Výpredaj - matrac TAU HARD 20 cm (Wellness)

Ľutujeme, produkt už nie je v ponuke

Vyberte podobný produkt

Technické parametre

Materiál lenivá pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
4 (tvrdý)
Nosnost 130 kg
Snímatelný potah Poťah je ľahko snímateľný a deliteľný na dve samostatné polovice, ktoré je tak možné ľahko prať zvlášť aj menšej práčke áno
Praní 60°C
Výška matrace 20 cm
Potah Komfortný poťah Silver Line je prešitý strieborným vláknom, ktoré zaisťuje antibakteriálne vlastnosti a výbornú ochranu jadra matraca. Obe polovice poťahu sú prešité klimatizačnou vrstvou dutého vlákna vysokej gramáže, ktorá zaisťuje priedušnosť a izoláciu. zmes polyesteru a bavlny
Doplňková úprava potahu Strieborne vlákno zaisťuje antibakteriálne vlastnosti a výbornú ochranu jadra matraca. strieborne vlákno
Záruka 6 rokov

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.
Dieťa Pre dospievajúce deti do výšky 160 cm je odporúčané voliť matrac vyššej tuhosti (4) zo studenej peny bez zónovania (to je navrhnuté na dospelého človeka), poskytujúce dostatočnú oporu a tuhosť pre správny vývoj pohybového aparátu.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac z lenivej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice Lenivá pena s antidekubitným efektom zaisťuje anatomicky správnu polohu a umožňuje potrebné uvoľnenie a relaxáciu svalstva pohybového aparátu.
Bolestiam kĺbov Antidekubitný efekt matracov z lenivej peny umožňuje potrebné uvoľnenie kĺbov a väzov počas spánku.
Nekľudnému spaniu Lenivá pena stabilizuje telo v optimálnej polohe a eliminuje prevaľovanie a otáčanie počas noci.
Obehovým problémom Materiál matrace nevytvára protitlak a umožňuje bezproblémovú cirkuláciu, kedy dochádza k lepšiemu prekrveniu a tým pádom lepšej relaxácii svalstva.

Výrobca

Tropico

Popis

Vrchná (modrá) vrstva matracu TAU je vyrobená z tzv. „lenivej peny“ alebo pamäťovej peny ( 50 kg/m3), ktorá sa vyznačuje efektom „pomalého vracania“. Optimalizuje tvar podľa teploty a zaťaženia, čo zaručuje výborné prispôsobenie matraca akejkoľvek váhovej kategórií pri všetkých režimoch spánku (na chrbte, na boku). Vďaka svojim vlastnostiam nenarušuje krvný obeh v priebehu spánku.

Vložená filtračná vrstva červenej antibakteriálnej peny prináša vysoký hygienický štandard matraca - stop baktériám a plesniam! Tú ocenia alergici a ľudia so zvýšenou potivosťou.

Spodná (žltá) vrstva z tzv. „studenej peny“ zaisťuje pružnosť, vzdušnosť, odolnosť a ľahkosť. Je vybavená antidekubitným 7-zónovým „kocečkovým“ profilom. Každá kocečka reaguje vo všetkých smeroch samostatne, čím minimalizuje tlak na telo. Zabraňuje preležaniu a prináša dokonalé ortopedické vlastnosti.

Pranie v domácich podmienkach je jednoduché – polovica poťahu sa ľahko vojde do práčky. Navyše môžete matrac nepretržite používať s druhou polkou poťahu. Obe polovice poťahu sú prešité klimatizačnou vrstvou dutého vlákna vysokej gramáže, ktorá zaisťuje priedušnosť a izoláciu.

Lenivá pena s jemnými výstupkami napomáha v spánku uvoľniť stresom napäté svalstvo, prekrviť pokožku a pritom mať chrbticu v správnej polohe.

POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Imrich Eder, 1. 6. 2017 23:16

Ešte máte na sklade?


PreSpánok, 2. 6. 2017 09:56

Dobrý den,

děkujeme za zájem o naše produkty. Bohužel matrace jsou již vyprodané.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop PreSpanok.sk


Miroslav Babiak, 5. 5. 2017 00:58

Dobrý deň,
reagujem na otázku p. Michala a Vašu následnú odpoveď. Na základe Vašej informácie, niekde v rámci ponuky zavádzate. Pri každej ponuke 1+1 uvádzate cenu platnú pri nákupe dvoch matracov. Prečo práve pri tomto jednom matraci, keď tak isto uvádzate akciu 1+1 zdarma, tak nie je?
Vo Vašej ponuke matrac TAU HARD Wellness bežných rozmerov stojí 540,-€, v súčasnej ponuke 1+1 zdarma (teda 50% zľava) v prepočte 270,-€ za ks.
Pri výpredajovom matraci neštandardných rozmerov uvádzate pôvodnú cenu 1106,-€, (čo je viac, ako dvojnásobok ceny matraca štandardného rozmeru, ale pri deklarovanej ponuke 1+1 zdarma, teda ak je to pôvodná cena za dva matrace, tak je to OK) a zľavu 79%, teda cenu 222,-€. No podľa Vašej odpovedi pre p. Michala je realita úplne iná, nakoľko 2 matrace stoja 444,-€, čo už nie je propagovaných 79% zľava, ale len 60%. Alebo mám tomu rozumieť tak, že základná cena matraca o 10% väčšieho, ako v základnej verzii, je o 105% drahšia? Prosím o vysvetlenie.
V prípade, že by predsa ponuka zodpovedala prezentovanému, teda že 2 matrace pri zľave 79% stoja 222,-€, mám o ne záujem a po potvrdení si ich obratom objednám.
Inak je na zvážení, či nie je výhodnejšie kúpiť matrace štandardného rozmeru. Ja osobne však vzhľadom (v tomto prípade) k zavádzajúcim údajom, budem matrace hľadať radšej u iného dodávateľa, kde ceny a zľavy sú transparentné.
Vopred ďakujem za odpoveď,

s pozdravom,

Miroslav Babiak


PreSpánok, 5. 5. 2017 12:03

Dobrý den,

omlouvám se, u výprodejové matrace máme zadanou špatnou původní cenu, která je již opravena. Cena za 1ks matrace Tau v atypickém prodlouženém rozměru 90 x 220 cm je 222€.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop PreSpánok.sk


Michal, 20. 3. 2017 17:56

Chcem sa spytat pri tomto matraci je akcia 1+1 za cenu 222e za dva kusy? pretoze v ponuke je len jeden a ked dam 2kusy tak cena je 444e.
https://www.prespanok.sk/vypredaj-matrac-tau-hard-akcia-1-1-zadarmo-20-cm-wellness


PreSpánok, 28. 3. 2017 07:11

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše produkty. Cena 222€ je uvedena za 1 kus matrace v rozměru 90 x 220 cm.

S pozdravem

Jana Hloušová

e-shop PreSpanok.sk

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne