[email protected]
+421948062906
poradenská linka je dostupná Po - Pia od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zatvoriť
0 0 €
Váš košík je zatiaľ prázdny.
Úvodná strana Postele Postele podľa rozmerov Postele 140x200 cm Drevená posteľ z dubu priamo z prírody Air, farba D1, 140x200 cm
Akcia -25 %

Drevená posteľ z dubu priamo z prírody Air, farba D1, 140x200 cm

Ak dávate prednosť prírodným materiálom pred textíliami, potom by vo vašom výbere nemala chýbať celomasívna posteľ Air z dubu či buku. Zobraziť viac
Značka: PreSpánok
? Pomoc s výberom

Farba dreva

Prírodná lesklá

Výber dreva

Buk Dub
Na objednávku - Tovar doručíme v týždni od 03.04. do 07.04.
Doprava od 0,00 € ?
3 669,00 €
2 751,00 €
zľava 25 % (ušetríte 918,00 €)

Luxusná posteľ Air

Ak milujete prírodu a dávate prednosť prírodným materiálom, posteľ Air spĺňa tieto požiadavky úplne dokonale. Jedná sa o celomasívnu posteľ z dubu alebo buku, a práve drevo vnesie do každej spálne nenapodobiteľnú vôňu a harmóniu prírody. O vysokej kvalite postele svedčí tiež hrúbka bočníc aj samotného čela a pevné rohové spojenia, skladajúce sa z rokmi preverenej kombinácie matica – skrutky – závrtná matica umožňujúce precízne dotiahnutie.

Posteľ Air ponúka okrem nadčasového dizajnu a prírodných materiálov oveľa viac. Umožňuje nastaviť výšku roštu do troch polôh. Záleží iba na vás, do akej polohy rošty umiestnite, aby sa vám čo najlepšie z postele vstávalo a pohodlne do nej ulíhalo. Masívna a robustná konštrukcia je veľmi pevná a poskytujeme na ňu záruku 5 rokov.

Štandardne je posteľ dodávaná bez roštov a matracov v demontovanom stave a s dvoma stredovými nohami. Je však možné si doobjednať kompletnú montáž.

Na výrobu celomasívnej postele Air sú používané výhradne dve dreviny. Moderný, čistý a hladký buk alebo majestátny dub s výraznou kresbou dreva. Z pohľadu pevnosti postele je možné označiť obe dreviny za porovnateľne tvrdé, finálna tvrdosť je ale daná miestom pôvodu samotnej dreviny.

 

Kľúčové vlastnosti

Unikátny dizajn levitúcej postele s dômyselne zabudovaným úložným priestorom
✔ Zaoblené rohy a hrany postele pre bezpečné prostredie bez úrazov
✔ Dominantné klenuté a zaoblené čelo pohodlné pri opieraní sa chrbtom
✔ Na výber z dvoch povrchových úprav a niekoľkých farebných prevedení

Výber dreviny

Postele vyrobené z dubu alebo buku patria v nábytkárskom priemysle kvalitatívne k materiálovej špičke. Majú vysokú pevnosť a stabilitu, exkluzívny vzhľad a dlhú životnosť.

Buk

Buk je veľmi kvalitná drevina s výbornými vlastnosťami. Je pevný a charakteristický veľmi jemnou textúrou.

Dub

Dub, ktorý patrí medzi najhodnotnejšie a najkvalitnejšie dreviny, vyniká predovšetkým výraznou textúrou a svojou tuhosťou. Spálňa vyrobená z dubového dreva predstavuje najvyššiu kvalitatívnu, funkčnú a estetickú triedu nábytku.

Povrchová úprava

Lesklá lakovaná úprava

Lakovaná, respektíve morená a lakovaná povrchová úprava zahŕňa 10 farebných odtieňov vrátane prírodného prevedenia. Jedná sa o kvalitný lak tvoriaci odolnú ochranu povrchu postele proti bežnému znečisteniu a opotrebovaniu. Pri upratovaní stačí pretrieť suchou alebo vlhkou handričkou.

Matná olejová úprava

Použitím zmesi oleja a vosku preniká olej do hĺbky 1-2 mm do dreva, zatiaľ čo vosk zostávajúci na povrchu vytvára hodvábny lesk. Ide o kvalitnú ekologickú povrchovú úpravu špeciálnymi osmotickými olejmi prírodného pôvodu, ktoré pomáhajú vyniknúť štruktúre dreva. Pre oživenie povrchu je možné spraviť ďalší náter osmotickými olejmi s následným vytrením do sucha. Bežnú údržbu robíme suchou alebo mierne navlhčenou handričkou.

Rám:

Na pevné rohové spojenie je využívaná kombinácia matice, skrutky a závrtnej matice pre jednoduché dotiahnutie. Vďaka tomuto extra pevnému rohovému spojeniu a kvalitnému prírodnému drevu sú postele pevné a nevŕzgajú.

Rošt:

Rošty sú uložené na lištách z masívneho dreva, ktoré sa pri montáži postele pripevňujú do 3 rôznych výšok k bočnici postele z dôvodu optimálneho nastavenia výšky ložnej plochy. Rošt nie je súčasťou balenia, ale môžete si ho vybrať tu.

Matrac:

Matrace nie je súčasťou balenia. Môžete si ho vybrať tu.

čelo postele
noha postele

Rozmery:

Výška čela 100 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme 45 cm
Výška čela od bočnice 55 cm
Vlastná výška bočnice 33 cm
Najnižšie uloženie kovania 32 cm
Najvyššie uloženie kovania 39 cm

Vonkajší rozmer postele:

Vonkajšie rozmery postele sú vždy o 8 cm širšie a o 16 cm dlhšie ako vami zvolený rozmer. Napr. Pri výbere postele 90x200 cm je vonkajší rozmer 98x216 cm.

Nosnosť:

Nosnosť postele je 150 kg na osobu.

Varianty:

Ponúkame dubové alebo bukové varianty, s lesklou povrchovou úpravou alebo matnou povrchovou úpravou. Najužšia posteľ je 80 cm, najširší rozmer je 180 cm.

složení postele
časti postele

Balenie postele a doprava

Posteľ k vám príde demontovaná v troch balíkoch. Doprava postelí nie je zaistená žiadnou externou spoločnosťou. Z toho dôvodu je na výber iba variant doručenia našou firmou.


FAQ

Doprava, platba a montáž

O spoločnosti PreSpánok

Ponuka našich postelí sa vyznačuje vysokou kvalitou, dlhodobou úžitkovosťou a stabilitou. Máme posteľ pre každého člena rodiny od detských postelí a jednolôžok cez dvojlôžkové a manželské postele, po veľké kontinentálne postele. Vyberte si so širokej ponuky kvalitných drevených postelí z masívu, čalúnených, či laminátových postelí. Prispôsobte si ponuku podľa svojich potrieb pomocou kategórií alebo nášho produktového filtra.

PreSpánok

Technické parametre

Rozmer 140x200 cm
Atypy ? áno
Dĺžka 215,6 cm
Farba Prírodný
Farba dreva Prírodná lesklá
Materiál masiv
Najnižšie uloženie kovania 32 cm
Najvyššie uloženie kovania 39 cm
Nosnosť na osobu 150 kg
Počet výškových polôh pre uloženie roštu ? 3
Povrchová úprava Lakom
Šírka 147,8 cm
Spôsob uchytenia roštov ? latka
Vlastná výška bočnice kovania 33 cm
Výber dreva Dub
Výška čela 99,5 cm
Výška čela od bočnice 54,5 cm
Výška hornej hrany bočnice od zeme 45 cm
Záruka ? 5 rokov
0/5
na základe 0 hodnotení
5 hviezdičiek
4 hviezdičky
3 hviezdičky
2 hviezdičky
1 hviezdička

Nové hodnotenie