VÝPREDAJ - Benab Latex - sendvičový matrac z latexu

Technické parametre

Materiál latex
Tuhost a stupnici od 1 do 5, je 1 najmäkší a 5 najtvrdší matrac. Vo výbere správnej tuhosti Vám môže pomôcť aj nasledujúca formulácia pocitov tvrdosti:

tuhosť pocit tvrdosti
1 veľmi mäkký
2 mäkký
3 stredne tuhý
4 tvrdý
5 veľmi tvrdý
4 (tvrdý)
Nosnost 120 kg
Snímatelný potah áno
Praní 60°C
Výška matrace 18 cm
Potah Poťah matraca s výťažkom z AloeVera je príjemný na dotyk a dodáva pokožke upokojujúci pocit. Poťah zamedzuje výskytu roztočov, odmedzuje vsakovanie potu a inej vlhkosti, ktorá sa nedostane do jadra matraca a predlžuje tak jej životnosť. zmes polyesteru a bavlny
Doplňková úprava potahu Poťah s extraktmi výťažkov z aloe vera so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela. Aloe Vera
Možnost atypických rozměrů áno
Záruka 2 roky

Doporučenie

Pre koho je matrac vhodný:
Muž Muži obecne preferujú stredne tuhé a tuhšie matrace (tuhosť 3 a vyššia). Vo vyššom veku je potom pre patričné pohodlie odporúčané voliť matrac s tuhosťou o niečo nižšou, pre dostatočnú oporu optimálne z lenivej peny.
Žena Ženy všeobecne preferujú matrac mäkší až stredne tuhý (tuhosť 3 a menej). Pre dostatočný komfort je odporúčané voliť matrac z lenivej peny, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu pohodlia (mäkkosti) a potrebnej opory.

Tento matrac je vhodné uložiť na: Nielen matrac ale aj jeho uloženie ovplyvňuje kvalitu Vášho spánku. Správnou voľbou spôsobu uloženia zaistíte dlhú životnosť a hygienu matraca.
  • Pevnú dosku Pevná doska alebo podlaha je základným typom uloženia matraca. Cez svoju cenovú nenáročnosť však neumožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu a prevetranie matraca.
  • Nepolohovateľný rošt Latový, lamelový alebo segmentový. Poskytuje kvalitný podklad matraca bez možnosti polohovania. Dôležitým parametrom je tuhosť lamiel alebo segmentov.
  • Polohovateľný rošt Poskytuje maximálne pohodlie s možnosťou rôznych stupňov polohovania - chrbát, nohy, celok. Rošty sú polohovateľné manuálne alebo motorové.

Tento matrac je vhodný pre spánok: Na všetkých matracoch je možné spať v ľubovoľnej polohe, vďaka úpravám poťahu alebo jadrá sú však niektoré matrace vhodnejšie napríklad pre spánok na boku.
Na boku
Na chrbte

Výrobca

Benab

Popis

Vysoko komfortný, 18 cm vysoký ortopedický sendvičový matrac zložený z LATEX - ovych dosiek a jadrom z kvalitnej FLEX - PUR a prírodnej kokosovej vrstvy.

● zabezpečené potrebné prevzdušnenie perforáciou latexovych dosiek a použitej kokosovej priedušnej vstvy
● stredové spevnenie pre možné vyššie zaťaženie, obojstrane použiteľný
● vynikajúce elasticke vlastnostosti LATEXU zabezpečuju dlhú tvarovú stálosť matraca
● odporúčaný rošt lamelový, nepolohovateľný


Matrac je vybavený obľúbeným poťahom s extraktmi výťažkov z aloe vera, príjemne mäkký so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela. Vlastnosti tejto látky zaručujú dostatočnú hygienu. Poťah je na viac odzipsovateľný, antibakteriálny a prateľný do 60 °C, certifikovaný OEKO-TEX standart zaručujúci jeho zdravotnú nezávadnosť. Prešitie s klimatizačnou výplňou PES vláknom 250 gr/m2 zabezpečuje potrebné prevzdušnenie matraca a rýchlejšie vysúšanie.


Spýtajte sa na čokoľvek

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
Sem napíšte vašu otázku.

SASA, 27. 1. 2014 20:41

dobry den, mala by som zaujem o jeden matrac 120x200 pre seba 56kg a pre priatela 89kg, radsej tvrdsi, vedeli by ste neico poradit? dakujem


28. 1. 2014 15:17

Dobrý deň,

odporučili by sme Vám matrac z lenivej alebo studenej peny, ktoré poskytujú telu potrebnú oporu:
Z našej ponuky matracov Vám môžem odporučiť:

S pozdravom PreSpanok Team


Viera Drinkova, 8. 12. 2013 18:29

Dobry den, mala by som zaujem o matrac rozmer 120x200 pre dieta, vek 6 rokov....skor by som uprednostnila latexovy...viete mi poradit

dakujem
Viera Drinkova
0908743236


19. 12. 2013 14:24

Dobrý deň,

pre dieťa by sme Vám odporučili matrac zo studenej peny, stredne tuhú tuhšie, bez anatomických zón, ktorá poskytne telu potrebnú oporu.
Z našej ponuky matracov Vám môžeme odporučiť:

S pozdravom PreSpanok Team

Napíšte svoju recenziu k tomuto produktu

zadaný email nebude pri oktázke zobrazený
pre hodnotenie kliknite
Sem napíšte celkovej zhrnutie Vášho dojmu a výsledného hodnotenia produktu
Klady a zápory uvádzajte každý bod na samostatný riadok.
Pokiaľ vás nič nenapadá, nechajte pole prázdne

Martin Beňuš, 21. 12. 2013

Mozem len vrelo odporučit.Dobra komunikacia rychle dodanie tovaru.

Pre 15 ľudí z 27 bola táto recenzia prínosná. Pomohla tiež Vám? ÁNO NIE