Výpredaj - Lord sendvičový matrac zo studenej peny

Technické parametre

Materiál studená pena
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
3 (stredne tuhý)
4 (tvrdý)
Nosnost 125 kg
Snímatelný potah Poťah je ľahko snímateľný a deliteľný na dve samostatné polovice, ktoré je tak možné ľahko prať zvlášť aj menšej práčke áno
Praní 60°C
Výška matrace 20 cm
Potah 100% Polyester s lesklým dizajnovým logom relaxtic. Poťah je prešívaný dutým vláknom (duté silanizovanej rúno) a podšitý vrstvou jemné textílie pre jednoduché snímanie a nosenia. 100% polyester
Záruka 3 roky

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.
Dieťa Pre dospievajúce deti do výšky 160 cm je odporúčané voliť matrac vyššej tuhosti (4) zo studenej peny bez zónovania (to je navrhnuté na dospelého človeka), poskytujúce dostatočnú oporu a tuhosť pre správny vývoj pohybového aparátu.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac napomáha predchádzať: Matrac zo studenej peny napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Prejavom alergie Použitie ochranných faktorov zamedzuje vzniku a množeniu roztočov a alergénov v jadre matraca, ktorý tak zachováva vysokú hygienu lôžka.
Nadmernému poteniu v lôžku Zvýšená pórovitosť materiálu jadra napomáha odvetrávať vlhkosť a účinne odvádza pot počas spánku.

Popis

Matrac Lord ponúka na výber z úpravy ložnej plochy aj tuhosti a je tak komplexným riešením dostupného kráľovského spánku v kolekcii Aristo . Jadro matraca Lord je vyrobené z novej generácie studených pien Flexifoam.

Milovníkom tvrdšieho matraca ponúka tuhú stranu (červeno - žltá) s rovnou úpravou ložnej plochy Classic, ktorá je vhodná aj pre deti a dorast. Rovná profilácia a vyššia tuhosť zaistí potrebné ortopedické vlastnosti.

Mäkšia strana (oranžovo žltá) ponúka ložnú plochu Wellness s jemnou masážnou 7 - zónovou vlnkou, ktorá masíruje svalstvo v oblasti bedier, chrbtice a krčnej chrbtice . Túto stranu ocenia vďaka uvedeným vlastnostiam predovšetkým ženy.

Ramenné kolísky napomáhajú správnemu rozloženiu váhy na matraci a zaisťujú tak správnu polohu chrbtice po celú noc, bez ohľadu na to, akú stranu (Classic/Wellness) si vyberiete. Vynikajúce ortopedické vlastnosti a pohodlie zaručí tiež komfortná výška 20cm .

Pre zaistenie vysokého hygienického štandardu je matrac opatrený moderným vzdušným poťahom s klimatizačnou vrstvou dutého vlákna prateľným na 60°C, ktorý je pre ľahšie pranie v domácich podmienkach deliteľný na dve samostatné polovice.

• Strana hard tuhosť 4 (z 5) - červeno-žltá, rovná ložná plocha CLASSIC • Strana soft tuhosť 3 (z 5) - oranžovo-žltá, jemná 7 - zónová masážna vlnka WELLNESS • Poťah: snímateľný (na dva diely), prateľný na 60°C, moderný, vdušný prešiv CNC

POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB (1ks)


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne