Produkty Geltech

Hore

Matrace Geltech ® majú jedinečnú schopnosť tzv 3D deformácie vo všetkých smeroch a dodáva telu lepšiu oporu než samotné penové jadro matraca. Vďaka už spomínanej 3D deformácii majú gélové moduly týchto matracov schopnosť veľmi dobre rozkladať tlak, takže v priebehu spánku nie je narušený krvný obeh v jednotlivých častiach tela. Nedochádza k preležaniu a spánok je na gélovom matraci Geltech podstatne pokojnejší. Geltech má výnimočnú tepelnú vodivosť a zároveň schopnosť akumulácie tepla. Tepelná zotrvačnosť je základným prvkom termoregulácie, ktorá podľa potreby zaisťuje odvod prebytočného tepla.

Vďaka gélovým segmentom GELTECH, ktoré sú vložené do ložnej plochy matraca, sú vytvorené akupresúrne body, ktoré pomáhajú uvoľniť svalstvo. Relaxáciu svalstva tiež napomáha bodovo rozdielna tuhosť ložnej plochy gélového matraca a stálosť materiálu GELTECH, ktorá je doživotná.

Ďalšou výhodou materiálu GELTECH sú jeho hygienické vlastnosti. Roztoče a baktérie nemajú šancu sa na ňom usadiť a množiť sa. Preto je GELTECH vhodný aj pre deti, alergikov, ale tiež do nemocníc a liečební.

Cieľom značky Geltech je výroba gélových matracov najvyššej kvality za použitia najnovšie technológie v oblasti zdravého spánku av oblasti gélových matracov vôbec. Aj pri špičkovej kvalite drží značka Geltech ® najnižšie ceny na českom a slovenskom trhu. Vyskúšajte aj Vy gélové matrace Geltech!

Značka Geltech je súčasťou spoločnosti Hilding Anders Česká republika as, ktorá vlastní k dnešnému dňu celkovo päť značiek. Spoločnosť Hilding Anders bola založená vo Švédsku v roku 1939, k prelomu dochádza v roku 1976, kedy spoločnosť vyhrala výberové konanie na dodávku posteľnej nábytku. Toto spoločnosť výrazne posunulo a vytvorilo podmienky pre jej rozšírenie, ktoré trvá neustále. Stále sa snaží hľadať nové a lepšie technické riešenia, pre zvýšenie kvality spánku zákazníkov.