Výpredaj - Theresa zónový matrac zo studenej peny

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál studená pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
2 (mäkký)
3 (stredne tuhý)
Nosnost 125 kg
Snímatelný potah Poťah je ľahko snímateľný a deliteľný na dve samostatné polovice, ktoré tak možno ľahko prať zvlášť aj v menšej práčke. áno
Praní 60°C
Výška matrace 18 cm
Potah Vzdušný poťah Relaxtic je po oboch stranách prešitý klimatizačnou vrstvou dutého vlákna pre vzdušnosť, izolačné schopnosti a komfort. zmes polyesteru a bavlny
Doplňková úprava potahu Špeciálna úprava poťahu zamedzuje množeniu roztočov a baktérií, matrac je tak obzvlášť vhodný pre alergikov. hypoalergénny
Záruka 2 roky

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac zo studenej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Kvalitná studená pena je elastická a poskytuje oporu nutnú pre uvoľnenie bedrovej a krčnej chrbtice (platí pro matrace nad 120,- EUR).
Prejavom alergie Použitie ochranných faktorov zamedzuje vzniku a množeniu roztočov a alergénov v jadre matraca, ktorý tak zachováva vysokú hygienu lôžka.
Nadmernému poteniu v lôžku Zvýšená pórovitosť materiálu jadra napomáha odvetrávať vlhkosť a účinne odvádza pot počas spánku.

Výrobca

Klinmam

Popis

Partnerský matrac s rozdielnou tuhosťou strán a obojstrannou anatomickou profiláciou. Kvalitný matrac Klinmam Theressa z radu Gold, navrhnutý s ohľadom na maximálne úžitkové vlastnosti.

Strana SOFT (s Flexifoam® penou strednej objemovej hmotnosti), 7 zón, červená. Nižšia stredná tuhosť. Strana HARD (s Flexifoam® penou vyššej objemovej hmotnosti), 7 zón, červená. Vyššia stredná tuhosť. Na oboch stranách Cube-Care profil – kocky. Každá reaguje samostatne a vhodne tak napomáha rozloženie tlaku, ráno sa nebudete cítiť „otlačený a preležaný“.

Priedušný poťah Relaxtic je snímateľný, vyrobený z 2 samostatných častí, prateľný na 60°C. Poťah je po oboch stranách prešitý klimatizačnou vrstvou dutého vlákna pre vyššiu vzdušnosť, izolačné schopnosti a komfort.

POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB (1ks)


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Marta, 14. 5. 2017 22:43

Dobrý večer, potrebujem kvalitný obojstranný matrac. Som po op. chrbtice, preto potrebujem aby pánvová časť bola podopretá tvrdou stranou. Druhá strana môže byť mäkšia, ponúknite. Ďakujem


PreSpánok, 21. 5. 2017 21:00

Dobrý den,

děkujeme, že jste se s dotazem obrátil právě na nás. Doporučila bych Vám matraci z paměťové pěny, která má výborné ortopedické vlastnosti, přizpůsobuje se anatomii těla a celkově tak pozitivně působí na kvalitu spánku.

Z naší nabídky vhodných matrací Vám mohu doporučit:

  • Optimal - paměťová pěna pouze v potahu
  • Julliet - paměťová pěna přímo v jádru matrace

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, neváhejte se na mě obrátit.

S pozdravem

Jana hloušová

e-shop PreSpánok.sk

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne