VÝPREDAJ - Latex taštičkový - matrac s taštičkovou pružnou

Technické parametre

Materiál taštičkové pružiny
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
3 (stredne tuhý)
4 (tvrdý)
Nosnost 120 kg
Snímatelný potah áno
Praní 60°C
Výška matrace 20 cm
Potah Poťah matraca s výťažkom z AloeVera je príjemný na dotyk a dodáva pokožke upokojujúci pocit. Poťah zamedzuje výskytu roztočov, odmedzuje vsakovanie potu a inej vlhkosti, ktorá sa nedostane do jadra matraca a predlžuje tak jej životnosť. zmes polyesteru a bavlny
Doplňková úprava potahu Poťah s extraktmi výťažkov z aloe vera so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela. Aloe Vera
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 3 rokov

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.

Tento matrac napomáha predchádzať: Pružinový matrac napomáha predchádzať niektorým zdravotným problémom.
Nadmernému poteniu v lôžku Konštrukcia pružinových matracov umožňuje odvetranie matracov a optimálny odvod vlhkosti od tela.
Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte
Na bruchu

Výrobca

Benab

Popis

Excelentný, 20 cm vysoký anatomický matrac so 7-zónovým taštičkovým jadrom v kombinácií s perforovanými platňami LATEXU a prírodným kokosovým vláknom.

● taštičkové jadro dokonale kopíruje tvar ľudského tela, je zložené z malých samostatných pružiniek v tvare včelieho plastu a navyše v 7 zónach tvrdosti čo zvyšuje ortopedický efekt
● dokonalé spojenie vynimočných materiálov, vynikajúce elasticke vlastnostosti LATEXU zabezpečuju dlhú tvarovú stálosť matraca
● matrac dvojitej tuhosti, jednostranným použitím kvalitnej kokosovej dosky
● vynikajúce prevzdušnenie jadra cez špeciálny odvetrávací systém, čím zároveň nedochádza k prehriatiu organizmu
● vysoko ortopedická a antialergická funkčnosť vyhovie najnáročnejšim uživateľom


Matrac je vybavený obľúbeným poťahom s extraktmi výťažkov z aloe vera, príjemne mäkký so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela. Vlastnosti tejto látky zaručujú dostatočnú hygienu. Poťah je na viac odzipsovateľný, antibakteriálny a prateľný do 60 °C, certifikovaný OEKO-TEX standart zaručujúci jeho zdravotnú nezávadnosť. Prešitie s klimatizačnou výplňou PES vláknom 250 gr/m2 zabezpečuje potrebné prevzdušnenie matraca a rýchlejšie vysúšanie.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

Kristína, 13. 2. 2014 10:15

Dobrý deň prajem, zaujímalo by ma koľko má daný matrac pružiniek na m2. A aká je výška latexovej vrstvy v cm na oboch stranách matraca. Chápem správne, že matrac má jednu stranu v tuhosti 3 a druhú v tuhosti 4, a preto je ho možné otáčať podľa potreby. V prípade objednania 2 ks v rozmere 90x200 by doba dodania bola 5 dní ako uvádzate. Ďakujem za odpovede, s pozdravom Kristína


20. 2. 2014 11:18

Dobrý deň, matrac je zlozený z 230 ks tasticiek na m2, 
latex hrubka na oboch stranach 3cm.
Dodacia lehota je 5 dní.

S pozdravom
prespanok team


Martin, 7. 1. 2014 19:42

Pekný deň, mal by som záujem o dva matrace s rozmerom 220x90, aká by tu bola cena a doba dodania? Taktiež by ma zaujímal počet taštičiek v matraci. ďakujem za odpoveď.


9. 1. 2014 12:06

Dobrý deň,

cena matraca v rozmere 90 x 220 cm je 242 . Doba dodania: 10-15 pracovných dní. Matrac obsahuje 320 kusov taštičiek.

S pozdravom PreSpanok Team

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne

Marek, 20. 12. 2014

Dobrý slovenský výrobok, dodanie e-shopom v sľúbenom termíne, komunikácia v poriadku. Odporúčam.

Zatiaľ spokojnosť, ale máme matrac krátku dobu, takže čas ukáže kvalitu spracovania.

Slabý popis použitých materiálov výrobcom, hlavne latexu a kokosu (hustota, impregnácia...), mohla byť nášivkami vyznačená tvrdšia a mäkšia strana. Nebol pribalený žiadny prospekt, leták, alebo obrázok s popisom, výrobca by mal viac dbať na marketing.

Pre 15 ľudí z 24 bola táto recenzia prínosná. Pomohla tiež Vám? ÁNO NIE

lila, 26. 2. 2014

sme s matracom veľmi spokojní

Pre 11 ľudí z 16 bola táto recenzia prínosná. Pomohla tiež Vám? ÁNO NIE