a vychutnávať si kludnejší spánok. V pár jednoduchých krokoch sa dozviete ako si vyberiete správny tvar a veľkosť vankúša podľa typu Vašej postavy a obľúbenej polohy spánku.

logo TEMPUR

TEMPUR je výrobcom a dodávateľom bez-kompromisných riešení pre zdravý spánok v tej najvyššej možnej kvalite. Dôkazom je záruka, dlhá tradícia, použité technológie i certifikáty kvality.

vankúše tempur pre dokonalú podporu

Spoznajte vankúše TEMPUR

Spánok je pre Vaše zdravie a pocit duševnej pohody potrebný, preto si doprajte to najlepšie! Vankúš z materiálu TEMPUR® v reakcií na telesné teplo zmäkčuje a prispôsobuje sa tak prirodzenému zakrivenie hlavy a krku a poskytuje optimálne pohodlie a podporu. Vďaka tomu môžete odpočívať a vychutnávať si kludnejší spánok.

certifikacia NASA

Majitelia vankúšov TEMPUR po celom svete si vychutnávajú každú noc ten najlepší spánok vďaka jedinečnému materiálu TEMPUR

Ako vybrať ten správny vankúš v dvoch krokoch...

TEMPUR ponúka široký sortiment typov vankúšov a vždy tak má vankúš, ktorý je pre Vás ten pravý, nech sú Vaše potreby akékoľvek. Všetky vankúše TEMPUR sú hyporalergéne, neobsahujú bežné známe alergény ani škodlivé látky (certifikát o splnení noriem Oeko-Tex® 100). Pre vyšší hygienický komfort sú antimikrobiálne ošetrené aby sa zvýšila ich sviežosť a poťahy je možné zvliecť a vyprať.

1. Vyberte si tvar vankúša podľa obľúbenej polohy spánku

KLASICKÝ KOMFORT
Tradičné tvarované vankúše pre univerzálne pohodlie


Vyberte si jeden z týchto vankúš, pokým chcete klasický tvar a pocit pohodlnej podpory priebehu Vašeho odpočinku alebo spánku. Sú vyrobené s vnútorným vakom, obsahujúci malé mikrovankúšiky TEMPUR®. Vyberte si z viacerých možností poťahov na pocit - mäkký, stredne tuhý, tuhý.

vankúš TEMPUR Traditional

Vankúš TEMPUR® Traditional

vhodný pre všetky polohy spánku
dostupný mäkký, stredne tuhý a tuhý


vankúš TEMPUR Easy clean

Vankúš TEMPUR® EasyClean

vhodný pre všetky polohy spánku


vankúš TEMPUR comfort original

Vankúš TEMPUR® Comfort Original

vhodný pre všetky polohy spánku


vankúš TEMPUR comfort cloud

Vankúš TEMPUR® Comfort Cloud

vhodný pre všetky polohy spánku


ERGONOMICKÁ PODPORA
špeciálne tvarované vankúše, ktoré zaistia podporu vo Vašej obľúbenej spánkovej polohe


Vyberte si jeden z týchto vankúšov, pokým máte svoju obľúbenú polohu pri spánku. Ponúkame ergonomickú podporu pre hlavu,krk a ramena a sú dostupné v rôznych výškach.Vyberte si vyšší vankúš ak máte široké ramena a nižší vankúš ,keď spíte na mäkšom matraci.

vankúš TEMPUR original

Vankúš TEMPUR® Original

ideálny pre spánok na boku


vankúš TEMPUR Millennium

Vankúš TEMPUR® Millennium

ideálny pre spánok na boku a chrbte


  vankúš TEMPUR Symphony

Vankúš TEMPUR® Symphony

ideálny pre spánok na boku a chrbte


vankúš TEMPUR Ombracio

Vankúš TEMPUR® Ombracio

ideálny pre spánok na bruchu

2. Vyberte si správnu veľkosť vankúša

V prípade ortopedický tvarovaných vankúšov nájdete v našej ponuke vankúše rôznych rozmerov a tuhostí. Tvar vankúša je otázkou individuálneho výberu, stačí si teda vybrať vhodný vankúš podľa Vašej obľúbenej polohy spánku.

Tvarované vankúše ponúkame v niekoľkých rozmeroch s odlišnou výškou. Obvykle čím širšie ramena ma spáč, tým vyšší by mal mať vankúš. Na druhú stranu, čím mäkší máte matrac, tým viac telo prepadá do lôžka a o to potrebuje nižší vankúš.

V prípade vankúšov TEMPUR Original, Millenium a Symphony sa môžete pre rozmery S, M a L orientovať podľa nasledujúcej tabuľky.

1. výška

2. postava

3.vzdialenosť ramena od krku

4. poloha pri spánku

spanie na boku

spanie na chrbte

menej ako 160 cm

štíhla - stredná

do 10 cm

S

S

stredná- mohutnejšia

10 - 15 cm

M

S


160 - 175 cm

štíhla - stredná

10 - 15 cm

M

S

strední - mohutnejšia

15 - 20 cm

L

M


viac než 175 cm

štíhla - stredná

15 - 20 cm

L

L

strední - mohutnejšia

20 - 25 cm

L

L


Napríklad: štíhlá žena, vysoká 165 cm, by si mala vybrať veľkosť M v prípade, že najčastejšie spí na boku, rozmer S, ak spí na chrbte.

Jedinečné vlastnosti vankúšov TEMPUR

  • Jedinečná podpora tela
    Materiál TEMPUR sa jemne prispôsobí tvaru Vašeho tela a poskytne Vám úžasné pohodlie a oporu pre šiju, chrbtica, ramena a nohy. 
  • Okamžitá relaxácia
    Od okamžiku keď si ľahnete na matrac alebo vankúš TEMPUR cítite rozdiel. Na teplejších miestach, kde vyvíja Vaše telo vyšší tlak, bude mäkší, zatiaľ čo v chladnejších miestach zostane pevný, takže môžete odpočívať v pohodlnej polohe s kvalitnou oporou.
  • Vynikajúcí pohodlie
    TEMPUR ponúka široký sortiment matracov a vankúšov, ktoré uspokoja Vašu predstavu o kvalitnom pohodlí. Ak dáte prednosť akémukoľvek typu, vychutnáte si s TEMPUR ten najkvalitnejší spánok.

Ďalšie produkty TEMPUR

 

Zaujala Vás naša ponuka alebo ďalšie produkty TEMPUR? Chcete sa dozvedieť niečo viac?
 

Nájsť najbližšiu predajňu